Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasinka kowal

dlaczego wszyscy źle reagują na to, że ktoś chce wziąść rozwód

Polecane posty

Gość po Imprezie
blondynka1blond Jeśli facet nie przyjmuje do wiadomosci twoich argumentów i nie ma nadziei na zmianę - rozwód jest jak najbardziej uzasadniony. Rozumie cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po Imprezie
*rozumiem Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasteczowa 123489
Racja, ludzie młodzi zbyt pochopnie biorą śluby i potem to całe rozwodowe szaleństwo trwa. Tylko zastanwaiam się czy można się tak po prostu pomylić. Czy podpisanie papieru, przysięga, że na zawsze, to takie zielone światło żeby pokazac swoją prawdziwą twarz i nagle ludzie się łapią za głowę - ja jego nigdy nie znałam, on jest inny, już go nie kocham itp. Zawsze słyszę: zmienił się po ślubie! to w dniu ślubu wszystko nagle się zmienia, diametralnie odwrócony porządek związku? Ogłaszam was mężem i żoną i pstryk - ukochany nagle zmienia się w ropuchę z butelką wódki w ręku, której jedynym zainteresowaniem jest to Co na łobiad i program telewizyjny emitowany w kablówce???? Te zmiany dzieją się przecież powoli, a to tylko wasza wina, że nie umiecie ich dostrzec i rozmawiać o problemach. Nie umiecie się wspierać. Nagle budzicie się z prblemem wielkości góry lodowej i płacz. Ale ten lód sam się nie teleportował z antarktydy do waszego mieszkania. Sami - krok po kroku dorzucaliście chłodu jako podwaliny do problemu. Trzeba rozmawiać, wszystkie kłopoty są z braku zrozumienia i porozumienia. A alkoholizm o którym tak często tu piszecie - przed ślubem nie pił, a po ślubie na umór jak świnia? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna134
i pstryk, zmienia się w ropuchę haha racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
bo to swiadczy ze cos jest nie tak z tymi osobami - chcialy koniuecznie sukni,wesela - glupi motyw zeby brac slub - nie umieja stworzyc zwiazku - strach kolejnej osoby ze tez bedzie rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zle reaguja na rozwod, bo dobrze zareagowali na slub. Dlatego ja swoich gosci poprosze zeby plakali na moim slubie, bo potem bede mial bardzo szczesliwy rozwod. W zyciu trza se kalkulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spycigniewa
bo przysiega sie przed Bogiem, nie wolno złamac przysięgi...koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
No wiesz, spowiedź to tez sakrament, tak samo przed Bogiem obiecuje się poprawę na spowiedzi, że się np. nie będzie piło alkoholu, zdradzało itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) a ja jestem
całkowicie za zniesieniem czegoś takiego jak ślub kościelny. Bo miłość na całe życie nie istnieje. Po co więc potem te całe problemy i dylematy, bo nie kocham już, ale przecież przysięgalam i kochać muszę. Tak się nie da. Małżeństwo to czysto biznesowa umowa mająca na celu ustalić prawne elementy zwiążku takie jak majątek etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×