Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

diana22 dziękuję za odpowiedź :) i trzymam kciuki by się udało :) my nigdzie nie pojechaliśmy... najpierw chcieliśmy na Dominikanę to jak już wybraliśmy co i jak to huragan tam przyszedł i kupowanie wycieczki mijało się z celem, potem zmarł dziadek mojego M a moja babcia musiała mieć kolejną operację... jakoś wszystko przeciwko nam. Nie wiadomo czy w ogóle się uda pojechać bo mój we wrześniu ma zacząć nową pracę... tak bardzo chciałabym gdzieś pojechać, a u taki cyrk :( aż mi się płakać chce... mam nadzieje, że uda się gdzieś pojechać na przełomie sierpnia i września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, przykro mi, ze znowu los staje Ci na przekor, ale zobaczysz, ze za te wszysktie nieprzyjemnosci i problemy wszystko sie odroci w pozytywnym kierynku. Diana trzymam mocno kciuki, zeby sie udalo, moge sobie tylko wyobrazic ile cie to stresu kosztuje.. Aniauu- moze teraz bedzie TEN szczesliwy cykl- kto wie.. a jak nie to bez stresu, predzej czy pozniej bedzie dobrze. My powoli urzadzamy pokoj dla malej, w nastepnym tygodniu mam kolejna wizyte i beda mi robic test glukozowy, mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle..no i ze nie wyniki nie wskaza u mnie cukrzycy... Kurcze czas pedzi nieublaganie, w srode minie mi 30tygodni, nawet nie wiem kiedy to ucieklo. Pozdrawiam Was goraco Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 a jaki pokoik macie? :) coś na pewno jest śliczny :) Kiedyś ta passa musi minąć. Los zawsze się w końcu odwraca. Tylko to czekanie jest mączące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoik jest jasno zielono-- fioletowawy :) Dwie sciany w jednym i dwie w drugim kolorze. Komplet poscieli i dekoracje zrobilismy w stylu "farmerskim"- rozne kolorowe obrazki z malymi swinkami, krowkami, konikami i owcami. Mnie sie to bardzo podobalo. Teraz jeszcze planuje kupic drewniane literki na imie i pomalowac je odpowiednio w tym samym temacie co caly pokoj. Dzis bylam na kolejnej wizycie, musialam zrobic test na cukier, ale jeszcze nie wiem jak tam wyniki. Mialam tez usg 4D i juz wiem ,ze nasza corka to na pewno corka- nie bylo zadnych watpliwosci ;) NIe jest ani za duza ani za mala- w sam raz. Ma okolo 1 kilograma i 600 gram takze na tym etapie wszystko w normie... I za dwa tygodnie znowu wizyta... A jak tam u Was Dziewczyny? Ajlin juz lepiej z Twoim nastrojem? I co u reszty, bo ostatnio nasz topic baaaardzo zaniedbany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoik na pewno jest piękny :) małej na pewno się spodoba :) Cicho tu ostatnio. Ja płaczliwa jestem po lekach na wywołanie @. Na szczęście wczoraj skończyłam je brać i w przyszłym tygodniu @ powinna zawitać. Mam nadzieje że cykl z clo będzie owocny :) dziewczyny a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie czekanie pewnie na @ bo wszystko na to wskazuje. Jakoś się nie nastawiam nawet na testowanie. Zobaczymy co będzie. Madzik pozazdrościć urządzania pokoiku :) Cieszę się że wszystko z małą w porządku, ale szybko leci ten czas :) Ajlin ja też mam takie zmiany nastrojów. Do tego jeszcze bóle piersi. Kilka dni i pewnie przyjdzie u mnie @, bo staranka raczej się nie udały. Co u reszty? Dziewczyny dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Ajlin trzymam kciuki, zeby teraz sie udalo, nalezy Ci sie:* Madzik pokoik na pewno super wyszedl. Fajnie, ze przygotowania juz takie zaawansowane:)a ktory to tydzien? Aniauu kochana nie martw sie na zapas:* Ja tez mowilam, ze na bank nie w tym cyklu:) to organizm i wszystko sie moze zdazyc:):* U nas ok, dobrze sie czuje:) Walcze tylko z ta nieszczesna cukrzyca:( ale juz niedlugo:) aaai chyba bede miala cesarke, bo maly nie chce sie odwrocic, ale cos mi sie wydaje ze juz czuje go do gory nogami:) jutro mam wizyte wiec wszystkiego sie dowiem:) Ja juz jestem gotowa, spakowalam torbe swoja i małego, ciuszki poprane, poprasowane i czekaja w komodzie:) wiec juz sobie czekam:) Buziaki dziewczyny i co sie dzieje z reszta, bo nasze forum cos zamarło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu super że u Was wszystko w porządku :) To my też czekamy razem z Tobą, oby wszystko poszło szybko i gładko :) Już niedługo będziesz miała swoje maleństwo-super! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom depresji po lekach to 8 na 10 :( niestety tak na mnie działają te leki :( ale jeszcze kilka dni i @ powinna się zjawić więc będzie lepiej. Kici Ksia no to czekamy niecierpliwie na Borysa :) Madzik a wózek już masz? Aniauu może jednak będzie niespodzianka zamiast @? Nigdy nie wiadomo kiedy los nam prezent zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Ajlin. Nigdy nie wiadomo co los nam przyniesie. Takze zobaczysz ze i Ciebie w koncu tez zaskoczy pozytywnie :) a wozek fakt tez juz mamy. Razem z fotelikiem i baza do samochodu. Kasia fajnie ze juz jestes gotowa. Juz duzo Ci nie zostalo. U mnie jeszcze troszke ponad 9 tygodni :) juz nie moge sie doczekac i szczerze mowiac wolalabym juz miec to za soba... Aniauu trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik pochwal sie wozkiem:) Jej pamietam jak Ty sie cieszylas z testu a tu juz 31 tydzien:) Ja w 31 mialam usg i maly wazyl 2 kg, to bardzo duzo:( mam nadzieje, ze jutro bedzie w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie! Zrobiłam dwa testy-jeden w czwartek rano, drugi dzisiaj rano. Na tym czwartkowym po czasie pojawiła się druga blada kreska, a dzisiaj od razu są dwie, fakt że ta druga trochę bledsza, ale dużo lepiej widoczna niż ta w czwartek. Tyle że ja jestem chora, tzn przeziębiona i nie wiem czy choroba nie zafałszowała wyniku. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniauu gratuluję!!!!! Choroba nie ma wpływu na wynik :) jak nie jesteś pewna to betę zrób :) ale ja myślę że możesz się już cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam pewna że te wszystkie objawy są na @ a tu taka niespodzianka. Jutro muszę się umówić na wizytę, pewnie za jakieś 3-4 tygodnie bo wcześniej nie ma sensu. Jeszcze w to nie wierzę. Dzięki Ajlin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super aniauu ze się udało :) gratuluje bardzo ! napiszesz jeszcze raz jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniauu kochana a nie mowilam:* Nigdy nie mow nigdy:) hihi Gratuluje Ci z całego serca, super, ze takszybko sie udalo:) jupiiiiii:* Ja po wizycie, wszystko ok, mały wazy prawie 2800 i co najwazniejsze juz sie obrocil:) juhuuu, wiec cesarka mnie ominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Aniu, serdecznie gratuluje!!!! i ciesze sie bardzo, ze sie udalo :) Kasiu, wozek kupilismy z chicco, ponizej link: http://www.chiccousa.com/gear/travel-systems/cortina-30lb-systems/travel-systems-30-midori.aspx Oooo to Twoj synus dosc duzy chyba bedzie :) Nasza mala w 30 tygodniu (i dwoch dniach) miala 1590 gramow, moj doktorek powiedzial mi, ze mam maly brzuch (no coz ja czuje sie jak slon, pomimo zapewnien i komplementow, ze tylko na brzuchu mi przybylo...) ponzniej zmierzyl miarka i stwierdzil, ze dziecko raczej male, ale po USG okazalo sie, ze wszystko jest w normie takze sie nie ma powodow do obaw :) 12 wrzesnia mam kolejna wizyte i kolejne mierzenie... Zobaczymy czy mala przybrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie wielkolud. My bylismy w 30 tyg i 1 dniu i maly wazyl 2 kg:( no ale co zrobic:) taka jego natura:) A twoja mala wydaje mi sie, ze bedzie wlasnie taka w sam raz:) Ja to zawsze chcialam miec taka kruszynke, a bede miała pyze;d hehe wozeczek super, do niego jest jeszcze gondola?? i ten zielony wybraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, Kasia dzięki:) Cieszę się że z Waszymi maluchami jest wszystko w porządku:) Pewnie te ostatnie tygodnie miną Wam bardzo szybko. Ajlin objawy mam takie same jak miesiąc temu przed @, nie widzę żadnej różnicy. Mam obolałe i pełniejsze piersi, trochę mnie boli w podbrzuszu tak bardziej z prawej strony, ale bardzo lekko. No i mam zmienne nastroje. Poza tym nic innego nie widzę i nie czuję. Objawy identyczne jak na @, gdyby nie test to nawet bym nie wiedziała że to objawy na ciążę. A u Ciebie Ajlin jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasia, wybralismy ten zielony. A gondoli nie ma.. Tu generalnie bardzo rzadko widac wozki z gondolami, nie sa zbyt popularne. Wiekszosc uzywa wlasnie takich zwyklych wozkow, ale na szczescie mozna je rozlozyc do pozycji lezacej takze nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik gdzieś widziałam taki wózek i fajnie się prezentuje, chyba jest w miarę lekki? Przynajmniej takie robi wrażenie. Kolor super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie wiem czy jest az taki lekki, ale daje rade :) i co wazniejsze bardzo latwo sie sklada i nie ma problemu, zeby zmiescil sie w bagazniku.. Takze jak dla mnie jest calkiem OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny wózek :) u mnie jakoś smutno. Dzisiaj plamię więc @ mam nadzieje zaraz się pojawi. Po lekach się podle czuję :( aniauu to szykuje się wiosenny dzieciaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda, ze te leki maja na Ciebie taki wplyw. Mam nadizeje, ze wkrotce sie lepiej poczujesz... A ja chyba zaraz przyh biurku zasne, wstalam dzisiaj o 4.30 rano, bo moj maz pojechal w delegacje i ktos musial go zabrac na lotnisko. Oby ten dzien szybko zlecial......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin mam nadzieję że szybko Ci miną te objawy od leków. Ajlin no właśnie patrzyłam sobie na tych kalkulatorach i wyszło mi na początek maja, akurat wtedy mój P. ma urodziny :) Ale będzie miał prezent:) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) Madzik to musisz odespać :) Madzik doradź, tak w 3-4 tygodniu najlepiej iść do lekarza? Czy może później? Bo nie wiem na kiedy się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik faktycznie, np w anglii tez podobno gondolki nie sa uzywane:) ciekawe czemu:) aniauu wiesz co ja mysle ze najszybciej w skonczonym 6 tyg:) bedzie juz serduszko:) wczesniej moze byc sam pecherzyk i mozesz sie niepotrzebnie denerwowac:) a mowilas juz mezulkowi?:) ajlin 🌻 dla Ciebie. Napewno niedługo bedzie lepiej:* Jej ale teraz brzuch mi wyskoczył, normalnie rosnie w oczach:( juz nie wiem czym sie smarowac, taka skora sucha inaciagnieta na nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu a jak dalej nie wierzysz i koniecznie chcesz potwierdzic ciaze o zrob sobie bete:) On pokaze na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny aniu co za cudowna wiadomość po takim czasie już mam przed oczami twoje zdziwienie gdy test pokazał 2 kreski ja też nie wierzyłam w końcu myślałam ze przyjdzie bo tak sie czułam a to dzidzia robiła szykowało sobie domek. ajlin nasz skarbie też bedziesz mamą jeszcze w tym roku musi sie udać bo kiedy już nam brak wiary ze coś sie zmieni to los sie odmienia jeszcze raz jak sie ciesze super :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, mówiłam mojemu P. :) Oczywiście się ucieszył, tylko nie sądził że to już tak szybko test pokazał ;) A jeszcze odnośnie wizyty, bo kalkulator na internecie pokazał mi że to 4 tydzień ciąży, a tak na prawdę to jakieś 10 dni może dopiero. Więc jeżeli pójdę do lekarza w 6 tygodniu to chyba według moich obliczeń, prawda? Kasia smaruj brzuszek, nawilżaj, dobrze to zrobi skórze. Misia dzięki :) Ja nadal czuję ból w podbrzuszu dokładnie taki sam jak na @ Jak fajnie, od razu ożyło nasze forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniau, ja bylam na pierwszej wizycie jakos okolo 7 tygodnia, tak mi polecily pielegniarki jak zadzwonilam zeby sie umowic na wizyte u doktora Kasia, mi sie zdaje ze tutaj prawie nikt gondoli nie uzywa ze wzgledu na pogode (caly rok cieplo i slonecznie), moze za cieplo byloby takiemu maluchowi w glebokim wozku, no nie wiem. A w ogole z jakiegos powodu ceny tych wozkow sa przerazajace a wybor znikomy... Za jeden gleboki wozek moglabym kupic 4-5, a moze i wiecej "zwyklych" wozkow. (zalezy oczywiscie od producenta). O Misia, dawno Cie nie bylo, co tam u Ciebie i Natalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×