Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Zapraszam na ten topic koleżanki, które dopiero zaczynają, myślą, lub przygotowują się do starań o dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dołączyłam 3 tygodnie temu, nie znałam nikogo :)) wydawało mi się tak jak Tobie- że się one wszystkie już znają ;) ale bardzo szybko się wdrożyłam :)) zapraszam, są ta doświadczone dziewczyny, można się dużo dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci, ze ja nic nie czytałam wcześniej - weszłam, przeczytałam posty z ostatniej str jaka mi się otworzyła, i opisałąm swoją sytuację - posypały się komentarze, pytania itd, temat się rozpoczał potem codziennie zaglądałam, czytałam co inne dziewczyny piszą, ja pisałam o sobie i poszło :)) nie czuj sie jakbym natretnie namawiala, zapraszam po prostu jakby coś :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, fajnie ze jestes:) To jest pierwszy cykl, kiedy odstawlismy tabletki. Narazie chcemy poczekac zeby wszystko sie unormowalo. Jutro ide do lekarza zobaczymy co powie. Mam nadzieje ze da jakies witaminki. No i zobaczymy jak to wyjdzie:) A jak jest u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm może zaczne od tego że 31,10 poroniłam w 6 tygodniu. teraz biore kwas foliowy bez przerw czyli juz jest 3 miesiące,bo wiesze mówią żeby najlepiej uzupełnić biorąć 3 miesiące przed planowaniem. i teraz zamierzamy zaczynać tylko obawiam sie zę w tym cyklu będzi e zapóżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, to wspolczuje:( ale zapozno nigdy nie jest:) zawsze jest szansa, wieksza niz jak sie nie sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myśle:) będe zaglądac Kasiu ale teraz musze uciekać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbuję już drugi cykl i czekam na @... na dniach powinna się zjawić (chyba, że się udało to się nie zjawi:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje. Raczej nic nie zapowiada by się udało, więc jeszcze sobie tu na pewno pomarudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczonego, planowaliśmy ślub w lipcu i wtedy zacząć starania, ale teraz będę bronić inżyniera, więc byłby to dobry moment na przerwę. Mieszkanie mamy 3 pokojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj to super:) wymazone mieszkanko dla pary z dzieckiem:) a pracujesz? Stokrotka, pewnie, zapraszamy:) Napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory nie, bo studiowałam dziennie. Narzeczony pracuje i kończy studia. Nie przelewa się, ale dali byśmy radę :) a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My narazie kupilismy kawalerke. Wiem, ze to troche moze sie wydac smieszne ze planujemy dziecko w jednym pokoju. Ale to duza kawalerka, mysle za na poczatku jakos dalibysmy rade. Oboje pracujemy. i mamy jeszcze psa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy trzy koty. Nam było łatwiej bo mieszkanie dostałam od rodziców jak poszłam na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie, mieszkani w dzisiejszym czasach to praktycznie cos nieosiagalnego dla mlodych ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×