Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

no iwona masz racje.ale stary to nawet na piezczoty jeszcze za slaby!!!! paczki u mnie beda jutro,chyba.... ale wale opnke to dodaje sexapilu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku, ku, ku !!!! hi,hi,hi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty iwona jak moj stary tak mowi to mowie spojrz na siebie 104 zywej wagi!!!lustrzyca,miazdzyca...a ja bidula 54kg a jak mi sie zrobi oponka to i h..uj chociaz gdzies mi miesni przybedzie!!! tak jak muwisz jak sama 0.6h recznie burakow pastewnych opierdole to i oponka zniknie a moja tesciow pozniej powie:zrobilismy no h..j mnie srzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha-Jas kuka jak ja niedawno!Gabi mój jak czołg radziecki też stówka przekroczona i miażdżyca nieodwracalna,ja zaś rycząca poczterdziestka wiekowo i sześćdziesiatka wagowo,no dziś nie ważyłam się bo spuchłam po tych łakociach jak Tekla z dobranocki,a i zreszta stary wiecznie coś w tej wadze manipuluje,tak że dziś pewnie ważyłabym ze 120,a on by się cieszył.Jas?zjadłaś wszystkie pączki i wypiłaś popitkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje iwona no to znaczy twoja sasiadka.jak sie posnalam z moim to mialam 63 i byl dumny a teraz 54 i jak sie zrobi oponka to hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas123 twoja elana tak jak moja!byl syf ,brud a gadac potrafi! k...wa chle w gazetach z maslem lezal!stare rozwalajace sie podlogi i meble teraz to mieszka jak krolowa teraz to jej juz tylko dopa rosnie od pracy.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grozi od 3 lat ze sie wyprowadzi ale nic z tego kto jej bedzie gotowal,zmywal,sprzatl i pral za friko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witajcie , jestem w szoku jak siadłyście na swoich mężów tylko dzieki komu oni mają nadwage ja sie pytam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heja!-Wadi-haha-Dobry jesteś.Ale zajeb....ty dzień,już obleciałam wsio co było do oblecenia,u mnie dziś jarmark,więc skoczę obejde(listę podpiszę)może co kupię.A że dziś święto,więc świąteczny obiad-krupnik na kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie!!! Wstawajta,nie śpijta do południa:D:D:D Pieniędzy nie ma,mróz trzyma,słońce swieci. W piątek w ncy zmiana pogody,wiatr ,deszcz a co za tym idzie brak prądu na bank:( Ja pączki dzis robię,oponki niet u mnie ale ja mogę jesć wszystko i nie utyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
witam wszystkich .u nas na pomorzu takze słonko pieknie swieci ale kasy z bezposrednich na koncie brak .ale widac ze cos sie ruszyło i zaczynaja wypłacac . pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
powiedzcie po jake cholere my sie tak męczymy na tej gospodarce jeśli nie mozemy praktycznie sie z niej utrzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
witam wszystkich,u mnie dopłaty na konto wpłyneły wczoraj,zapraszam na pączki i żubrówkę,przy okazji odbędziecie pielgrzymke do Częstochowy bo to niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej -14 ,pączusie piękne można się częstować nie to co te zlepy w sklepie.a do tego mój małżonek ma dziś urodziny,to ho ho możę i jakie kukułki będą wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria,to ja wpadam do ciebie,do Częstochowy po wszystkim,po rozgrzeszenie.Wadi,chyba każdy z nas się zastanawia-co ja tutaj robię-jest coraz ciężej,nikt nas nie szanuje,lecz chyba my potrafimy sami siebie uszanować,a i to przyzwyczajenie do tego rytmu pracy,obowiązków trzyma nas na wsi.Jest,bo jest cholernie ciężko,coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa do zięcia: - Nigdy się nie rozumiemy! Ja jestem zagorzałą katoliczką. Zięć do teściowej: - Ja też jestem za gorzałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dostałem bezpośrednie!!!!!!! 1.02.2011 na koncie! sloneczko świeci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Witam też zapraszam na pączusie,hanka u mnie moja kukuła (córka)ma urodzinki.Słoneczko świeci pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
gratulacje Czarny !!!!!! w miare szybciutko dostałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.piekny dzionek!! paczki ukulane troche h...wo ale elana wszystko wpierdoli!!! no to widze ze wiele powodow do imprezowania dzis mamy! iwona do tej czestochowy to ja po rozgrzeszenie nie musze isc czym ja grzesze?!!! wpadniemy tam krajoznawczo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×