Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

a ja wole czekolade wiesz co, najlepiej jak planujecie dziecko to idz do lekarza, porob wszystkie badania, on Ci wszystko powie:) Ja dostalam Centrum Materna, dla kobiet planujacych ciaze, ale byla strasznie droga(na szczescie akurat jej nie bylo) wiec kupilam tylko folik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique kochana nie panikuj JESTEŚ W CIĄŻY:D :D pamiętasz? ja też pisałam że kreska jest słaba w niedzielę a z poniedziałkowej bety wyszedł już wynik 164 czyli galanty:D po prostu wcale te testy nie są takie bardzo czułe, zależy jeszcze jaki robisz. Ja już uważam że swobodnie moge Ci gratulować i życzyć spokojnej ciąży:D kasia zaintrygowałas mnie tymi badaniami, możesz mi napisać jaki jest ich koszt w którym tyg się je robi?? też bym chciała się zna nie zdecydować. a ja wole czekoladę ja brałam witaminy jakiś zestaw i folik ale jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży to zostałam tylko przy foliku. dziewczyny trzymam dalej kciuki żeby reszta szybko zafasolkowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka, ja jestem straszna panikara i każdą, że tak powiem dobrą nowinę od razu analizuję :) Jeśli okaże się to prawdą to ja będę w podobnym tc co ty :) A powiedz mi czy boli ciebie brzuszek czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka mi lekarz zlecil badania na toksoplazmoze, zalecil zaszczepic sie na grype i najlepiej na wzw, ale tego juz nie zrobilam:) no i warto sprawdzic czy nie chorowalo sie na rozyczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczynki jaki wysyp jak grzyby po deszczu hihi kasia faktycznie dziś mam teoretycznie owulacje. może ja odpuściłam ale mój mężuś za nigdy tak mi oświadczył i teraz on przejmuje dowodzenie ochoch jak miło :) ciekawe tylko kto bedzie robił test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA 83 ANULKA hehe nie mąż zrobi test, ale nóż wyjdą dwie kreski :P ja się przeziębiłam i teraz mnie wszystko boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko przez narzeczonego... on to przyniósł do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) dopóki woli mnie to nie będę :P ale ja nie lubię trójkątów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Chciałabym dołączyć do Waszego forum, więc skrupulatnie postanowiłam przeczytać posty, żeby wiedzieć co i jak :) Gratuluję tym którym właśnie się udało zajść w ciąże. My dopiero planujemy, mam nadzieję że wszystko się uda. Na razie wizyta u gina, badania, i zmiana trybu życia na zdrowszy. Wczoraj się dowiedziałam, że moja siostra jest w ciąży :) Także mam nadzieję że i nam się wkrótce uda i będzie nieduży odstęp czasu między dzieciaczkami, było by super. Bo siostra ma już jedno dziecko, to zawsze by mi coś podpowiedziała. Bo wiadomo pierwsze dziecko to wyzwanie, przy następnym jest już łatwiej. Zaczęłam brać folik. Myślicie że jeżeli teraz chcę się przygotować do ciązy to powinnam ograniczyć alkohol? Bo różne rzeczy o tym słyszałam. Od czasu do czasu wieczorkiem pijemy sobie kieliszek wina. Pozdrawiam Was wszystkie! Fajnie że jest takie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jaka wspaniała nowina,Monique moje gratulacje musisz być przeszczęśliwa:))Ale miło czyta się takie wiadomości. Nam się nie udało, ale @ prawie zanika więc za pare dni kolejne staranka:)) Boje się tych wyników i niestety nie powiedzą mi wcześniej jakie wyszły, muszę zaczekać na wizytę 22 kwietnia.Ale mam też malutką nadzieje że może do tego czasu i u mnie pojawi się fasolka:)) Muszę być dobrej myśli,choć czasem jest mi bardzo cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana22 nie ma się co martwić na zapas. Musisz być dobrej myśli a na pewno wszystko będzie dobrze :) Pewnie już niedługo i Ty pochwalisz się swoją fasolką :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniau :) Monique, serdecznie gratuluje :) Widze, ze idzie u nas tasmowo... Oby tak dale Dziewczynki! Ajlin, nie daj sie temu przeziebieniu! Ja tez staram sie zwalczyc katar... Nie jest latwo, ale mam nadzieje, ze w koncu odpusci.. W czwartek mam wizyte i juz czekam z niecierpliwoscia, zeby zobaczyc jak tam groszek sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniauu na naszym forum.:)) Oby się spełniły twoje słowa:)) Jak w ciąże zaszła żona mojego brata,miałam nadzieje że i mi się wkrótce uda i marzyłam aby dzieci były z tego samego roku.Ich córcia urodziła się w lutym i ma już prawie 2 m-ce:)) a nam się nie udało,niestety nie da się tego zaplanować.I tak widocznie ma być,nasze marzenia to jedno a natura drugie i płata figle :)) Trzymam również za ciebie kciuki aniauu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniauu na naszym forum.:)) Oby się spełniły twoje słowa:)) Jak w ciąże zaszła żona mojego brata,miałam nadzieje że i mi się wkrótce uda i marzyłam aby dzieci były z tego samego roku.Ich córcia urodziła się w lutym i ma już prawie 2 m-ce:)) a nam się nie udało,niestety nie da się tego zaplanować.I tak widocznie ma być,nasze marzenia to jedno a natura drugie i płata figle :)) Trzymam również za ciebie kciuki aniauu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Mnie też dopadł katar i trzyma się już ponad tydzień, chyba trzeba odwiedzić laryngologa, bo czasem zatoki mi dokuczają. Dopiero co czytałam początki forum, jak planowałyście ciąże a tu jedna za drugą już jest w upragnionej ciąży. diana22 nie ma się co martwić, na każdą przyjdzie pora. Madzik983 a który to tydzień lub miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 a długo się staraliście? Poradźcie jakie badania robi się przed ciążą, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja robilam badaina duzo wczesniej zanim zaczelismy sie faktycznie starac. A moj lekarz kazal mi zrobic tylko test krwi i brac zestaw witamin prenatalnych. Udalo nam sie w trzecim cyklu staran. Po drugim miesiacu stwierdzilam, ze chyba nic z tego i nie bedzie tak latwo, ale jednak sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 ja biorę na razie folik. Co do badań to chciałabym też zrobić na toksoplazmozę bo siostra to ma i warto sprawdzić czy ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Aniu ja sobie ten cykl podarowałam i nic nie lisze bo już troche sie staram ale mam nadzieje ze ty szybciutko do łączysz do naszych mamusiek. pozdrawiam całą naszą paczkę :):) pipi a co tam u ciebie gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................2.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie ajlin.....................23.................3........... .......dolnośląskie MISIA 83 ANULKA......27.................8..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3................ ...usa gruchaweczka........26................2.................... monigue222...........28................1....................dolnośląskie jak coś sie nie z gaza to poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................2.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie ajlin.....................23.................3........... .......dolnośląskie MISIA 83 ANULKA......27.................8..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................5............. ..dolnośląskie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3................ ...usa gruchaweczka........26................2.................. .. monigue222...........28................1................. ...dolnośląskie U mnie doszedł kolejny nieudany cykl, już 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, widzę że mi gratulujecie a ja na razie jakoś nie wierzę :) Jutro powtarzam z rana test, zobaczymy czy wyjdą 2 kreski :) Mam pytanie do dziewczyn które są w ciąży, czy was też bolał brzuszek w pierwszych tygodniach?? Bo jeśli ja jestem na 100% w ciąży to jest to 2 lub 3 tydzień, ale czasem bardzo mnie boli brzuch i mnie to martwi trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monigue nic się nie martw:) mnie brzuch pobolewa cały czas, a w tamtym tyg to nawet bardzo mnie bolał, ale dopóki bólowi nie towarzyszy gorączka ani krwawienie czy plamienie to jest ok. Po prostu Twoja macica się rozciąga i przygotowuje na to, że będziesz nosić maleństwo. Jeżeli masz sile bóle to możesz wziąć no-spe:) Daj znać jak wynik, ale myślę że to tylko formalność:D aniauu witaj:D życzę szybkiego zafasolkowania i trzymam kciuki:) Myśmy wczoraj powiedzieli rodzicom. Moi jakoś specjalnie nie zareagowali, choć wiem że się cieszą, ale oni nigdy nie okazywali swoich uczuć i emocji, natomiast teście super. Bardzo się ucieszyli,wyściskali nas i wycałowali, widać bylo że są szczęśliwi. Ja ostatnio spac nie mogę, mam jazdy czy wszystko ok z dzidzią, czy dobrze się rozwija, czy będzie zdrowa, wczoraj to się nawet rano poryczałam:( umówiłam sobie wizytę do gina na wtorek, do 6 tyg bym nie wytrzymała, nich zobaczy czy na tym etapie wszystko jest ok i niech da mi skierowanie na badania. Nie wiem czy hormony już zaczynają u mnie wariować ale cały czas się martwię o fasolkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×