Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Odrywając się od moich istotnych spraw Muszę Ci powiedziec Basia Mazowsze,że byłem w Przasnyszu na weselu ok.12 lat temu.Och co to był za ślub.Bardzo mile sobie wspominam ten 3 dniowy raut;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka stawiasz bo mowilam ci ze bedzisz je miala iwona a ty juz wrocilas od sasiadki? co nie stawiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie odpuszczę tego.Tylko jest jedno ale.........zapowiedziała ta firma adwokacka,ze może to być walka na 3 lata.Poczekam.Niech im się dobiora do skóry ochydnym popaprańcom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nich postawilem poniewaz mają same sukcesy.Pytałem ich jak to jest z ich przegranymi rozprawami.Odpowiedzieli,ze nie mają takich działaja w 100 % skutecznościa.:classic_cool: Jak czytałem w necie jest to prawda tego 40-osobowego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
wszyskim nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tylko tobie zyczyc wytwalosci w walce o zonke no i szczesliwego zakonczenia sprawy.kara musi byc nie wolno tan tego zotawic.zycie dostalismy od boga i on moze nm je zabrac a nie jakies poparane lekarzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nowego.Znów cafe sie zacina.Trzeba się cieszyć z tego że jet aby czynna ,poniewaz na przełomie listopada-grudnia 2009 r po południu NIE MOŻNA było wpisywać !!,Nie istniała cafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szef kafeteri(były) Michał Briański był takie "wrzuty" nie były możliwe.Dziś Szefowa Jola Gasiewicz ma to w dupsku i tak sie własnie dzieje.Przykre lecz prawdziwe.:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
Odpowiadam Panu, który ma okaleczoną, niepełnosprawna żonę, najlepiej przenieśc sprawę w inny rejon , tam gdzie miejscowi biegli nie wydają opinii o swoich kolegach po fachu z okolicy, a odszkodowanie na pewno się nalezy, trzeba niestety cierpliwości, na kancelarię radze się zgodzić, narobią trochę zamieszania, ubarwią temat, od tego są ale kasa będzie. Ja mojej mamie bez sprawy odszkodowanie 10 lat temu od firmy ubezpieczeniowej wynegocjowałam. mój brat został zabity na drodze przez pijaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Mazowsze-- doprawdy jesteś bardzo kulturalna lecz proszę nie mów do mnie przez Pan.To jest net i wszyscy powinniśmy być równi aby tutaj.;)😘🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
:) :( :-[ :{ kto tak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bolało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka mogę Ci przysiąc,ze nie ten zamysł był.Wiele razy widziałem podszywy orange i przykro było jak osoby poróżniano.Więc chciałem aby tego uniknełyscie.Czyli mniejsze zło wyrżadziłem ale w dobrej wierze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
ile macie gadulców na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:06 [zgłoś do usunięcia] Iwona dolnośląskie Iwa@tlen.pl'; Maniek?jesteś oszustem?chciałeś na nas sie wyżyć?Dupa!!!!!!!! hahahahaha kto sie wyżywa:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07.02.2011] 21:14 [zgłoś do usunięcia] gabi kuj-pom gab@tlen.pl'; 21:14 [zgłoś do usunięcia] Maniek uroczej Gabi Z czasem też:PTelepatia? Tylko się za bardzo nie wierć tam na górze,mam łaskotki:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×