Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość aldona wielkopolska
witam,mimo póżnej pory- Madzia nie dawno pisała że jej krowa która miała iść do żyda zrobiła ją w konia i okazała się cielna,u mnie dzisiaj byczek też z wyznaczonym terminem prubował popełnić samobujstwo.Zaklinował się skubany między belką a poidłem co teoretycznie nie jest możliwe i mało co się nie utopił ,akcja była mówie wam ale wszystko już ok ,skończyło się na małych otarciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Witam kochani nie było mnie na forum, bo studiuje i byłam na zjeździe. Wdzie ze mamy tu wesoło.U mnie dalej 0000 na koncie decyzja 23.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
witajcie kochani niech mnie ktoś okłamnie i napisze ze dostane dziś dopłaty bo mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia,a idz tam,żem się mało nie zadławiła,hahaha!!!!No jesteś numer nie z tej planety-hahaha!!!No nie mogę!!!!Weż zadzwoń do Wawy tam ci napewno powiedzą to co zechcesz,hahaha!No ubawiłaś mnie jak cholera!Też mam doła i nie lubię poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
madzia dostaniesz dziś ,pewne wyjdz zdoła głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
juz nie wiedziałam co mam zrobić i odłonczyłam telefon stacjonarny zeby nie dzwonili i nie rzadali spłaty kredytuw juz nie wiem co mam im muwic teraz to tylko czekac aż komornik zajmnie nam całą gospodarke i jest wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No kobitki Pawłowi stuknęło 42 latka-STO LAT,STO LAT!!!!!!!!!!!Ooooooo Paweł,dla faceta wiek nieeeeebezpieczny,acz ciekawy.Wszystkiego NAJ,NAJ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
beato jak za bardzo podniose głowe do gury to sie wypierdole PAWEŁ 100 LAT 100 LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJE ŻYJE NAM NIECHHHHHHHHHHHHHHHH ŻYJE NAM WSZYSTKIEGO NAJ LEPRZEGO 2 DOPŁAT ROCZNIE ZADNYCH KONTROLA DOBRYCH CEN DLA ROLNIKA I WSZYSTKIEGO CO DUSZA ZAPRAGNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
z tego to się wczoraj dowiedziałam to w lubelskim pow. opolski parę osób już dostało ,co mieli decyzje z pierwszej połowy listopada,tylko dlaczego nie płacą wszystkim tylko sporadycznie po parę osób na powiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
witajcie w ten mglisty poranek-też się dołączam do życzeń -Pawełku sto lat w dobrobycie.Dziewczyny szampana w dłoń i pijemy zdrowie Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
DO IDIOTKI Z ARiMR Starszy urzednik zwraca sie do młodej koleżanki w biurze - Pani to nie zastąpi w pracy żadna maszyna. - Czyżby; dlaczego pan tak myśli - Bo jeszcze nie wynaleziono takiej maszyny która by nic nie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Paweł wszystkiego najlepszego w dniu u rodzin🌼🌼🌼 !!! Iwonka nie gadaj o wieku niebezpiecznym bo mój stary w tym wieku jest i siedzi za granicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Basiu ,spokojnie Iwnoka nie miała na myśli nic złego.Ona pewno myślała o katarze czy czym takim -prawda Iwonko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wybierał się na ryby. Wysiada ze złotej limuzyny, jest cały obwieszony kosztownymi łańcuchami. Po długim siedzeniu przy wędce złowił złotą rybkę, ogląda ją z pogardą i już ma wyrzucić, kiedy rybka nagle się odzywa: - Poczekaj, a trzy życzenia? - Eech, no dobra, byle szybko - co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Haha Aldonka,prawda!!!!!Ahahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Wykopali nas!Ale my se poradziem.PAWEŁ to gdzie mamy wbijać się na balangę?Basia to ty żeś słomiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Na starym forum wykasowali wszystkie wpisy chyba im się nie podobały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student weterynarii pływał na egzaminie. W końcu dostał Pytanie Ostatniej Szansy - "Czy krowie można zrobić aborcję?" Niestety, nie wiedział, więc wyleciał z dwóją. Zmartwiony poszedł do baru, usiadł w kącie i powoli upija się na smutno rozmyślając o pytaniu. Barman co jakiś czas na niego zerka, w końcu podchodzi i zagaduje: - Coś niewyraźnie Pan wygląda, jakieś kłopoty? - Niech mi pan powie, czy krowie można zrobić aborcję? - Nie mam pojęcia, ale coś mi się widzi, że nieźle sobie pan życie skomplikował... to na tyle trzeba obiad zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no witam kobietki i panowie.pawel ŻEBYŚ MIAL JUTRO CHOLERNEGO KACA!! ale mnie trzyma ta kur....a grypa,teraz mi sie zatoki wdaly porazka!no ale my na wsi mamy tak dobrze ze teraz se poleze pare dni w domu i wszystko samo sie za mnie zrobi no nie!czekam na sygnal gdzie impreza moze jak ksiezycowki pociagne to sie mi wszystko przefiltruje! milego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ciekawe co dziś powiedzą w agrobiznesie albo nic nie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano słomiak:D Przeca pisałam na tamtym forumku:) Mamy się spotkac chyba no nie? Ty bez chłopa jak mniemam przyjedziesz po wnusia,ja bez chłopa oj będzie się działo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No cześć Gabi!-oj nie dobrze,ale weż napij się herbatki z prądem,taki mały Make Up pod balangę u Pawełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. i znów kolejny tydzień czekania a nóż się ulitują i zaczną przelewac. Mój telefon z czarnego zrobił się czerwony ale i tak nikt nie raczył nawet odebrac nie mówiąc już o udzieleniu informacji.A dla Pawła 100 lat i pełnego kąta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Oczywista ja oguna nie będę ciągać za sobą.Czego ślepia nie widzą to i nie żal.Oj będzie,będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria12345
Paweł wszystkiego najlepszego,sto lat lekkich robót w rolnictwie,podwojonych doplat,ale tez musisz uważac bo w tym wieku to lubi chlopom odbijac,co niektorzy na sile sie chcą odmladzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria12345
Gabrys nie przejmuj się tylko sie kuruj,przeciez na wsi w polu samo rosnie,a zwierzeta moga gazete poczytac.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. i znów kolejny tydzień czekania a nóż się ulitują i zaczną przelewac. Mój telefon z czarnego zrobił się czerwony ale i tak nikt nie raczył nawet odebrac nie mówiąc już o udzieleniu informacji.A dla Pawła 100 lat i pełnego kąta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×