Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona dolnośląskie
Hej GOLASY!!!!!Ewa też wieje jak na Syberii,dachu nie zwiało,ale budę psu zmiotło,chwała Bogu,że łańcuch upalowany był obok budy,tak by pofrunął jakieś 50m.Do kotłowni w gumaczkach trza-podtopiło znów,błota wszędzie co nie miara.Przez te gwizdanie wiatru to chodzę od rana jak nawalona,albo po lolku.No reszta BRACTWA-wstawać,koniec pieszczot!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
WITAM wszystkich golasków tylko dziś nie krzyczcie bo głowa mi peka daliśmy wczoraj po zaworach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ja sie jednak położe bo nie moge sie skupić narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalubelskie
Witam coś wszystko śpi czy pojechali na zakupy ci co mają kasę ja decyzja 29 11 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podkarpaciu tez wieje ale nie tak jak u iwony jeszcze nic nie porywa ale to dopiero rano .Piszecie ze nikt sie nami nie przejmuje i owszem maja inny problem jak tych z egiptu zsiagnac moze im 2 samolot podstawic tak jak by im ktos kurwa kazal tam jechac to zaden bolek czy jozek ze wsi nie pojechal tylko ci co im sie w dupie przewraca a my dalej jestesmy jak bolacy wrzud na dupie i trzeba nas szerokim lukiem omijac nawet komentarze ze zywnosc drozeje rozeszlo sie po kosciach i dalej nic aby rolnikom pomuc ani slowa ze sa w trudnej sytuacj i tylko wielkie chalo oni nie mysla ze jeszcze troche i oni sami nie beda mieli sami co do gara wsadzic bo jak tak rzadza hujowo to sie doczekaja swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Maja,wszystko u Madzi się nawaliło,do obiadu przejdzie.Madzia!-to po malutkim,na dobry początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Miki,co racja to racja.Co nas Egipt kur...a obchodzi,niech oszołomy ze stanów się babrają w tym co tam zrobili.Ale nie!-nasi musza-następne czuby!!!Wczoraj mi coś stary czytał,że parlament europejski złodzieje okradli,że jakiś napad był czy co-no jak złodziej złodzieja będzie okradał to już przesada.Nami nikt się nie przejmuje,manipulacja jak skurw....yn,kasą naszą obracają szmuglerzy,kur..a jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
Hej wszystkim u nas też piździ deszcz leje z nocy snieg zginoł aby mi stodoły nie zwiało bo ubezpieczenie nie zapłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Kogo stać na ubezpieczenie,ja to wiszę w KRUS-ie,nie wiem,nie daj.....,jakby co się stało,A dom i zabudowania to po prostu nie stać mnie na ubezpieczenie,bo nie styka kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie tez śnieg topnieje,bo pada od rana,ślizgawica,chlew mi zalewa....pogoda jednym słowem paskudna...co tu robic jak za oknem szaro i zimno???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no witam witam ale nam kolezanka poleciala! ale takie jej prawo!u nas tez wieje i tak jak u ciebie iwona nie wiem ale huczt mi we lbie bo cala noc nasluchiwalam czy dachu nie porywa.porazka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Czarny-jak szaro i zimno,to do Madzi,jej stary sztywny trza go będzie namoczyć.Gabi robię biszkopt,krem upitolę,zwijam majdan i walę do Madzi,oczywista zakręcę po was.Patrz Madzia gada co jej stary sztywniak,ale ma dobrze dziewucha,mój czasami zesztywnieje po Perchłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ludzie gdzieześta się podzieli????? Ja mam wnuczka w ten weekend wię za bardzo na kompa nie mogę zasiąść bo mi zaraz lezie na kolana i zabiera klawiaturę:) Pewnie do Madzi polecieli wszyscy a o mnie zapomnieli:( Buuuuuuuu Piździ nadal i u nas,śnieg zginął tak jak nasze dopłaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
O Basia!-a dgzieżeś się podziewała?U mnie też wichura jak w sejmie.Ale kur...a mam nadzieję,że kilku **ui zdemaskują po tej aferze z mafią od podrabiania dokumentów,te ich doktoraty,magistraty,ale będzie dym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gdzie wszyscy??????W Egipcie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
hej u mnie sobota pracowiat caly dzien przy drzewie ale mnie kregosup napier...a chyba na dechach bede spala! iwona jak biszkopt? no ale madzia to nam poleciala chyba ze ze sztywnym mezem ciesza sie moze im od tego cieszenia rodzina sie powiekszy?haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no jak to mamy weekend!a co chlop tez czlowiek.na pewno polowa na narty wyskoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Upiekłam trzy,wszystkie super wyszły,jeden kremem przełożyłam,drugi marmoladą,i ten trzeci polałam polewą,myślałam,że wpadnieta,a to wszystko do Madzi polazło,kur...a ona popłynie to i chłopa jej odpukną,no jak sztywny to nie jedna poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Do mnie na łamigłówkę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko-Ewo nie dziwcie sie przeciez to sobota dzien kompieli i sexu a jest wieczor wiec kazdy uzywa co niektorzysa sztywni lub im zesztywnialo co nieco wykorzystuja moment przelewy nie przyjda do poniedzialku mozna sie odstresowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no tak jak sobota to sie bawic.paczki,biszkopt,lamiglowka ja biore bigos i swojska kielbase i lece!ha plyne!bo wody jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Haha,Ewa oni wszystkie jaśnie pany,same ich tak przyzwyczaiłyśmy,ale szczerze mówiąc raz zostawiłam starego na moim królestwie,czyli żeby sobie przez parę dni coś tam ugotował,kur...a jak wróciłam,to myślałam że go pochlastam,w ciągu dosłownie czterech dni zrobił mi z kuchni meline,z innych pomieszczeń chlew,po tym zdarzeniu moge być i służba,ale przy stole to ja zajmuję lepsze krzesło,haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hahaha!-patrzta!Nie ma ty Madzi,ale ma raj,to i Egiptu nie trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro niedziela jak ze chce jesc to niech sobie ugotuje ,jutro moj dzien tez chce pogadac ,wypasc do znajomych , a nie tylko dom, obora, nauka katechizmu , bo jasnie pan ma kase ,wkur...a mnie to ,pod pretekstem wyjazdu po fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ! to gdzie ten babski wieczór , dorzucę pijaka, którego dziś upiekłam i sałatki warzywnej tylko nie wiem czy mnie w drodze nie porwie bo tak piździ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×