Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość wadi
no czarny faktycznie słoneczko ci zaświeciło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
gabi nic a nic nie grzeszysz ? czasem dobrze jest sie z czego wyspowiadać ....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi sama przed soba sie spowiadam a na ucho ksiedzu juz nigdy!!!! oni wiecej grzesza niz to ware a ja jak by co wypelniam obowiazek malzenski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
to fakt oni i ich postępowanie to temat rzeka , a ze jak by co to ok ...heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie masz racje!!!!! i niech mi nikt nie karze szeptac im do ucha co robie i jakies dziwne kartki dawac. ja idac do kosciola klekam,modle sie,dziekuje,prosze i przepraszam BOGA i wychodze lekka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch alkoholików urządziło libację w mieszkaniu u jednego z nich. Po kilku godzinkach pierwszy zsunąwszy się pod łóżko zauważył wielką blaszaną miednicę oraz wielką drewnianą pałę. Pyta: - Co to jest ? - Aaaa to zegar z kukułką - Eeee zalewasz, a jak to działa ? Na to drugi bierze miednicę, przykłada do ściany i zaczyna nawalać drewnianą pałą. Zza ściany dobiega zaspany głos: - Ku ku kurrrw.. trzecia rano a ten jeszcze nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę, wygnała na pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do szkoły, naostrzyła kosę, poszła na łąkę, nakosiła trawy, narąbała drewna, przygotowała obiad, nakarmiła dzieci, zrobiła pranie, po czym znów poszła w pole, kosiła do zmierzchu, przygnała krowę do obory, wydoiła, przygotowała kolację, nakarmiła dzieci, wykąpała i położyła je spać, sama się wykąpała, przekąsiła kromkę chleba, zmówiła pacierz i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku położyła się spać. Nagle zrywa się: - O kurwa, przecie chłop niewyruchany od rana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia opowiada wnukowi bajkę na dobranoc - Za górami za lasami stał zamek a w nim same dziwy. Na to wnuczek - Eeee babciu to chyba nie bydzie zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi,twoja elana to jak mój Hektor-pies,wsio opier...i.A tak se pomyślałam,że jak z imprezki będziem wracać to wstąpiem najwyżej do jakich kapucynów na mszalne na kaca.Wadi ma rację,co oni skur...y teraz wyczyniają to łeb puchnie,ja bardzo rzadko do kościoła chodzę(Bóg jest wszędzie),nie mogę słuchać tych głupot i patrzeć jak świętego udaje jeden z drugim,a poprzedniego dnia śmigają super autem z dziewczynami po knajpach.Walę ich,oni mi nie pomogą jak mi zabraknie,co pomodlą się za mnie?Ale Czarnemu skapło!!!!No to gdzie ta balanga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Gabi popieram ja tylko powszechną wyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Iwona nawet słuchać się nie chce co nieraz wygadują,nas karcą za wszystko a sami diabła czynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla i dla tego trza ich z góry traktować,ja tak robię i mam w dupie co pomyślą inni,sąsiedzi,znajomi,ja ich nie trawię i nikt mnie nie przekona.Polityke to mam w TV,jak chcę posłuchać,a nie w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka,masz rację,co księża pomogą modlitwą jak komornik na karku,najwyżej pieniędzy zabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
aga teraz to juz chyba jedzą a ze nikogo nie ma to moze juz kalorie spalają .....a temat tak sam jakoś zjechał nam na kler ale to tylko dlatego ze sami dają nam powody do takiego myślenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Witam ponownie ,moim zdaniem napić sie to nie grzech,wszystko jest dla ludzi,a po rozgrzeszenie nie musimy chodzić,męza nie zdradzam,nie kradnę,więc z czego się spowiadać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
mario , my tu tak sobie gadamy ogólnie a nie indywidualnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
u nas mówia,że jak pączków się dzisiaj nie upiecze to się ziemniaki nie urodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
co to tak wszystkich wywiało ( a potem bedą kukułke udawać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
waldi to się tyczyło porannego wpisu,kiedy was zapraszałam doczestochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
a to ty jesteś z tamtych rejonów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria ja to bym do ciebie wskoczyla i do tej czestochowy rekreacyjnie tez bym poszla zobaczyc te bogactwo! a co do paczkow.....juz nie moge patrzec jutro do drzewa bede za........la zeby co nieco zgubic bo z sexu nici bo stary jeszcze nie domaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Gabi o jakie bogactwo ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejcie!!!!!Oooo wszyscy wczoraj kukali!Jak to wadi mówi....zimno jak na Syberii,ale słonko w ślepia daje,ma być 8 stopni ciepła.Gabi też drzewo będę ze starym robić,bo nie wiadomo czy czego znów nie przywieje.Maria-Gabi mówi o tym bogactwie na Jasnej Górze,może zabierze mnie ze sobą to pielgrzymką dotrzem z wiosną.Kasy....NUL!!!!!Wygrzebałam jakieś złocisze na fajki,to se popalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Iwonko zgadzam się z toba,a najbardziej mnie wkurza ,że na każdym rogu skarbonka na datki,cały biznes przyklasztorny to koscielny,miasto zpielgrzymów niema nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×