Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość madzia mazowsze
a cha to takie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
wlasnie sołtys u nas jest i muwi ze wczoraj z naszej wioski walnie podostawali ale ci co mają jedna krowe i żyja ze złodziejstwa kradzierzy a uczciwy człowiek zapierdala za damski huj i takie ludzi gmina chowa żarcia dostaną na opał też zupy dzieciom w szkole ubrania szlak mnie trafia wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
u nas w pomorskim tez piz... jak w kieleckim tragedia pogoda . a ja juz siedze u mieszczuchow w pracy i pije 3 kawusie . cos dzisiaj cisza nikt nic jeszcze nie dostał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
i pewnie nie dostanie kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacior07
i dupa 000000 na koncie podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj awantura.....jak h..j......mówi mi żeby sprzedać ten burdel i żyć jak normalny człowiek.....a nie całe zasrane życie w gównie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia ty masz świętą rację,do mnie kiedyś taki żulik co go opieka wspomaga,przyszedł pożyczyć parę złotych,więc mówię dobra ale żeby nie oddawał tylko odpracował,bo ja po wypadku nie wszystko dżwignę,chodziło o to żeby resztę gnoju uprzątnąć z obory i pomóc mi przywieżć dwie wiązki siana z łąki,on kutafonek kazał mi się w głowę stuknąć,że on do gnoju?To dali w szmaty,niech ci burmistrz pożyczy,mówię.Kur...a to ja takim,dodatkowo jajka,co mogę daję bo dla dzieci,a to kur...a państwo z nich nierobów zrobiło.Taki ustrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
moze akurat MARMUREK ;) trzeba byc dobrej mysli chyba jeszcze jakis grosik im został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
witam czy ktos z was moze wez na strone agenci na tamte komentarze czy tylko u mnie sie cos poje...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Marmurek,sama się zastanawiam,czy w cholerę nie zaprzestać tego wszystkiego,żyć po ludzku,parę kurek dla siebie,jakaś krówka,emeryturka i w dupie mieć to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Tomek,chyba nam ją zablokowali,ja tam już nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Iwona ale ja mam jeszcze ze 20lat do emerytury.....jak wcześniej nie pierdolnę........jak to mnie wszystko juz wkur..wia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
kuzwa biednemu zawsze wiatr w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeden sie kurwa powiesił......bo już niewyrabiał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
beti4826,W kieleckim dziś piękna słoneczna pogoda,żadnego wiatru nawet pranie dziś w ogrodzie powiesiłam bo super pogoda.Do szczęścia brakuje tylko kasy.Też przy śniadanku przyatakowałam meza zeby sprzedać choć jedną część gospodarstwa i jechać gdzieś za granice.Moż zna dobrze niemiecki ja troche angielski jakoś by bylo.To mi zwiał do obory i tyle go widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
czyzby juz sie kasa im skonczyła moze zostawili troche na przyszły tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwona muj syn jakieś 4 lata temu dostawał zupy w szkole ale ile ja sie do gminy wyjezidziłam i jakie zeznania ile hektarów ile krów jaki dom jaki samochód jakie dochody czy w domu jest gaz ile pokoi ile łuzek jak na policji i przyznali na puł roku potem trzeba było jechać przedurzyć na drugie puł roku już nie pojechaliśmy jebał ich pies żeby sie tak poniżać za 2 zł dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tym wszyskim już tak wkurwiony......trzeba chyba w końcu żyć jak człowiek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
A tamto forum działa ,wszyscy piszą że dostali kasę .A ci co nie dostali zaczynają się buntowac.i chyba o to chodzi.W marcu albo początkiem kwietnia mają być wybory do izby rolniczej Ja to się chyba zgłoszę bo już nie wiem co robić tak to dłużej przecież być nie może .Nasze pieniądze są w kraju od czerwca ,a oni wczoraj nam wciskają że my musimy czekać na wpływy do budżetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
UWAGA UWAGA WAZNY KOMUNIKAT swedzi mnie lewa reka na kase niewiem tylko na czyją tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Witam wszystkich no Madzia na moją już cię swędziała to pewnie teraz na twoją tego ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Potem miastowe patrzą na nas jak na pasożytów ,bo im się zdaje że nas państwo sponsoruje.A przecież to oni naszą kasą obracają i co im skapnie to nam dopiero oddają.Niechby tak z raz ,,budżetówce nie wypłacili przez miesiąc poborów to dopiero by się dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
A mnie na pocztę przyszły jakieś przepowiednie Baby Wangi-kur...a czytam to i ciary mnie walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
moze na swoja tym razem ;) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
aż zadzwoniłam do banku i są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dec koniec listopada no to zaraz jade do banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
iwona ja juz takim ochlapusom nic nie daje! oni ida do opieki po zarcie a potem przychodza i reklamowke kaszy czy czegos innego za wino chca opchnac!ci co uczciwie zyja to im sie nie nalezy albo sie wstydza tam isc a moczymordy za darmo wszystko dostana a jak maja sie za grabie albo lopate wziac to tragedia! a my co co dziem rano widly,gnoj,siano wszystko sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×