Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Ludzie!!!!!!!!! Sąąąąąą!!!!!!!!!! Dziś dostałam bezpośrednieeee!!!!!!!!!!!!!Decyzja z początku stycznia:D:D:D Długi popłacę:D Kac męczy po wczorajszych pączkach ale to nic,:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jeśli chodzi o ?Kosciół to ile ludzi tyle zdań.Są i dobrzy księża chociaż jest ich mało ale są.Pomogą i nie zdzierają z ludzi.Poza tym we wrześniu byłam w Częstochowie i powiem Wam że ja na skarbonki nie zwracałam uwagi ,pojechałam tam do Matki Boskiej,za to się nie płaci a zwiedzić jest co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,widzę że i dla Basi zaświeciło słoneczko,gratuluję ,myślę ze po spłaceniu długów coś Ci zostanie na otarcie łez i kukułkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia gratuluje,w końcu sie tez doczekałaś :) będzie za co kaca zaleczyc :) to dzis u ciebie imprezujemy???????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi Czarny,a jak:D Nie ma sprawy wbijać się do mnie.pomożecie przy okazji wnuczka pilnować bo w ten weekend mam go u siebie:D Połowa będzie balować a połowa z małym siedzieć,na drugi dzień na odwrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona,moja decyzja z 20.12.2010 na ciebie tez przyjdzie juz niedługo pora,zobaczysz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tam zimno ,zimno.Basiu to się doczekałaś, gratulacje, poszalej .Paczki jeszcze są jakoś nikt się już nie garnie ale dzisiaj młodzież z internatów wraca to znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.no gratulacje dla szczesliwcow!!! no i znowu imrezujemy! u mnie ogolnie dol! byki trza sprzedawac bo futru nie ma!!!!po tej powodzi to nic nie ma swojej wartosci!ja sie chyba wykoncze nic juz nie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani u nas dziś krowa się ocieliła i mamy jałoszkę :):):):):):) sama bez naszej pomocy :::::::):):):):):):):):) jak tam po tłustym czwartku hehehehe i zaraz jutro ostatnia sobota karnawału zapraszam do siebie hehe !!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Zapraszam do mnie póki jeszcze kapka kasy z dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde ale mamy do oblecenia! maniciure,pediciure,makijaz,tza sie podmyc,wygolic o boze na ktora ja dotre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona i chanka po drodze wszystkich zbierajcie do basi.potem lecimi do syli i dalej do czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
No tak może by za kilka miesięcy się wróciło do domu hehehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witajcie wieczorkiem , tak czytam co piszecie o ksiezach i jestem tego samego zdania co basia teraz mamy fajnego księdza który dzieciom z białej armi pokrył koszty wycieczki w zimie robi ogniska z pieczoną kiełbasą a w lecie zawsze gdy jest odpust lub jakaś wieksza uroczystość dla wszystkich dzieci funduje lody niestety jest to pierwszy z pięciu proboszczów jacy u nas byli a jego poprzednik to był prawdziwy janosik z tą tylko róznicą ze janosik łupił tylko bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi,zależy którzy księża,a ja mam pare kawałów. idzie pjak i jadą policjanty polonezem.i zatrzymują go i jeden policjant mówi: -zapraszam do poloneza -a to ja gej żeby z chłolpem tańczyć jak się nazywa chłop z jerozolimy? -jełop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Wadi u mnie też nowy ksiądz narazie spoko też impezy robi ale zobaczymy jak długo....a wogóle jak patrze to ludzie sami wymyślają i palec w d...ie trzymają (na wsi)Pozdrowionka dla wszystkich lece na drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witam wszystkich , dziś o świcie słyszałem kosa a to znak ze idzie wiosna której narazie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
syla co cie napadło na takie rymowanki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×