Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaNNula312

Jakie studia sie teraz opłacaja???

Polecane posty

Gość gość
wedlug mnie nie ma co isc na studia 'bo sie oplacaja'. trzeba isc tam gdzie sie lubi i w czym jest sie dobry to wtedy wszedzie znajdziesz zawod. Ja akurat studiuje architekture wnetrz na ssw http://www.ssw-sopot.pl/ bo od zawsze się tym interesowalam i juz sie dostalam na staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie tak, studia należy wypierać zgodnie z własnymi predyspozycjami czy zainteresowaniami. To wybór, który będzie miał konsekwencje na dalsze życie. Dlatego też zachęcam do wykonania testu predyspozycji zawodowych, dzięki któremu można poznać swój profil i odpowiednio wybrać właściwy kierunek studiów. Test jest bezpłatny, a wypełnić go można na stronie internetowej http://www.kierunekrozwoju.pl Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybierałam studia to kierowałam się bardziej tym, co mnie interesuje niż co się opłaca. I tak wybrałam psychologię na uczelni www.ignatianum.edu.pl w Krakowie, studia są świetne, dają mi dużą wiedzę. A w przyszłości chcę zostać psychologiem dziecięcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaFox
Opłaca? A nie lepiej robic to co lubisz? Ja od zawsze chciałam pracować w banku i jeszcze w trakcie studiów zaczęłam pracę w Stefczyku. Nie ma nic lepszego, niż praca w miejcu, które daje tyle satysfakcji i możliwości szkoleń, awansu. Zastanów się jeszcze, bo potem bd żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde to powinno byc tak ze kazdy z nas powinien wybrac taki kierunek jaki nam odpowiada. Wiec spokojnie mozna również isc w tym wyborze w kierunku szkoły policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że humaniści mają problem z pracą, reszta z tego co obserwuję nieźle sobie radzi. Studiuję prawo urzędnicze na WSGE http://wsge.edu.pl/index.php/prawo-urzednicze i kierunek jest zdecydowanie "opłacalny". Sam już nabywam doświadczenia praktycznego, niespecjalnie długo szukałem pracy, ale w tym momencie nie jest to pełnowymiarowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również studiowałam na uczelni www.ignatianum.edu.pl w Krakowie, ale politologię. Bo bardzo interesuję się polityką, studia te spełniły w pełni moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam medycynę albo prawo. Z tego co wiem 13 uczelni w Polsce oferuje kierunek lekarski. Poszukaj na http://study4u.eu , na pewno znajdziesz odpowiednią Uczelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje teraz iśc do Cosinusa na kierunek Asystent kierownika produkcji filmowej i tv. Od zawsze chciałam pracowac w TV i to mysle ze bedzie taki doskonały start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWSB
Tak jak wspomnieli przedmówcy, głównym kryterium wyboru studiów powinny być Twoje zainteresowania i predyspozycje. Nie warto męczyć się samemu ze sobą i robić coś wbrew sobie, mając na uwadze wyłącznie kwestie finansowe. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oferuje szeroką gamę kierunków studiów, od filologii po studia techniczne. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś! http://rekrutacja.wsb.edu.pl/ Pozdrawiam, Katarzyna z WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, którzy wypowiadali się o nieprzydatności pedagogiki nie zbyt często chyba wchodzą na strony z ofertami pracy i potrafią jedynie powtarzać utarte poglądy. Ja wybrałam polonistykę, bo kocham literaturę i lubię uczyć, chociaż wiem, że o pracę jest trudno. Ale wystarczy trochę pokombinować : np. na magisterce wybrać interesującą specjalność (np. glottodydaktyka albo nauczanie specjalne), żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. A akurat dla przedszkolanek ofert jest dosyc dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tak naprawde i jedno i drugie ma sens pod warunkiem własnie tego jaką mamy prace. Ale na wieczorowych chyba uczysz sie wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiuję turystykę i rekreację i jestem zadowolona, wybrałam wyższą szkołę turystyki i ekologii w Suchej Beskidzkiej i to był strzał w 10! bałam się trochę że studia okażą się niepraktyczne, ale nic z tych rzeczy, mamy tyle staży i praktyk że faktycznie uczymy się w dużej mierze pracując i potem łatwo o ofertę ze strony pracodawcy u którego się taki staż kończyło, do tego kadra świetna, bardzo wyrozumiała i z pracą nigdy nie ma problemu a i pozaliczać się wszystko zawsze uda bardziej lub mnie w terminach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretne, takie po których będziesz fachowcem a nie humanistą z wiedzą ogólną o niczym :) Ja studiuję turystykę i rekreację w Gdańskiej Szkole Wyższej http://www.gsw.gda.pl/artykul/o-uczelni i już na 2 roku mam pracę na część etatu w zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że bardzo perspektywiczne są niektóre niszowe kierunki np. Nanobioinżynieria - to w Polsce jeszcze mało znany gałąź gospodarki, ale na zachodzie to wielki biznes - sądzę, że za kilka lat na ten zawód będzie taki sam boom jak dzisiaj np. na informatyków, za kilka lat także do PL wejdzie mnóstwo bio- koncernów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nanoinżynieria & biotechnologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkakibolka
A może inżynieria biomedyczna, bardzo przyszłościowy kierunek, no i w pracy w takim zawodzie pieniądze są bardzo wysokie, proszę artykuł o tym gdzie można potym kierunku pracować http://www.zapytaj-inzyniera.pl/content/7/106/pl/gdzie-mo%C5%BCna-pracowa%C4%87-po-in%C5%BCynierii-biomedycznej-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi ktos mowi ze sie medycyna oplaca to wpadam w hipnotyczny smiech. Ja jestem po med, juz po tym 13 miesiecznym stazu i teraz jak widze jaki stres i zap*****l sie szykuje przez nasteone minimum 15 lat za grosze to mi sie odechciewa. Na razie dalem sobie spokoj , na kilka lat odpuszczam med. Tak ostatnio z kumplem gadalismy ze te studia to byl najwiekszy blad w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepke
Mogę polecić wyzszą szkolę bezpieczeństwa bo studiowałem w tej szkole i mam pozytywną opinie, zwłaszcza w kontekście beezpieczesntwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cały czas nie wiem co wybrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian555
a studia w centrum polski ktos poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze studiowal tutaj mechatronike i jest mi w stanie cokolwiek powiedziec na temat tego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adameczek2222
ja myslalem o kulturoznastwie ale rozne opinie slyszalem na temat tego kierunku, ktos cos bylby w stanie polecic? bylbym bardzo wdzieczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maetokrul
studia czy szkola zawodowa? bo czekam na wyniki matur i zwyczajnie sie zastanawiam nad wyborem. z gory dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od młodszych znajomych dowiaduję się ostatnio, że najlepiej pójść w kierunku gospodarki przestrzennej. Jeśli interesują Cię uczelnie niepubliczne to podobno najlepszym wyborem w Polsce w tym kierunku jest http://gsw.gda.pl ! Zainteresuj się koniecznie ich ofertą, gdyż cenowo są bardzo atrakcyjni, zaś uczelnia spełnia wszelkie najważniejsze wymagania wobec studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×