Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826
ejjj moze nie bedzie tak zle ale pamietam te wszystkie lata po kilka tyg oczekiwania i kontrole ciagle . w koncu troszke inaczej . zycze tego wszystkim chociaz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam decyzję na bezpośrednie. Jest nadzieja że jeszcze w tym roku będą pieniądze choć z tym może być różnie. Ale zawsze to już bliżej do jakiejś kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0304
Witam!!! a czy ktos z lubelskiego dostał juz decyzje?? o pieniązkach nie wspomnę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti gratulacje , ale nie opuszczaj nas w oczekiwaniu .Jaka jest definicja odważnego prawdziwego mężczyzny? To facet który wraca pijany w trupa do domu, przy tym wszędzie pokryty szminką różnych kolorów, pachnący damskimi perfumami, i który podchodzi do żony, daje jej mocnego klapsa w tyłek a potem mówi: - ty jesteś następna, grubasku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi pijany małżonek do domu. Żonę to bardzo "ucieszyło", więc wściekła jak 100 choler pyta: - Będziesz jeszcze pił ? Mąż siedzi cicho, więc żona powtarza: - Będziesz jeszcze pił ? Mąż dalej nic. - Odpowiedziałbyś w końcu, czy będziesz jeszcze pił ??? Na co mąż z wysiłkiem: - ooooossssssssszzzzzzzzzzz, kurna, doobraaaaaaa, naleej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej ZIOMALE!!!!!!Hania pasowne jak cholera!!!No to fajnie,że zaczynają płacić,ale nie ma co się radować,ja mam dużo ponad 50ha,to napewno nic z tego w tym roku,ale przynajmniej naliczyli mnie wcześniej,no i byłam po kontroli,tak że u nich reguł nie ma-rosyjska ruletka-mówię wam.A jeśli ten cały grajdoł arimirowski twierdzi,że w ubiegłym roku poszło najsprawniej u nas w polsce,to chyba piją herbatkę z Czech przed rozpoczęciem pracy,oni zawsze taką ściemę nam walą,POPiSowa propaganda.Wpadać na świerzyznę,dziś ubilim co nieco,znaczy rzeżnik,bo ja się nie nadaje narazie do takich ekstremów,a i stary obolały,bo drzewo w lesie go palnęło,dobrze że nic takiego,ale sinior na całe plecy,poleżał se jeden dzień w szpitalu i wypisali,no teraz to się śmiejemy,co dwie kaleki to nie jedna-haha-oj...starość to bida,najlepsze w tym wszystkim to nasze pociechy-gada mi córuś,mamo ty teraz to powinnaś leżeć i odpoczywać,tak ja wiem,mówię jej ale powiedz to krowom i koniom,co tu gadać,nie zrozumieją,Dla nich wieś to skansen,gdzie mogą przyjechać na tydzień latem,jak zostanie jeszcze urlopu,albo zimą jak nie stać na Zakopane.Skarby wsi polskiej,jak jaja,habanina czy kury kurierem się wysyła,co by swojskiego jadełka poprubowali.No to co dziewuchy,wbijajcie,jakie zapitkę pod te skwary skombinuję-można się zabawić.Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Iwonko ty piszesz że miałaś kontrol jaką i kiedy że masz już naliczone bo ja miałam z agencji i rolnośrodowiskową na początku września i jeszcze nie mam naliczone tylko dopiero zatwierdzone życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć dzwoniłam wczoraj do finansów i usłyszałam w słuchawce że sobie poczekam jesio decyzja z 22 listopada ;p;p;p aż się ucieszyłam :/ tylko ile poczekam do 30 czerwca 2012 roku ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześ i chwała!!!Maja,miałam kontrolę z agencji i jak co roku weterynaryjną,stary się piekli,że to przez te moje ekscesy-kurwa,a oni to co robią rok w rok?!Ale jak pojechałam do powiatowej,po tym jak tylko ze szpitala wylazłam,dowiedzieć się,czy mój wniosek żyje,to właśnie powiedziano mi,że jestem już naliczona,że wysyłają po kilkaset decyzji dziennie(przesada)że pracują we wszystkie soboty i niedziele,no a że pierwsze idą gospodarstwa miejsze(baju baju),to trochę się zejdzie.Jutro walę do kierownika,jeszcze raz niech mi to przetłomaczą,bo nie jarzę,co jest ztymi małymi i dużymi.W ościennej wsi bamber,który ma chyba ponad 300ha,dawno dostał decyzje i taką i taką,za ONW kasę już spory kawał temu wziął-to co oni pieprzą!Do cholery jakaś informacja nam się należy,żeby człowiek wiedział co robić,a nie jak w tamtym roku(raczej w tym,póżną wiosną)trzymali nas w takiej niepewności.Zresztą jak tak dalej pójdzie,nie będzie sensu rolniczyć,trza będzie zabrać się za rolowanie,tak jak ci z Wiejskiej.Miłej niedzieli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Maju!-kontrolę miałam też na początku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 246
Iwonko bardzo ci dziękuje ja nie mam takie gospodarstwa dużego jak ty bo mam tylko ponad siedem jak byłam w powiatówce to ta pani się zdziwiła że nie mam naliczone ja mam to w trzech działkach ja to mam gospodarstwo ekologiczne pytałam się jak dużo jest wysłanych decyzji to mówiła że dopiero w tym tygodniu wysłali bardzo dużo coś unas zaczyna wiać życzę miłej i ciepłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Nowak udał się do szpitala po wyniki badań żony. Pracownik szpitala mówi: - Bardzo nam przykro, ale mieliśmy tu trochę zamieszania i niestety wyniki pańskiej żony wróciły z laboratorium razem z wynikami jakiejś innej pani Nowak i teraz nie wiemy, które są które. Szczerze mówiąc, ani te, ani te nie są nadzwyczajne. - Co to znaczy? - Jedna z pań ma Alzheimera, a druga uzyskała pozytywny wynik testu na AIDS. - Ale chyba badania można powtórzyć ?! - Teoretycznie można, ale te badania są bardzo drogie, a Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapłaci za dwa testy dla tego samego pacjenta. - To co ja mam robić ? - Narodowy Fundusz Zdrowia zaleca w takiej sytuacji, by zawiózł Pan żonę do śródmieścia i tam zostawił. Jeżeli trafi sama do domu, po prostu proszę zrezygnować ze współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no u nas tez strasznie wieje!! my nie mielismy kontroli i decyzjiani widu ani slychu:( no ciekawe jakie cyrki nas czekaja w tym roku?? mnie sie wydaje ze nie bedzie ciekawie!! czy ktos znalazl moze w jakich dniach beda placic pieniadze?? milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej Gabi!-z terminarza wynika,że dopiero 9 grudnia wznowią płacenie,a potem to 23 i 30 grudnia-no obacem ino decyzji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,CYRKI TO DZIŚ KOŁO 17 BYŁY NA PODLASIU,(U MNIE) ;) NAJPIERW ZERWAŁ SIE WIATR,PADAŁ DESZCZ,A POTEM ZACZĘŁO GRZMIEĆ I POPADAŁO TROCHE ŚNIEGU Z DESZCZEM....ANOMALIA POGODOWE TZW.. W GRUDNIU BURZA........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerr z kujaw
decyzja z 23 listopada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldekj
Witam was . Ja nie miałem kontroli a decyzji też nie mam rozmawiałem z listonoszem mówił że decyzję są sporadycznie . Wczoraj miałem odbiór buraków to kasa dopiero za 30 dni . Mówicie o deszczu a u mnie prawdziwy deszcz był jeszcze w sierpniu w nocy to tylko porosiło na górkach pszenica jeszcze leży tak sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no tak decyzji brk wiec nie ma co sie w tym roku spodziewac pieniedzy swieta beda kraszone!!! no u nas w kuj-pom tez anomalia pogodowe.lalo wczoraj jak z cebra,czarno,wichura no blyski i burza!!czyste cyrki!!!chociaz pogoda daje nam troche rozrywki i urozmaicenia byle do 14 moze donosiciel mnie odwiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć i czołem Wam Czarny skąd ty jesteś bo ja też z Podlaskiego .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola mazowieckie
W agrobiznesie mówili, że arimr będzie przelewać pieniądze za bezpośrednie 6 i 7 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
ciekawe komu ja mam dec 18 listopad i kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
ciekawe czy jest szansa na pieniądze jeszcze wtym roku decyzja 01.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania27
Czarny, ja też jestem z okolic Suwałk, a dokładniej mówiąc okolice Wiżajn. A ty dokładnie skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Siema!!!CZARNY!-tak się zaadresowałeś,że na beton wpadniem całą ferajną po dopłatach.Jezusiczku dyma u mnie jak w kieleckiem,cosik na podobę jak śnieg.Zimno jak cholera.Może coś z tym wietrzychem przydmucha do mnie(np,decyzja)najpewniej śmieci z pobliskiego wysypiska-haha!Czarny przeraziłam się,aż se zapaliłam z tego wszystkiego,teraz palę ekologiczne,kupiłam se tytoń,liście znaczy od kolesia z lubelskiego,sprzęt do ciapania tytoniu i do robienia fajek,powiem(wyczytałam),że mniej szkodliwy,nie dusi,ale serio to lepszy jak fajory ze sklepu,no i jak chcę zapalić to dopiero robię skręta,tak że znając swoje lenistwo,mniej palę,bo muszę się natrudzić ze zrobieniem papierosa.Może kiedy tam i przestanę palić,narazie się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Czarny ja z okolic Siemiatycz jezdem ty z jednej strony Podlaskiego ja z drugiej hahahaha u nas narazie cisza w wczorajszym agrobiznesie mowili że teraz 2-3 dni bedą wypłacać kasę za doplaty ;p;p;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×