Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaNNula312

Jakie studia sie teraz opłacaja???

Polecane posty

Gość gość
Takie które oferuję Narodową Agencje Wymiany Akademickiej. Wydaje mi sie, że jest to dobry wybór, jeżeli ktoś chciałby wyjechać podczas studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś związanego z medycyną ? Według mnie świetne studia, z których warto skorzystać. Polecam poczytać o możliwościach studiowania, według mnie najbardziej ceniony zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problem z wyborem dalszej kariery zawodowej to możecie skorzystać z pomocy. Polecam wam zgłosić się do www.poradnia-rodzinna.pl Oferują tam między innymi porady zawodowe dla uczniów i pomagają im w dalszym rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość donek
Polecam Wyższa Szkołę Bezpieczenstwa. Wykwalifikowana kadra, bogaty wybór specjalności i kierunków i niskie czesne, liczne promocje dla studentów to dodatkowe atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jóóóózek
Całkiem bogatą ofertę dla studenta ma WSB https://www.wsb.pl/ , sam nawet mocno rozważam aplikację na jeden z ich kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kierunków humanistycznych moim zdaniem warto wybrać teraz pedagogikę. Studiuję na Uczelni Korczaka i z tego co się orientuję ani absolwenci, ani studenci w swoim wolnym czasie, nie mają problemu ze znalezieniem zatrudnienia. Absolwenci tej uczelni są poszukiwani przez pracodawców - na uczelni zostawiają oni mnóstwo ogłoszeń, poszukując do pracy w prywatnych szkołach, przedszkolach, których jest coraz więcej. Studenci mogą więc naprawdę wybierać w dobrych propozycjach zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Ja studiowałam administrację na  WSGE w Józefowie www.wsge.edu.pl/ i  dobrze wybrałam kierunek, pracę mam, dość szybko zaczęłam całkiem przyzwoicie zarabiać.  Uczelnię mogę polecić,  nauka na wysokim poziomie i fajni wykładowcy. Teraz wybieram się do nich na studia podyplomowe z administrowania bezpieczeństwem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmursa

chyba ne ma co patrzeć tylko na to czy się opłacają a bardziej na to co nas interesuje, wybieram się na studia media design i marketing wizerunkowy na DSW do Wrocławia, kierunek mi się bardzo podoba, planuję studiować zaocznie i pracować, wiem że mają fajyny system stypendiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmillyy

A do kiedy tam trwa rekrutacja, orientujesz się może? Ile wynosi czesne na studiach zaocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Emmillyy, rekrutacja potrwa do końca września (o ile wcześniej nie zostaną zamknięte zapisy na studia). Co do wysokość opłat za studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej to znajdziesz je na naszej stronie internetowej https://dlakandydata.dsw.edu.pl/oferta-edukacyjna

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam,

Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmillyy

Dziękuję, a czy można zapisać się online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaOs

WSGE z Józefowie to rzeczywiście dobra uczelnia. Ja tez ją kończyłam i jestem zadowolona z wyboru. Faktycznie mają bardzo ciekawe kierunki, dobrą kadrę i wysoki poziom nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×