Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Amadeia dla dziewczynki można złoty łańcuszek z medalikiem,u nas też zamawiają smoczek lub łyżeczkę ze srebra z wygrawerowana datą chrztu. Kasy to nie mam pojęcia ile dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny trochę mnie nie było bo ugrzęzłam w malinach ale już po, zostały mi aby warzywa w polu.A i najważniejsze nareszcie pada deszcz bo popiół w polu aż zgrzyta w zębach Gabi serdecznie gratuluję i odpoczywaj ile się da teraz niech cała reszta domowników spełnia twoje zachcianki. Ja ostatnio byłam na chrzcie i własnie dzieci bo to bliźnięta dostały wygrawerowane łyżeczki z imieniem datą urodzin i, obraz Matki Bożej i też wygrawerowane imiona i cała reszta a co do kasy to nie mam pojęcia.Teraz dają raczej takie rzeczy żeby były pamiątkami a nie kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani maliny zapraszam u mnie w lesie jeszcze jest bardzo dużo zielonych malin i jest gotowych do zrywania jak wpadłam to sie najadłam i zapraszam :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):)):):):):):)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Haniu ja mieszkam w okolicach Siemiatycz na Podlasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam zapraszam do mnie na maliny są piękne duże w polu i na nalewkę malinową a teraz na jesienną pogodę pozdrawiam i życzę miłego dzionka a ja siedzę w domu bo złapałam zapalenie nerek i pęcherz a już jest trochę lepiej bo biorę leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam decyzję na ONW. Mam nadzieję że z wypłatą nie będą czekali do nowego roku. Chociaż już po wyborach to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Witam długo mnie nie było ,ale wróciłam.Decyzje ONW dostaliśmy w piątek też jestem ciekawa kiedy kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Gabi wielkie gratulacje,jedz dużo owoców i warzywek,postaw wygodny fotel przy komputerze i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maja podeslij mi tych malin:)takiego smaka mi narobilas ze hej moje maliny tez byly piekne mialam 10 krzakow i na wiosne jak robili nam przydomowa oczyszczalnie sciekow wszystkie zniszczyli:( u nas 3 dzien pada i juz po malu widac efekty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,ja już dostałam decyzje do poplonów,Basiu ja też jestem katoliczką,ale głosowałam na psl,zawsze to jakaś reprezentacja wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Witam o jak widać wszyscy korzystają ze słonka i popędzili na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
witam w tym roku znowu na forum u mnie decyzja onw przyszla 2.09 kasy brak gabi ja tez jestem w ciazy gratulacje pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Basiu Kochana i do mnie nie wpadłaś buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :):):):):):) Pozdrawiam serdecznie Was jesio kilka dni i się spotkamy tu na tym forum wszyscy nam zostalo na zimę za orać pod jare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam justyna a na kiedy masz termin???ktore to twoje dzieciatko bedzie?? no to juz 2 wieloryby sa na forum:)kto nastepny?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
witam was z rana ale mróz gabi ja ma termin na kwietnia to juz moja 3 pociecha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani trzymajcie się ciepło:} szczególnie "nasze przyszłe mamusie",zimno to może forum zacznie obfitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
witam ;) no niby od dzisiaj zaczynaja wyplacac ;) zobaczymy ;) decyzja onw 16 wrzesnia .pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek mazowieckie
dzisiaj po południu otrzymałem kasę na konto z onw. decyzja z 2 września. Jednak prawda, że od 17 wypłacają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
hej u mnie tez kasa byla wczoraj dec z wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
cos zaczyna sie dziac gratuluje ;) u mnie pusto na koncie decyzja 16 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga - kuj-pom
Pieniądze są już na koncie za ONW, decyzja z 19 września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
zadzwoniłam z rana do departamentu finansow 225950300lub02 i b.miła Pani zapytała o nr gospodarstwa i podała kiedy wychodzi przelew ;) pozdrawiam decyzja 16 wrzesien pieniazki maja byc dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
wczoraj zebrałam z lasu 12.5 kg malin ale duże były i na sok poszły dziś na konto lukniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Dzoniłam do departamentu i B.miła Pani powiedziała że wczoraj pieniążki wyszły na konto decyzja z 23 września okolice Siemiatycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×