Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Sernik z masą krówkową i orzechami Składniki Przepis Kruchy spód: 20 dkg mąki pszennej 10 dkg masła lub margaryny 10 dkg cukru pudru 1 żółtko Masa serowa: 1 kg sera śmietankowego z wiaderka 1 puszka mleka skondensowanego słodzonego (400g) 5 jajek + 1 białko 1 budyń waniliowy Cukier waniliowy lub aromat waniliowy 1 puszka masy krówkowej najlepiej orzechowej (400g) 10 dkg orzechów włoskich Wykonanie: Z podanych składników zagnieść kruche ciasto, zawinąć w folię i włożyć do lodówki na 30 min. Następnie przygotować formę do pieczenia (moja o wymiarach 24x24cm), wyłożyć papierem do pieczenia i wykleić dno ciastem. Podpiec spód przez ok 10 min w temp 170 st C. Ser przełożyć do miski, dodać mleko skondensowane, zmiksować, dodać zółtka, ponownie zmiksować, dodać budyń oraz cukier waniliowy lub aromat, wymieszać mikserem. Białka ubić na sztywną pianę, wmieszać delikatnie łyżką do masy serowej. Masę przelać na podpieczony spód. Piec 1 godz w temp 160-170 st C. Studzić przy lekko uchylonych drzwiczkach piekarnika. Na wystudzonym serniku rozprowadzić masę krówkową (ja dałąm 3/4 puszki) i posypać orzechami. Schłodzić w lodówce. Sernik jest przepyszny, można powiedzieć cud, miód i orzeszki;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym prawie sklepie jest gotowa masa krówkowa w puszkach ja kupuję w biedronce albo w polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym prawie sklepie jest gotowa masa krówkowa w puszkach ja kupuję w biedronce albo w polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Kochani hej to ja zorka 222 tam mi zablokowali dodawanie komentarzy zajebańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka 222
rthjstydjdjtyghjfgjfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Moje tam komentarze jako zorka222 i jako Marzena z Podlasia niepokazuja bo kurwa prawdę pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Kochani a gdzie Iwonka z Basia i reszta się podziała no ci co kase mają to szaleją a reszta u mnie nadal zero pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emosiadz
Witam wszystkich :) My już dostaliśmy onw i poplonowe .. Dziwnie płacą bo bez decyzji i zawsze były bespośrednie wcześniej niż poplonowe . dobre i to . Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka1991
witam. dopłaty bezpośrednie przyszły 9 stycznia. jestem z warmińsko-mazurskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
O większego trudniej „zucha, jak nasz Jarcio Kwak-Kłamczucha Ja nikogo się nie boję! Choćby Ruski to dostoję! Niemcy? Ja ich całą zgraję pozabijam i pokraję! Tuski, Ziobra, Palikoty, powyrzucam poza płoty, Zaś Pawlaki i Millery poprzeganiam do cholery! Nawet Rydzyk nie podskoczy, jak mu plunę prosto w oczy ! Dla Putina klatkę zrobię, niech tam cicho siedzi sobie! Wszystkich wrogów swoich zniszczę! To nie prawda, że ja pyszczę! Ja mam Antka i Fotygę, więc mi mogą zrobić figę. Kiedy ktoś mnie zbyt rozzłości, temu porachują kości! Wszystkie Pakty, wszystkie Unie poumieszczam na biegunie! Niech od Wolski siedzą z dala, bo jak nie to porozwalam! Do mych działań się nie mieszać i mych planów nie ośmieszać! Pozatykam z gazem rury, by nie było w Skarbcu dziury. Jak pierdniemy wszyscy razem, skończą się kłopoty z gazem! Węgla u nas ci dostatek zlikwiduje się podatek, Bo gdy węgiel ten się sprzeda, zapomnicie co to bieda! Wszystkie banki zlikwiduję, bo ja w banku źle się czuję. Samochody też to czeka, po co trąbią na człowieka? Sklepy? Tylko osiedlowe, bo w tych większych tracę głowę I wydaję w kaczym transie więcej, niż mam na bilansie! Gdy pieniędzy gdzieś brakuje nie ma sprawy! Dodrukuję! Ja w metodach nie przebieram! Przeciwników powystrzelam, Zaś ci z PiSu renegaci, też poznają co to kaci! Kiedy całą zgarnę władzę, zobaczycie wszystkich wsadzę! I nikomu nie popuszczę! Zamknę, zgnoję, z dymem puszczę! Na kiboli mogę liczyć, tylko muszę ich przećwiczyć, By na moje zawołanie stali murem przy swym panie! Ktoś przeciwny? Niech poznaje, co to PiSie obyczaje! Dla mych wiernych zaś w nagrodę, weekend zrobię aż po środę. Przez dwa dni zaś niech harują, aż się sami wymordują W swym wyścigu po zaszczyty, ja zaś zawsze będę kryty. Doświadczenia mam niemało, z nauk tatki coś zostało. Po Stalinie, po Hitlerze, też się doświadczenie zbierze. Po cóż trwonić taki spadek? Co tam Tuska jakiś dziadek! Ja mam talent do rządzenia! Ma ktoś coś do powiedzenia? - Widzę, że mnie nikt nie słucha! Czy publika jakaś głucha? Czy nie wierzą w obietnice? Czy mam sam wyjść na ulice? Czy sam walczyć mam o Wolskę? Czy wolicie waszą Polskę? Jak mnie bardziej rozsierdzicie, to odbiorę sobie życie! - Taka żałość mnie przenika wolą Jarka „męczennika? To aż taki jestem stary, że mi nikt nie daje wiary? - Wiesz nasz „wodzu w czym przyczyna? - „Z głupim lepiej nie zaczynać !!!! Twoich zaś „nauczycieli, też już dawno diabli wzięli. Żebyś głupot już nie gadał, lepiej, by cię kto przebadał. Czy pomoże? Któż to zgadnie. Kaczki wszak gustują w bagnie. Gdy do dna bagienka dotrzesz, spokorniejesz i odpoczniesz. Zaproś tam też swych sekciarzy, skoro im się bagno marzy. Dość wojenek i mącenia! Żegnaj „miszczu! Do widzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
hahahahahahahahahaahahahaha dobre to sciągnęłam z tamtego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
hahaha dobre :) oczywiście dopłat brak też jeszcze żadnych nie dostaliśmy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
ha ha ha dobre, oczywiście dopłat brak też jeszcze nic nie dostaliśmy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Kochani tam na tamtym forum mnie zablokowali mendy kuźwa a nie mogę pisać ze tu też pisać można o dopłatach wrrrrr skurwiele prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
hahahahahahahaah mam ich w dupie ;p Gabunia jak maleńka ucałuj ja ode mnie . Haniu Gratulacjeeeeeeeeeeeee może nam wreście dadzą hehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Gratyyyyyyyyyyyyyyyyyy Haniu może nam dadzą też Gabiiii hehhehehehe jak malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
E to fajnieee kurde myślałam ze i tu mnie zablokowali hehehehehehehehehehhehehehe wiecie co mój stary to taki uparty że szok nie chce iśc do Agencji i dowiedzieć się o date decyzji z którego ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no moj stary tez taki jest.ale ja sama wzielam sprawe w rece i zadzwonilam do warszawy.tam mila pani powie z ktorego jest dokument finansowy wystawiony i kiedy mozna sie spodziewac doplat. 223184979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Kochana śliczne dzięki ;):) zadzwonię jutro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Tfu w poniedziałek zadzwonie rano ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. tamto forum od wczoraj zamkniete ,nie mozna go wogole wlaczyc. kasy zero w dodatku klawiatura mi sie rozjebala i musze pisac ekranowa co mnie baaaardzo wkurza. co z ta Iwonką? pozdrawiam wszystkich. Hania super przepis jak kasa przyjdzie to zrobie to ciasto.Gabi buziaki dla dzidzi :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. tamto forum od wczoraj zamkniete ,nie mozna go wogole wlaczyc. kasy zero w dodatku klawiatura mi sie rozjebala i musze pisac ekranowa co mnie baaaardzo wkurza. co z ta Iwonką? pozdrawiam wszystkich. Hania super przepis jak kasa przyjdzie to zrobie to ciasto.Gabi buziaki dla dzidzi :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena z Podlasia
Basiula hehehe Witaj znalazłaś się ;p myślałam ze razem z Iwonką zabalowałaś ;p hehehe no u nas też pustki Gabi jutro mąż zadzwoni popędziłam go hehe powiedział ze rano zadzwoni do Wawyy wzięłam go pod włos powiedziałam ze jak nie zadzwoni to ja obiadu nie gotuje z trudem ale dał się namówić. Dziewczyny mam przepis na cycki pod pierzynką pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×