Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bazieńka

NAWRACAM SIĘ!!! ZACZĘŁAM CZYTAĆ PISMO ŚWIĘTE I CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA!!!

Polecane posty

przestałam też uprawiać seks, zamierzam wieść skromne i cnotliwe życie i dostąpić zbawienia ludzie zacznijcie chodzić do kościoła, uwierzcie! tylko w Kościele Katolickim odnajdziecie spokój swojej duszy i zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life aint easy
a co na to tówj mąz? bóg zabrnia seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mnie rozumie i wspiera mnie, sam też postanowił wieść wieść cnotliwe życie seks to zło konieczne! żeby zasłużyć na miłość Boga należy się wyrzec seksu! jedyny raz zrobimy to gdy postanowimy począć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżelusia odwala ci
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej rozum straciłaś
współczuję!Bóg dał nam umysł i mózg i mamy sami dochodzić do prawdy a nie dołączać do różnej maści kościołów i liczyć ze ktoś za nas coś załatwi jako pośrednik.....ale do pewnych prawd trzeba samemu dojść nie wszystkim dane to od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakiej prawdy ty chcesz dochodzić skoro prawda jest tylko jedna i jest znana od 2000 lat? Bóg zesłał nam zbawiciela i zostaną zbawieni ci którzy w niego uwierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tych którzy nie wierzą czeka piekło! ludzie naprawdę proszę was, uwierzcie w Kościół Katolicki i jego misję zbawienia naszych dusz! posłuchajcie trochę Radia Maryja! przejrzyjcie na oczy! nie zaprzepaszczajcie swojej wieczności dla kilku miłych chwil za życia cielesnego! nie skazujcie swoich dusz na czeluści piekielne! proszę was! błagam! UWIERZCIE! NAWRÓĆCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja lecę zrobić sobie rachunek sumienia, a jutro wybieram się do spowiedzi :) po raz pierwszy od wielu lat, muszę więc zrobić solidny rachunek sumienia a może ktoś z was też wybierze się jutro do spowiedzi? zachęcam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dla ojca Rydzyka? czy jak ktoś jest katolikiem to musi od razu dawać pieniądze ojcu Rydzykowi? słucham Radia Maryja jako Katolickiej rozgłośni na antenie której można posłuchać modlitw czy transmisji mszy świętych a co do datków to to dałam 200 zł na Kościół do którego zaczęłam chodzić :) powracam w szeregi Kościoła Katolickiego i uważam że powinnam zrekompensować w miarę możliwości okres kiedy nie chodziłam do kościoła, te pieniądze na pewno się nie zmarnują, pójdą zapewne na biednych, kościół robi tyle dobrego, pomaga ludziom duchowo i materialnie a teraz nie trujcie mi tyłka, robię rachunek sumienia, wypisuję sobie swoje grzechy w Wordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wielki dzień, pójdę do spowiedzi i będę mogła przyjmować Komunię Świętą :) Bóg kocha ludzi, na pewno wybaczy mi moje grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a teraz czytam Ewangelię według świętego Łukasza, czy poczyta ktoś ze mną Pismo Święte? było by mi bardzo miło mając świadomość że ktoś gdzieś tam w świecie też czyta Pismo Święte, że czytamy je razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobazienka
Ile Masz lat ty i twoj maz?ja tez jestem wierzaca bardzo niestety pewnego dnia sie zapomnialam ..zaszlam w ciaze,mieszkam z chlopakiem mam nadzieje ze bedziemy mogli wziasc Jak najszybciej slub koscielny i ze i on sie nawroci z czasem bo bestem w takim stanie nieszczesliwa nie z nim ale z tego powodu ze Sama sie na sobie zawiodlam bo nie odczekalam do slubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobazienka, witaj siostro, jestem jeszcze młoda, nie mam 30 lat, będę się modlić za ciebie siostro a ja właśnie wróciłam ze spowiedzi, czuję się taka czysta, czuję że moja dusza może zostać zabawiona, za pokutę mam odmówić: Litania do Najświętszej Maryi Panny - Loretańska Litania do Przenajświętszego Sakramentu Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa Litania do Najświętszego Imienia Jezus Litania do Miłosierdzia Bożego Litania do Najdroższej Krwi Serca Pana Jezusa Litania do św. Maksymiliana Litania do Dzieciątka Jezus Litania do Ducha Świętego Litania zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej Litania za zmarłych Litania do Wszystkich Świętych Litania do Niepokalanego Serca Maryji Litania do Matki Bożej Miłosierdzia Litania do Anioła Stróża Litania do św. Judy Tadeusza Litania do św. Antoniego ale nie wszystkie od razu, co dziennie, wieczorem, po jednej litanii mam odmawiać :), uważam że to bardzo łagodna pokuta za te wszystkie lata przez które nie chodziłam do kościoła, Ksiądz był dla mnie taki łaskawy i miłosierny wreszcie będę mogła przystąpić do Komunii Świętej :) czuję się naprawdę cudowonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja uciekam idę czytać dalej Stary Testament, miłego dnia i pamiętajcie! módlcie się o zbawienie swoichdusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosek
lecz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemawia przez ciebie nienawiść! wyrzec się nienawiści, uwierz w KRK, a będziesz zbawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prorokkkkkkk
A ZATEM POWIADAM WAM PREDZEJ WIELORYB PRZEJDZIE PRZEZ UCHO IGIELNE NIZ OTRZYMA WIECZNE ZYCIE TEN KTO NIE WIERZY W WIELKIEGO O'RETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka298
co za perfidne prowo!! nabijasz sie z kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawracam się! Objawił mi się Jezus, przyszedł do mnie niewiernej, przyszedł bym uwierzyła w niego i nie zaprzepaściła szansy na życie wieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka298
gdybys była uczona w Piśmie tak jak mówisz to byś wiedziała że Bóg chce aby w małżeństwie było jak najwięcej seksu, ale TYLKO w małżeństwie. A religia katolicka uczy że jesli w malzenstwie odmawia sie seksu z byle powodu to jest to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×