Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Gosia świetokrzyskie
a może by tak kogoś na moją kasę ręka zaswędziała?Bo mnie to tylko tyłek dzisiaj swędzi a to znaczy że mnie teściowa obgaduje. Ale nawet jej się nie dziwię,bo pewnie czuje że lada minuta pójde do niej pieniędzy pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia ja już chucham i dmucham,na moją,już lukam na konto............Kur.....a-0000000!!!!!!!!!Jeszcze o 15:00 mam księgowanie,jakby się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Justyna!-gratki!-zechlej się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
kiedyś jeden politykzrezygnował ze swojej pesji na 3 miesiace to ludzie go chwalili i mnieli go za uczciwego ale nie pomyśleli o tym dla czego zrezygnował na pokaz o to mu chodziło przed wyborami a czy ktoś sie zainteresował ile on mniał oszczedności 3 wypłaty to dla jego żony na waciki za mało to mógł sie popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gosia-jak tyłek swędzi to teściowa ględzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
byl u mnie gosciu co jego babka pracuje w ARiMR I gadal ze oni wyplacaja w kolejnosci od najmniejszego do najwiekszego zdazaja sie wyjatki ze maly dostanie pozniej a duzy wczesniej ale sporadzcznie i czasem tak moze byc bo u mnie na wiosce mali dostali w grudniu a teraz placa takich do10 he. no to sobie jeszcze poczekam do maja albo i czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
no to na justyne mnie swedziała tym razem JUSTYNA za drapanie mojej reki biore 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
tomek a takie gospodarki 25 ha kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
no tak JUSTYNA kase dostała i poszła a moje 10 % łłłeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Dobra lecę do roboty,słomę stary przywiózł z pola,trza pościelić zwierzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
Madzia niema sprawy he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
A 60 ha?W czerwcu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
justyna trzymam cie za słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
tomek to jest nie prawda,te swoje teorie ktorymi chca nam oczy mydlic niech zachowaja dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
noto sobie IwonkA POCZEKASZ ;) JA 21HEKTARKOW ;( TO O KWIECIEN ZACHACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
Iwona dziś z rana to mi sie kichało to na picie ale z kąd na te picie wziąść może jednak wpłyną mam nadzieje ale znowu mówia że nadzieja matką głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
to chyba głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacior u mnie tez nic z jednego banku chyba jastesmy gratylacje dla tych co maja kase ktos mowil ze pogoda wredna nic dziwnego taka jak rzad chociaz u mnie swieci slonce jak w kielcach a propo pozdrawiam tych ludzi zwlaszcza z woszczowej wspaniali ludzie i obalam teze ze to scyzortki bo tak ponoc mowia szczerzy i uczciwi co do innych niech te cielaczki co na swiat przyszly szybko rosna aby na kase zarabialy pozdrowieni dla wszystkich tez jak inni mam zamiar ziemi sie troche wyzbyc bo z glodu wkrodce przyjdzi zdechnac cho po pachy sie czlowiek urabia to i tak gowno a tego a ci co nie maja gnoju iswojskich zapachow zyja i huj klada na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
mam pytanie do rolników którzy mają dzieci w szkole podstawowej czy wasze dzieci mają stypędium jeśli tak to ile i jakie trzeba było spełnić wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
zapomnij rolnik za duze dochody ma . chore panstwo. niepowiem dokladnie ale pamietam ze jak kiedys sie starałam to odrazu na dziendobry dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Dzisiaj dalej płacą piszą na starym forum Aneta dostała kasę dec 24.11 mazowieckie , powiat lipski. Nie traćcie nadziei trzymam za wszystkich kciuki żeby wpłynęla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
moja siostra ma wiekszą gospodarke odemnie ma 30ha a ja 25 ha i ona dostaje na karzde dziecko 700zł na rok a ma 3 dzieci to 2100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Dziewczyna rano dzwoniła i nie było potem drugi raz zadzwoniła i już były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
niewiem czy to prawda czy nie ale w moich okolicach tak wlasnie idzie kogo pytam kto ma 20 he i wiecej to nikt nie dostal kasy choc deczyje podostawali w listopadzie a ci mali juz dawno zapomnieli o dopalcie i mysla o nastepnej ja mam 23he to ku...wa se jeszcze poczekam obym sie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Jestem kochani,wyręczono mnie w robocie,dobry sąsiad na kawę przylazł to i pomoże staremu,bo jak sam powiedział,że ja to dziś wyglądam......jak przez okno-haha!Madzia nadzieja-tak-matka głupich,ale dba o swoje dzieci.I mam drugiego dobrego sąsiada chętnego na sianko,ma stadninę,kończy mu się prowiant,parę złotych na chleb będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie to ja jestem ta Aneta z tamtego forum bo często i regularnie czytam i forum i kefeterię.Podziwiam was wszystkich za to że tryskacie humorem mimo że tak ciężko nam wszystkim. Ucieszyłam się niezmiernie bo już traciłam nadzieję że te listopadowe kiedykolwiek dostaną.A co do stypendium dla dzieci szkół podstawowych to dochód nie może przekroczyc 351 zł na członka rodziny. Pozdrawiam a oczekującym życzę rychłego zapełnienia kont.A na kafeterię będę często zaglądac to taka odskocznia dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
madzia mazowsze dochód na osobe w rodzinie nie może przekraczać 351zł możesz to obliczyć sobie sama hektary przeliczeniowe razy 207 zł i całosć podzielić na tyle ile jest członków rodziny w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
aneta to rozumiem ze dostałaś kasiore duże masz gospodarstwo bo juz nie wiemy jak oni płacą małym gospodażom czy dużym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalubelskie
masz racje Iwonko sa tacy co żyją na koszt panstwa oni nie chcą pracować i jeszcze znas sie śmieją że pracujemy jak głupie i nic stego nie mamy unas nie pada ale wieje z tego co czytam to dzisiaj nikt nie dostał kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
a cha jak byłam 2 lata temu w gminie było 2 młodych chłopaków i po dułgiej rozmowie powiedzieli mi ze sie należy to stypedium kazali mi zebrać dokumety i przyjechać wiec po tygodniu pojechałamale tych chłopaków juz nie było była jakaś stara rura i ona mi na to CO PANI PANI SIE NIE NALEŻY ŻADNE STYPEDIUM TRZEBA MIEĆ PRZYNAJMNIEJ 2 DZIECI W TYM JEDNO MUSIAŁO BY BYĆ UPOŚLEDZONE co ja jej nawrzucałam to tylko cała gmina wie bo mnie słyszeli wyzwałam ją na czym świat stoi a ona na koniec do mnie a warto pani składać te wszystkie dokumety dla 40 zł jaja jak berety to jej powiedziałam ze pierdole waszą pomoc i wole mnieć dzieci zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×