Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitalianka

kupno obrazów

Polecane posty

Gość Vitalianka

czy ktoś z was miał do czynienia z domem aukcyjnym? jak wygląda proces zakupu obrazu? czy zna ktoś abbey house? podbno działają przez internet ale nie wiem czy to bezpieczny sposób zakupu obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zalogowalem
bezpieczny:-) jezeli chcesz kupic reprodukcje znanych malazy ..podaj adres email..tanio i solidnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domy aukcyjne to zbiór
"dzieł"zadufanych "artystów" ale po SZKOLE!ci naprawdę utalentowani nie maja tam prawa wstępu bo NIE SKOŃCZYLI AKADEMII!ale ich dzieła jak uczy historia będą kiedyś naprawdę cenne trzeba szukać gdzieś indziej a nie kierować się snobizmem,ale też trzeba mieć nosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
chciałabym kupić oryginał. nie za jakaś wygórowaną cenę tak ok 5-10 tys. chciałabym żeby to była inwestycja na lata.ale abbey house skupuje obrazy tlyko od artystów po akademii? dlaczego tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
abbey chcą wypromować artystów, umocnić ich pozycje, w ogóle chcą rozwijać artinvesting w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo az tacy bogaci, zeby sprzedawac obrazy po kilkanascie mln to w abbeyu nie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tylko artbiznes, którego są właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto się zainteresować Abbey House. Wejdź na ich stronę, poczytaj. Ja miałam do czynienia z nimi, jedno jest pewne - są profesjonalni. Ale sama ocenisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
mi się bardzo podoba postawa Abbeya, bardzo ambitnie podchodzą do wszystkiego, mam nadzieję że ciągle będą się rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
zauważyłam że abbey house dość mocno reklamuje się w telewizji. myślicie że to wpłynie na zaufanie do tego nowego domu aukcyjnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
Abbeya jest dużo w internecie natomiast nie widziałam jego reklam. Myślę że już bardzo podbudował swoją wiarygodność bo coraz więcej zarabia i lepiej się rozwija, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na tym zupełnie nie znam, ale moja ciotka jeździ zazwyczaj do Krakowa i kupuje obrazy od ulicznych artystów. Każdy, który ma w domu prezentuje się naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka000
może zamiast inwestować w taki sposób, proponuję rozważyć zakup reprodukcji bardzo dobrej jakości i niedrogiej, światowi malarze, często u nas nie znani i ich malarstwo znalazłam na stronie DCN Gallery, byłam zachwycona , szczerze polecam http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w Galerii Kolor - http://koloronline.pl/. Mają na stronie galerię prac. Nie zawiodłam się do tej pory, a transakcji dokonywałam 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o zamawianie replik obrazów od pana Zająca (znanego szerzej jako Cortez: cortezmalarz.pl). Dotrzymuje terminów, jest niezwykle precyzyjny, zwraca uwagę na detale co przy tworzeniu kopii jest fundamentalną sprawą. Jeśli chodzi o konkretnych malarzy których repliki robi naprawdę dobrze i wiernie to na pewno Kosssak, Matejko, Chełmoński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×