Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość która z was dostsała

która z was dostała na zareczyny pierścionek z diamentem ?

Polecane posty

ja dostalam z bialego zlota z brylantem.mi zawsze facet powtarzal ze pierscionek nie moze byc byle jaki bo to swiadczy o nim.mi to bez roznicy jaki.nawet nie wiedzialam ze chce sie zareczyc wykorzystal kiedys moment ze mnie w sklepie zostawil na chwile mial isc do samochodu a poszedl pierscionek kupic.po pol roku i tak sie zwiazek rozpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik fontanny
jeżeli kobieta sprzedaje w lombardzie lub na Allegro pierścionek zaręczynowy to uważam, że taka kobieta jest zwykłą szmatą i ścierą brudną do podłogi , mniej niż zero i nie zasługiwała na pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierscionek zostawilam wkoncu to pamiatka i tez uwazam ze nie powinno sie sprzedawac pierscionka zareczynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
z diamentem z bialego zlota i nie robi mi zadnej roznicy z czego jest zrobiony. co wiecej gdyby nie to, ze na przyjeciu zareczynowym byl moj wujek, z zawodu jubiler nawet nie wiedzialabym z czego jest zrobiony. wujek spytal czy moze zobaczyc pierscionek a jak mu pokazalam na dloni powiedzial, ze sie moj maz wykosztowal:) a ja nawet nie znalam cen pierscionkow. pierscionek przy ktorym tak naprawde i szczerze poprosil mnie o reke byl zrobiony z trawy:P dopiero dwa dni pozniej dostalam oficjalny pierscionek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaarwena
zloto, zamiast kamienia pleciony ze zlota motyw, piekny, nie tandetny oryginalny nikt takiego nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD36
Mam kilka. Na zareczyny dostalam tak duzy ze nie moge go nosic. Jak zaszlam w ciazy to niebieski ( maz wykrakal bo sie okazal syn) a jak sie urodzil to oliwkowy bo to kolor jego oczu. na poczatku nie chcialam bo to drogie rzeczy, ale kupil je z www.diamondsforyou.pl ( oprocz zareczynowego) wiec nie mam wyrzuty sumienia bo wiem ze to samo w kruku, yes czy apart duzo wiecej kosztuje. ostatnio mieli przed swietami niebieskie brylanty za 390zl w 3ch kolorach zlota... wiec sa te szlachetne kamyczki osiagalne dla wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to i jeszcze ja
ja najpierw dostalam z okazji narodzin naszego dziecka z diamentem, platynowy, potem tak bardzo spontanicznie i bez przygotowania Swarovski, ktory bardzo lubie, a na koniec /przynajmniej na razie/ wymarzony a czekoladowym diamentem. No ale tego rozdzialu jeszcze nie zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22MK
Moj jest ze zlotego zlota,tradycjonalnego z malym ale za to wysoko karatowym brylantem :) jest delikatny i bardzo mi sie podoba. Kosztowal okolo 400, ale i tak go kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22MK
400 funtow zeby nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz............ku..........
a ja g....dostałam....nawet zaręczyn nie było:P...poprostu wiedział, ze i tak z nim bede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och kobiety
ja mam z białego złota z brylancikiem, i w sumie to boje sie, ze go zgubie albo ktos ukradnie, ale jakbym dostała inny to tez bardzo bym sie cieszyla, bo liczy sie intencja i to, ze moj mezczyzna chce byc ze mna do konca swiata i jeden dzien dluzej, ot co kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nosze;) ma dla mnie duze znaczenie:)przez przypadek myslalam,ze zostal wyrzucony-zorientowalam sie po miesiacu:( na szczescie zostal odnaleziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zel
Białe złoto, z rubinem i dwoma maleńkimi diamencikami. Był śliczny. BYŁ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creedew
ja ale mój mąż ma inny gust jeśli chodzi o biżuterię, generalnie dla mnie diemnt w nim jest dużo za duży i w rezultacie go nie noszę na palcu tylko na łańcuszku na szyji ale czy to ważne jaki jest kamieć w pierścionku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajca na tym forum nowobogackie :D :D najpierw ze cyrkonia to brylant, potem, ze biale zloto wyglada identycznie jak srebro, teraz 'pierscionek z wysokokaratowym diamentem' za 400 funtow :D :D :D ale cyrki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 funtow? Pierscionek z jednokaratowym diamentem dobrej jakosci, o dobrej przejrzystosci (nie moze odbijac swiatla na żółtawo itp) kosztuje pare tysiecy funtow... teraz mam platynowy z diamentem, kiedys (bylam zaręczyna wcześniej) mialam zwykly srebrny pierscionem z jakims niebieskim oczkiem, chyba akwamarynem (sama wybralam) bo facet nie mial duzo kasy, i tez bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam , wiadomo maz arab to i pierscionek ful wypas, ogolnie zlota to mam bardzo duzo , taka kultura maz powinien obdarowywac zone, zreszta stac mnie zebym sama sobie kupila bo pieniadze ktore zarabiam sa wylacznie do mojej dyspozycji , u arabow tak jest to facet musi zarobic i utrzymac rodzine kobiety przewaznie nie pracuja a jak pracuja to nie moga wyplaty dokladac do budrzetu domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek 88
A słyszał ktoś coś o moissanitach? Ostatnio pojawiły się na polskim rynku, ponoć robią niezłą furrorę na świecie, bo nie ma opcji, żeby odróżnić je od diamentów. No a cena tak nie powala. Ktoś miał z nimi do czynienia? Jak opinie? Bo za chwilę będę "w potrzebie" zaręczynowej i poważnie się zastanawiam nad nimi. Na 79diamenty.pl jest spory wybór, gdzieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam i sama zasugerowałam narzeczonemu który będzie idealny :) szperałam w necie i u jubilera abgold znalazłam idealny :) potem delikatne sugestie i gotowe: pierścionek mam już na palcu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam 4, ale w prezencie a nie na zaręczyny i były tanie, to znaczy do 2000zł. A poza tym 2 od rodziny i kilka sobie sama kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób do dodatkowych testów (Naszą technologie dostaniecie za DARMO). Mimo, że sami już bardzo duże pieniążki zarobiliśmy, to chcemy program rozwijać dalej i udostępniać go dalej tylko w przyszłości będzie on za opłatą. Więcej na HTTP://MGR24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierścionek z białego złota z brylantami i obrączka z białego złota również z brylantem robiona na zamówienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotha
Ja właśnie zastanawiam się czy nie podpowiedzieć przyszłemu mężowi jeśli chodzi o wybór pierścionka. On jakoś tak sam nie potrafi nigdy się zdecydować, a nie chcę dostać czegoś co mi się nie spodoba. Ostatnio znalazłam taki artykuł, gdzie piszą trochę o różnych rodzajach pierścionków: http://www.wrzosy.com.pl/pierscionki-z-brylantami-jako-idealny-prezent/ Myślicie, że to jest dobry pomysł, czy lepiej dać partnerowi wolną rękę? Obym tylko się nie zawiodła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×