Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Halina1955
Dawno nie zaglądałam na forum. Tyle się u mnie działo że trochę zapomniałam o zaglądaniu tu. Gabi, zdrówka dla córeczki. A jak ma na imię? Mój mąż jest po udanej operacji na bajpasy. Już na jesień wszystko w polu obrabiał. Syn obronił magisterium z filologii angielskiej na 5. Ożenił sie w sierpniu i młodzi mieszkają u nas. Mieliśmy po weselu zacząć remont domu zaczynając od dachu ale majstry przyszli dopiero pod koniec pażdziernika. Już prawie kończą dach. W domu to porobi mój mąż - złota rączka. Właśnie wymienia grzejniki. Naokoło domu roz...aj straszny. Chyba z tydzień zejdzie nam na uprzątaniu. Acha, ONW dostałam 7 listopada. Teraz czekam na bezpośrednie bo kasa potrzebna jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. no halina na prawde sie u ciebie dzialo przez ten krotki czas!! na szczescie wszystko idzie do przodu a to najwazniejsze!!! corcia ma na imie Daria i jest cudna!!! ja rowniez czekam na doplaty a to juz co raz blizej!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam witam to już znowu ten czas jak będziemy się wspierać pozdrowienia dla wszystkich gabi dla córci uściski , u mnie nuda siedzimy z mężem sami a jak w piątek zjedzie się młodzież w ilości 5 sztuk to gadaniu nie ma końca a praed wyjazdem zaczyna się "koncert życzeń" ale to miłe PA PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka 222
Hej Kochani to już niedługo i znowu dopłaty i będziemy się spotykać , Co u Was słychać ciekawego u mnie po staremu Gabi buziaki dla Daruni śliczne imię wybraliście . 3-majcie się cieplutko i do sklikania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - woj. mazowieckie
Witam Wygląda na to, że nastąpiła zmiana odnośnie wydawania decyzji. "W tym roku agencja doręczy rolnikom decyzje TYLKO w przypadku błędu we wniosku lub w przypadku pomniejszenia płatności." Informacja zaczerpnięta ze strony http://www.tvr24.pl/wiadomosc-Startuja_doplaty_bezposrednie-3386.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamjeszcze 2 dni i liczymy wszyscy na fart!!! dzieki wszystkim za pozdrowienienia dla mnie i daruni!! ja sie jakos trzymam a darunia jest okropnie zmirzla!!! moze tylko do doplat??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. no i doczekalismy sie.ciekawe kto bedzie mial to szczescie i znajdzie pierwszy doplaty na koncie? trzymam za wszystkich kciuki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witajcie Kochani to już od dziś będziemy non stop na konta zerkać ;p życzę Wam wszystkim i sobie oby dopłaty trafiły szybko na nasze konta ;):):):) Pozdrawiam nie obecnych i obecnych :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani od wczoraj doplaty na koncie cieszę sie bardzo;)i życze wszystkim jak najszybciej by doszły;Lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka 222
Amadei Gratulacje Kochana ;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederette
Ja też z lubelskiego ,ale u mnie konto puste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie kibicuje wszystkim pełnych kont jak najszybciej.Ale aj w tym roku mniej dostałam ,ale nic.Pozdrawiam serdecznie wszystkich na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam moi drodzy u mnie konto puste a u was coś płacą w mojej miejscowości nikt się nie chwali żeby dostał dopłaty ja to mówię że siedzą cicho żeby reszta nie chciała pożyczyć. A mróz trzyma ! trzymajcie się ciepło pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Daaaawno mnie nie było:( W poniedziałek (miniony) dostaliśmy ONW dopiero,masakra jakaś:( JAk oni płacą to ludzkie pojęcie przechodzi,dla siebie premie nagrody a dla nas goowno. Mało nas tutaj,gdzie Iwonka????? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka 222
Basia ;):):):):):) dopiero cię wspominałam na taamtym forum hehhehehehehehe że z Iwonką obie zabalowałyście ;p ale z tego co widzę to każda balowała sama ;p;p;p;p;p;p;p :):):):):):):):) u mnie nadal pustoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka 222
Z okazji nadchodzących dużymi krokami Świat Bożego Narodzenia życzę CI By W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie, moje życzenia popłyną do Ciebie. Życze CI zdrowia, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat. WESOŁYCH ŚWIĄT !!! ........>,"< . ..... WESOŁYCH .>,","< ............ŚWIĄT ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta mazowsze
Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emosiadz
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 ! i oby ten nadchodzący był lepszy od tego , który się kończy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka 222
Kochani Najlepszego z Nowym Rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza ,może coś słodkiego? Sernik z masą krówkową i orzechami Składniki Przepis Kruchy spód: 20 dkg mąki pszennej 10 dkg masła lub margaryny 10 dkg cukru pudru 1 żółtko Masa serowa: 1 kg sera śmietankowego z wiaderka 1 puszka mleka skondensowanego słodzonego (400g) 5 jajek + 1 białko 1 budyń waniliowy Cukier waniliowy lub aromat waniliowy 1 puszka masy krówkowej najlepiej orzechowej (400g) 10 dkg orzechów włoskich Wykonanie: Z podanych składników zagnieść kruche ciasto, zawinąć w folię i włożyć do lodówki na 30 min. Następnie przygotować formę do pieczenia (moja o wymiarach 24x24cm), wyłożyć papierem do pieczenia i wykleić dno ciastem. Podpiec spód przez ok 10 min w temp 170 st C. Ser przełożyć do miski, dodać mleko skondensowane, zmiksować, dodać zółtka, ponownie zmiksować, dodać budyń oraz cukier waniliowy lub aromat, wymieszać mikserem. Białka ubić na sztywną pianę, wmieszać delikatnie łyżką do masy serowej. Masę przelać na podpieczony spód. Piec 1 godz w temp 160-170 st C. Studzić przy lekko uchylonych drzwiczkach piekarnika. Na wystudzonym serniku rozprowadzić masę krówkową (ja dałąm 3/4 puszki) i posypać orzechami. Schłodzić w lodówce. Sernik jest przepyszny, można powiedzieć cud, miód i orzeszki;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×