Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeterianka_03

kto pierwszy znajdzie obrazek - jak się nazywa ta gra?

Polecane posty

W tej grze jest duża okrągła plansza na której jest bardzo dużo małych obrazków, może ze 100 i się nie powtarzają. Do tego są małe kwadratowe kartoniki z tymi obrazkami z planszy. Każdy gracz wyciąga po kolei po jednym kartoniku a reszta musi jak najszybciej znaleźć ten obrazek na dużej planszy. Super gra nawet dla dorosłych, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć bo nie wiem jak się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś dawno temu, było coś podobnego, ale były tylko same kartoniki, po dwa z każdego rodzaju, to się chyba nazywało Telegra :) A to o czym piszesz, to chyba bardziej skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo prosta gra, tak jak pisałam na kartonikach powtarzają się wszystkie obrazki, które są na dużej planszy. W tę grę grałam rok temu w klubie Malucha jak byłam z dzieckiem. Super zabawa przy tym była ale teraz szukam tego na Allegro i nie ma. Przedszkolanka nie pamiętała nazwy, mówiła, że to coś jak "Spostrzegawczość" ale nie widzę nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co sie powtarzają to
memory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co sie powtarzają to
a do tej wyzej tez znajde linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co sie powtarzają to
mam ją w domu tylko bez opakowania 4 plansze prostokątne i 98 sztuk obrazków -okrągłej nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo jest takich gier jest takze Picuterka z firmy Hasbro także wystarczy dobrze poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co sie powtarzają to
sokole oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co sie powtarzają to
sokole oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokole oko najbardziej przypomina mi tę o która mi chodzi, choć moja pewnie inaczej się nazywała, ale pewnie to kwestia szczegółów takich jak kształt planszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×