Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

wiesz narazie nie myslimy o slubie skupiamy sie na czyms innym rodzice mojego M sa juz 25 lat razem bez slubu a jak widze jak sie kochaja to az mi sie marzy zebym z ich synem tak samo wygladala za tyle lat... ale wiesz ja jestm takiego zania jak juz bedzie dziecko i bedzie dochodzic do wieku szkolnego to by pasowało miec to samo nazwisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka wpadła jak miala 17 lat wzieli szybko slub i co.. w wieku 20 lat wziela rozwod, nie ma to jak byc 20letnia rozwódka... a ojciec teraz przestal sie interesowac dzieckiem tylko wyrywa panny na naszej klasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój m to juz sie nie moze doczekac aż zostanie ojcem swoje lata tęz juz ma heh jest rok starszy odemnie on to najlpeiej by chcial zeby zaszla w ciążę w marcu wtedy by na grudzien mial piekny prezent na sw badz urodziny ale poki co mozna sobie pomarzyc to nic nie kosztuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam 29 lat i od 3 i pol roku z mezem staramy sie o dziecko. Mam za soba testy owulacyjne, monitoringi, laparoskopie i pierwsza probe ICSI przerwana w dniu pobrania komorek i przeprowadzona histeroskopie zamiaast.Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze i ja i maz jestesmy idealnie zdrowi. laparoskopie mialam zrobiona 'profilaktycznie' a histeroskopie, bo pod wplywem hormonow narosl na macicy polip. teraz jestem w 1szym cyklu po ICSI i @ spoznia sie 7 dni. Pierwszy test wczoraj (-) mam nadzieje, ze bledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moj M nie chciał dlugo kiedys tak gadalismy o dziecku to stwierdzi ze nie teraz, jakies 4 miesiace temu myslelismy ze moze zostaniemy rodzicami bo mu sie "przytrafiło" a dodam ze nigdy nie zabezpieczalismy sie tylko przerwany i tak wtedy sie we mnie obudził instynkt macierzynski ale on mowił nie teraz nie teraz, wiec dałam spokoj, mowił ze bedziemy myslec w przyszłym rku (byl 2010) i tak nadszedł styczen i sie zaczeło na pocztaku myslalam ze moze znow"przypadkiem" ale za kazdym razem było tak samo i ktoregos dnia mi powiedzial zebym kupiła test :) hehe i robiłam go tydzien temu ale wyzedł negatywny ja wiem ze to za wczesnie ale on sie juz doczekac nie mogł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska marzenia sie spełniaja nie zawsze idealnie tak jakbysmy chcieli ale zobaczysz ze przyjdzie dzien ze zobaczysz dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babyblues jak to czytam to aż mi ciarki przechodzą ,żałuję ze predzej sie nie zdecydowalismy,bo gdyby teraz cos poszlo nie tak i miałoby byc jakies długie leczenie przed nami to niewiem:(póki nie ma @ jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jakoś tak jestem bardzo nastawiona na tak,na ten cykl już sie doczekac nie mogę testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż tez długo nie chciał,nie czuł sie gotowy,a ja ciągle mu o dzieciulku gadałam,ąż pewnego dnia nic mi nie powiedział,tylko gumki nie założyl i wio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z moim m juz od dawca chcielismy dzidzie ale rok 2008 byl jakis koszmarny caly 3 pogrzeby nasz slub w pazdzerniku w listopadzie mi zmarla ukochana babcia ale juz po slubie mysklelismy powaznie o dzidzi i sie staramy az do terz zeminila gina i wkoncu trafilismy na opowednioego mój m wczesnij nie chcial robic badan bo to za krótko, jeszcze jest czas itd.no ale jak juz dotarlo do niego ze za dlugo wtedy sie zdcudowal na badnia w sumie przez ten trudny okres jakos tak nie myslulsmy o staraniach i td dopiero pozniej sie to nasililo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie NUNUSIA........22........1............03.02.211.........0 .......MAŁOPOL. ambrosia........30.......5............13.02.2011hmm....0. ......anglia malami1.......25........3............13.01....0......wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia ja dopiero zaczynam sie starac w tym cyklu owulacja prawdopodobnie za 4 dni,no a spodziewana @ 13.02 takze moze 14 zrobię test,jak@ sie nie pojawi,oby sie nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bede uciekac bo moj m wraca z pracy zaraz juz bedzie w domku, jakas kolacje trezba zrobic film ogladnac i lulu bo jutro do pracy trzeba isc po 4dniach wolnego... no ale od poniedziałku ide na urlop akurat jak bede testowac i okaze sie czy urlop bedzie smutny czy szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie NUNUSIA........22........1............03.02.211.........0 .......MAŁOPOL. ambrosia........30.......5............13.02.2011hmm....0. ......anglia malami1.......25........3............13.01....0......wlkp babyblues.......29......42!..........20.01.................0..........cypr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrosia ja, nie chcialam nikogo wystraszyc. Wniosek jaki mozna wyciagnac z mojej historii jest taki, ze nadzieja jest zawsze i ze my kobitki nie damy sie tak latwo zwariowac a tym bardziej poddac. Zycze wam wszystkim, zebyscie nie czekaly tak dlugo jak ja. malam1 trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zrobilam bete dzis i udalo sie 3 tydzien odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakuuuuu
oooo gratuluję paulaw,mam nadzieję ze prawdę mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tam mija dzionek? mi sie juz humorek znacznie poprawil nowe nadzieje nowe szanse na dzidzidze!przez te 3 miesace wielkie oczekiwanie na poprawe albo dzidzi jak czekam na @ narazie objawów zero jajniki mnie pobolewaja raz jeden raz drugo delikatnie ale juz jakies tydzien tak jest nie jakos tak mocno ale delikatnie szczegolnie lewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×