Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

gdyby nie to nie byłoby mowy o staraniach... tak mamy trochę łatwiej. W zasadzie to i tak się boję, że nie damy rady, ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet tez sie o wszystko boi, o prace o zdrowie no praktycznie o wszystko, no ale chyba wszystkie dobrze wiemy, ze nigdy nie bedzie odpowedniego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 26 lat i 2 córeczki najstarsza chodzi już do pierwszej klasy a najmłodsza do przedszkola tak że ja szybko się postarałam ale od jakiegoś czasu mąż bardzo pragnie 3 dziecka a ja niby też ale jakoś non stop mam wątpliwości a zawsze chciałam mieć 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę. mam nadzieje, że się poukłada jakoś i te wszystkie zmartwienia na wyrost będą :) a dlaczego nie chcesz od razu po odstawieniu próbować? ponoć szanse są większe (choć ja odstawiłam właśnie i w zeszłym się nie udało, a teraz czekam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat i 2 wspaniałe córeczki najstarsza chodzi już do pierwszej klasy a najmłodsza do przedszkola więc jak widać szybko się postarałam ale właśnie od jakiegoś czasu mąż bardzo pragnie 3 dziecka ja niby też ale jakoś cały czas mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strotko skoro zawsze pragnelas, to nie przejmuj sie watpliwosciami:) ja nie chce tak od razu sprobowac, poniewaz nie biore zadnych witamin, podobno po tabletkach moga wyjsc blizniaki:) hehe no i moj facet tak do konca nie powiedzial tak. Chcial odstawic tabletki, bardzo pragnie dziecka, ale bardzo sie boi o wszystko:) jutro ide do lekarza, zobaczymy co mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole, zapomnialam dodac, ze wpolowie cyklu skonczyl w srodku, wiec byc moze ja tez czekam na okres:) a raczej jego brak:) hihi, no zobaczymy:) ale raczej watpie, bo to by bylo za proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla czego mam wątpliwości w sumie sama do końca nie wiem po prostu takie mieszane uczucia tu mam już samodzielne córki z pieluch już dawno wyrosły i może to obawa czy sobie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy chcesz 3 dziecko. bo jak tak, to na pewno dasz sobie radę. Córki już duże to zawsze trochę pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę spać bo jakaś zmęczona się dzisiaj czuję. Jutro zajrze co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu mam takie głupie obawy na pewno sobie poradzę w sumie bardzo kocham dzieci tylko już trochę leniwa pod tym kontem się zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi225
Hej, mogę przyłączyć się do tematu?? my też będziemy się starać o bejbika za niedługo i fajnie byłoby się podzielić wątpliwościami i dobrymi radami jak się odpowiednio przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi225
Tak, robiłam badania na krew i mocz, hormony tarczycy,toksoplazmozę i cytomegalię. Mój gin powiedział, że to są podstawowe badania, które należy wykonać przed planowaną ciążą. Wszystkie wyniki ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcznyki:) Przepraszam, ze się wczoraj nie pozegnalam, ale padł mi internet:( Pippi super, witaj:) Kiedy zaczynasz starania? Ja dzisiaj byłam u ginka, powiedzial ze wszystko ok, dal witaminki, kazal zrobic badania i szczepionke na grype:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi225
Witam was dziewczyny:) Kici Kasia my zaczynamy od następnego cyklu. A jakie witaminki Ci przepisał gin Kasia?? Bo mi kazał łykać tylko folik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pippi:) Fajnie ze jestes:) dal mi Centrum Materna, to jest kwas foliowy i witaminy, ale akurat tego nie bylo, to wzielam sam kwas foliowy:) pozatym pozniej sprawdziklam ceny w necie i cena centrum mnie powalila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi225
Faktycznie, dosyć drogie to Centrum:O No, ale czego się nie robi dla maleństwa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi225
A tak z ciekawości...wy już się staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jecze nie:) narazie odstawilam tabletki po 4 latach, i biore witaminki, lekarz kazal mi sie zaszczepic:) wiec przygotowuje sie:) chociaz w tym cyklo mój skończyl w srodku, wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pippi225
Może, może..życzę Ci tego:) Ale wiesz, czytam trochę inne topiki i boję się trochę, że nie będzie tak jak sobie myślimy, tzn. dziewczyny piszą, że starają się bardzo długo i nic i tego się właśnie boję..że też tak może by u nas..albo poronienie..Rany, chyba za dużo się przejmuję i się niepotrzebnie nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja mam dokladnie to samo:( kiedys myslalam ze to takie hop siup:) a teraz? poczytalam troche tych topikow gdzie dziewczyny maja takie problemy i jetsem przerazona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawa to pozytywne myślenie jak mój luby powiada, więc głowa do góry:) Współczuję tym dziewczynom, które co miesiąc przeżywają rozczarowanie i trzymam za nie kciuki. Mam nadzieję, że u nas nie będzie takich problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×