Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

az mnie boli serce z nerwow. jakbym nie byla w swoim ciele tylko stala z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Kasia,jest to napewno ogromne przeżycie ale nie denerwuj się tak. Mówiłaś już swojemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiu moje najszczersze gratulacje, pamietam jak ja robilam test i wyszly dwie grube krechy to tez nie moglam w to uwierzyc i ryczalam. Ale ja dlugo nie moglam uwierzyc w ciaze dopiero jak poszlam w 8 tc do lekarza i mi potwierdzil to uwierzyłam. Tobie jeszcze raz gratuluje teraz uwazaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gartuluję! Jesteś pierwsza w naszym gronie, mam nadzieje, że teraz już poleci ciurkiem;) Trzymaj się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ł oczywiscie strasznie sie ucieszyła za chwile powiedział: Chyba zamdleje:) to jest takie strasznie dziwne uczucie. Ogromna radość, której nie da się opisać, a zarazem taki olbrzymi strach. Pojechalismy na bete, ale tylko do 19 otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbaj o siebie,i niech twój Ł spełnia zachciewajki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbaj o siebie a twój Ł niech spełnia zachciewajki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przykład naszej KASI pokazuje ze po tabletkach można jak fajnie ze to kasia pierwsza zaszła w ciąże w końcu to ona założyła nasze forum. :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się tak pusto zrobiło? co u innych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie olcik....................26.................4............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie pajączek22......22.......zaczynam od kwietnia.....kujawsko-pomorskie Francisca.........23........................3............ .warmińsko-mazurskie UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tak przeżyłam twój test ciążowy, że sniło mi się jak idąc drogą znalazłam test który pokazywał że jest ciąża i jak się potem okazało to był mój test. Wiecie dziewczynki sny są czasem głupie.Ja przeżywam to za bardzo.Rano zapisałam się do poradni do której skierował mnie lekarz prowadzący,jest specjalistyczna dla ludzi starających się o dziecko.Przyjdzie mi powiadomienie listownie na kiedy wyznaczyli wizyte.Ale to będzie za około 4 tygodnie. Póki co to ide do gina prywatnie i niech sprawdza tą drożność jajowodów itd.To że w teście z krwi wyszło że miałam kiedyś do czynienia z chlamydią, to mnie przeraziło.Od kilkunastu lat ten sam partner,cytologia raz w roku,regularnie odwiedzam ginekologa,a tu takie coś? I że w Polsce nigdy lekarz nie wpadł na to żeby zrobić mi test,musiałam wyjechać żeby się o tym dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie olcik....................26.................5............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie pajączek22......22.......zaczynam od kwietnia.....kujawsko-pomorskie Francisca.........23........................3............ .warmińsko-mazurskie UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy raz nie zemdlałam przy pobieraniu krwi!:) Ale pani pobierała na leżąco, przy uchylonym oknie i po pobraniu leżałam jeszcze 10 minut... a więc jednak się da! jestem z siebie dumna;) Za tydzień będę znała wyniki z tokso, zapłaciłam 70zł za badanie jeśli któraś z was byłaby zainteresowana. Diana lekarze są dziwni... Przecież jak miałaś problemy z zajściem w ciąże to powinni od razu skierować na chlamydię... Mi lekarz kiedyś powiedział, że przez chlamydię mogą być problemy z utrzymaniem ciąży, ale ja wtedy jeszcze o tym nie myślałam... Ja przez złą cytologię miałam przeróżne badania, miałam wycinek, na chlamydię, na jakieś wirusy i grzyby, a ostatnio test na hpv i cytologie jednowarstwową... I wszystko mi wychodziło ok, byłam zła że tyle kasy wydaję a nic nie mogą znaleźć... Ale z drugiej strony lepiej zrobić o jedno badanie za dużo niż za mało... okazało się że po prostu jestem podatna na infekcje, które łapię często na basenie, bo chodze regularnie... (przynajmniej się staram:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana napisałam, że miałąś problemy z zajściem, ale teraz nie jestem pewna czy Cie nie pomyliłam z inną forumowiczką. Jeśli tak to przepraszam:) Olcik za kilka dni zacznie się nowy cykl i będziecie działać:) Ja z trudem łykam ostatnie tabletki bo też chciałabym juz zacząć starania... Żałuję, że zaczęłam te opakowanie, ale myślałam, że się będę jeszcze szczepić, a niestety ta szczepionka jest juz niedostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skazana w sumie nie pomylilaś.Staramy się około pół roku a dokladnie 4 cykl.Ten teraz byłby piąty ale w związku z tym wszystkim ten sobie odpuszcze. Trudno jest trafić do naprawde dobrego lekarza,wygląda na to że trzeba też samej sugerować lekarzowi co ma zrobić i jakie badania ma nam zlecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki dziś kolejny dzień a ja nadal czekam :P już kiedyś tak było to czekam do niedzieli testu nadal nie kupiłam. nie chce sie rozczarować a może bede krzyczeć ze szczęści tak ja kasia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia no wlasnie przeciez Ty mialas testowac:) Ja juz sie przespałam z ta nowina i jest mi troche lepiej. wczoraj czulam sie jak pijana. Byłąm dzisiaj na krwi i u lekarza, ale wredna pielegniara mnie wysmiala. mowi ze lekarz mnie nie przyjmie dopiero na marzec. i ja mowie ze zrobilam test i wyszedl pozytywny. a ona mowi, no to o co chodzi, to jest pani w ciazy, po co Pani tu przychodzi. Nosz myslalam ze ja udusze. cwaniara kobiety w ciazy spotyka pewnie codziennie i ciezko jej sobie wyobrazic ze ktos nie wie co ma robic. zapisala mnie na 1 marca. ale zastanawiam sie czy nie isc prywatnie gdzies za dwa tyg. bo przeciez mam leciec na ta wycieczke i nie wiem teraz czy moge czy nie:( wogole to ja nic nie wiem:( Dziewczynki trzymam za Was ogromniascie kciuki, mam nadzieje ze sie "zarazicie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia właśnie w tym problem ze rutyna w pracy zabija uczucia a ty nasz prawo do traktowania indywidualnie przecież wystarczy troche życzliwości i powiedzieć innym tonem( ze nie ma co panikować, nie brać leków jeść owoce i cieszyć sie) czy to tak wiele kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKAzana a gdzie robiłaś to badanie na tokso? bo ja bym chciała, ale w tym laboratorium koło mnie to sobie straszą kwotę wymyślili :( Kici Kasia a dokąd na wycieczkę? Czytałam, że pod warunkiem, że nigdy w egzotyczne miejsce to można. Może popróbuj prywatnie. Powiedz, że masz taki problem, to na pewno Cię w miarę szybko przyjmie. U mnie nadal brak @ :( to już 51dc :( Od wczoraj zaczął mnie boleć brzuch jak na @ (nawet już myślałam, że dostałam :) ) ale na razie nic z tego :( i jakoś dziwnie bo koło 13.01 (termin @) bardzo bolał mnie lewy jajnik, ale @ nie przyszła. Teraz od tygodnia boli mnie prawy jajnik... dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wycieczke do Paryza, ale to z angli wiec godzinka lotu, wiecej w aucie. mam nadzieje ze moge bez problemu leciec, bo po pierwsze szkoda kasy, a po drugie mój Ł mówi, ze nie bedziemy odkrecac bo pozniej to dlugo mozemy nigdzie nie wyjechac:) A jezeli chodzi o tokso zaplacilam 49 zł, a za bete dzisiaj 30. nie wspomne o wczorajszych testach 25:) hihi kurcze ajlin martwi mnie ten Twoj brak okresu. ja bym chyba poszła do innego lekarza. W sumie moze przed wyjazdem jak tez sprobuje, moze juz cos bedzie widziec. Boze tylko zeby to nie byly pięcioraczki:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia nie kracz bo jeszcze sześcioraczki będą :P A skoro to taki lot to myślę, że nie będzie problemu :) poproś lekarza, by przyjął Cię przed wyjazdem, na pewno Cię gdzieś wciśnie w grafik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu alin wypluj koniecznie;d hehe moze przed samym wykjazdem polece prywatnie, szkoda mi troche 100 zl no ale co zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, tfu :) oj jak będziesz miała więcej niż jedno to mi oddasz :P:P:P ale przynajmniej będziesz spokojna i lekarz Ci ewentualnie powie czego unikać czy coś... nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zadzwonilam do lekarza prywatnego przed chwila i on mi mowi ze umowimy sie na poczatek przyszlego tygodnia bo juz na pewno wszystko bedzie pieknie widac. mowi ze ma jakis kosmiczny sprzet:) eheheh i wez tu idz do lekarza na NFZ i jeszzce spotkaj pielegniarke;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Kasia co do latania podczas ciazy to nie powinno byc problemow, tym bardziej, ze to krotki lot. Nie wiem czy w Anglii oprocz normalnych bramek na lotniskach maja juz te dodatkowe do przeswietlania calego ciala, ale jesli maja i beda Cie chcieli przeswietlic to powiedz ze jestes w ciazy i niech Ci zrobia kontrole osobista. Misia, a Ty kiedy test planujesz zrobic? Milego dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tez mi się wydaje że nie powinno być problemów z ty lotem:) dobrze że już ochłonęłaś, jeszcze raz gratuluję:D Dziś mój 34 dc, @ nadal brak, po 15tej dzwonie do gina umówić się na wizytę na następny tydz bo w ciązy nie jestem na pewno a cuda mi się z organizmem dzieją:( Skazana jak widzisz po tabletkach można zajść w ciążę szybciutko:) ajlin idź kobieto do lekarza, teraz juz powinien dać Ci coś na wywołanie. Umów sobie wizytę a najwyżej jak dostaniesz @ to nie pójdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×