Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

ale ja mam klopsa:):):) nunusia jeszcze raz gratuluję:)no to masz prezent na walentynki,to niesamowite a wczoraj jeszcze była taka niepewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezki mi w oczach stanęły:( jakie to musi być niewyobrażalne szczęście nunusia na pewno w ciąży jesteś,teraz tylko czekać ąż zobaczysz swojego skarbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje, popłakałam sie troszeczke ale to z radosci, teraz czekam na was dziewczyn ki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakuuuuu
nunusia gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki,ja muszę isc na zakupy ,wpadnę jak wrócę nunusia rycz ile wlezie,jesli to są łzy szczęscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero bede ryczec jak bede widziała juz na monitorku moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) nunusia wierzę ci,mam nadzieję że też niedługo będę ryczeć...ze szczęśćia,achhhhh ty szczęściaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha tak na marginesie,14 w walentynki robię test a 18 mam urodziny:)hihi ale miałabym prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nunusia,wiecie co byłam już na kilku topikach,i na żadnym z nich nikomu się nie udało,mam nadzieję ze ten przyniesie mi szczęscie hihi:):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUNUSIA miałam przeczucie że Ci się uda:D super kochana, gratuluje z całego serca, a ja ostatnio gdzie się nie wbiję na forum to dziewczyny zachodzą:) dbaj teraz kochana o siebie i fasolkę i ciesz się szczęściaro:D kreski miałaś grube?? ehh jak super jest przeczytać takie wiadomości. TheOleska wiem kochana że ci ciężko, mi też by było tyle czasu starań, ale kochana głowa do góry, powiedziałaś A to musisz powiedzieć też B, czyli urodzić dzidziusia. Wierzę że nam wszystkim się uda urodzić zdrowe i piękne dzieci. Damy radę:) ambrosia trzymam kciuki żeby u Ciebie też był pozytywny:) Mnie cycochy tak bolą od wczoraj że szok, cały czas kują jajniki i pobolewa podbrzusze. Na środę umówiłam się do gina, poczekam jeszcze do poniedziałku na @ a jak nie to zrobię betę a potem do gina. Szczerze to mam jeszcze nadzieję że owulacja była później, 18 było z mężem przytulanko więc zakładając cykl 35 dniowy - a takie bez tabletek miałam zazwyczaj - jest szansa że gdyby owulka była faktycznie powiedzmy 18,19 to jest mała szansa no ale staram się nie nastawiać. Temp mam podwyższoną czyli można się spodziewać że owulacja była tylko pytanie jest kiedy. No to się rozpisałam:) dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, a wy trzymajcie za mnie i damy radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z was dziewczyny predzej czy pozniej pochwali sie dobrymi wiesciami, ja teraz szukam dobrego gina moje miasto baaardzo duze a lekarzy co nie miara :) gruchaweczka trzymam mocniutko kciuki, mnie co chwile jajniki kuja takie dziwne skurcze czuje jak nigdy a piersi to mi rozsadza nigdy bym nie pomyslała ze to na ciaze bo zawsze tak miałam [przed miesiaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ciezarowka
hej powiedzcie mi co sie czuje w brzuchu jak sie jest we wczesnej ciązy? czy wy tez jstescie takie napompowane? powiem tak mam objawy ciazy ale nie mam odwagi zrobic testu czuje ze jstemw ciazy. co sie czuje w brzuchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wogole nie czuje napompowana, tylko czuje ze moje piersi sa jeszcze wieksze niz mam, zrob test bedziesz pewna nie masz sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ciezarowka
widzisz ja po prostu jakos nie chce wiedziec czy jestem w ciazy nie wiem czemu a moze juz sobie wmowilam ze jestem nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob zrob bo nikt ci tu nie powie czy to ciaza czy nie sama musisz cos zrobic w tym kierunku zeby sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka pytałas o kreski, pierwszy ranny była dosc gruba i bardzo wyrazna a w tych dwoch pozostałych mniej wyrazne ale zrobiłam obydwa na raz i były dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano zmierzyłam temp i wzrosła mi z dotychczasowych 36.9 na 37.0. Do tego ten ból piersi, bole jajników myslę nic tylko ciąża - zrobiłam test i nic:( wkurzyłam się i pojechałam na betę.O 15 będe mieć wyniki.Przynajmniej będe wiedziała już na sto procent co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) gruchaweczka i jak tam? ja byłam dzis u lekarza i powiedział mi ze jak zrobiłam 3 testy to napewno jestem w ciazy, a nie zbada mnie bo to moze zle wpłynac na płod ze za wczesnie, i umowił mnie na przyszły czwartek na usg bo wtedy ma juz bic serduszko mojego malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...co za fart
jakie wy macie szczęście, ja starm się 28 cykli inic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...co za fart nie jestes sama co tam u was dziewczyny? gruchaweczka trzymam kciuki za bete!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a powiem ci ze dzis sie tak dziwnie czuje, jak nie ja... tak troche mi słabo było bo musiałam wstac o 6 dzis i jechac na szkolenie do pracy a wczoraj bardzo pozno poszłam spac, mierzyłam dzis temperature mam 37,7 chyba sporo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestes w ciazy to zrozumiale hehehe co ja bym dala za wymioty humorki itd,,, byle by wkoncu zajsc w upragnioną ciąże jestem w stanie wszystko zniesc om marca bede stoswac testy owulacyjne mąz juz bedzie po miesacznej kuracji póki co i bedziemy sie codziennie starac chodz my juz wszystkiwgo prubowalismy ale to wtesy zmusza do produkowania wiekszej ilosci plemnikow i maja szanse na dotarcie do jajeczka chdoz wczesnij tez tak robilismy a to nic nie dalo:(niewem czy na tyle poprawi sie ruchliowsc zeby moglo dojsc do zaplodnienia zobaczymymysle ze jak nie pali duzo moze to mic wpluw na ruchliowsc tak i sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska moze codziennie to tak nie za bardzo... bo plemniki nie zdarza sie jeszcze "używotnic" raz na 3-4dni :) i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska zobaczyc jeszcze bedziesz ŻYGAĆ JAK KOT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nam lekrz powedzial ze najlepiej przed owulka dzien w dzien bo plemniki nie maja sznas na dotarcie sa za slabe zeby dotrzec o to tu chodzi a no to nie ma regulu i tak by robilismy to codziennie ,co 2 dni co trzy dni przerwy takie siakie i tak to nic nie dawalo a w naszym przypadku za szybko umieraja i dlatego przed owulka jak i w czasie powinny to robic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie strasznie dziewczyny kuje lewy jajnik:( szok nunusia pisz nam tu wszystko jak się czujesz i w ogóle jakie masz dolegliwości bośmy ciekawe:P TheOleska będzie dobrze bo być musi, zobaczysz że w końcu zostanie Ci wynagrodzone to czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niekoniecznie moja sisotra np jest juz w 9 tygodniu zaczynac bedzie 10 i dobrzesie czuje nie koniecznie kazda kobieta inaczej znosi ciąze ale my mozey tak za miesac dzialac bo plemniki chodz troche sie zregeneruja i to tylko na dobre wyjdzie mąz juz nie pali a chodzby nawet moge zygac jak kto jestem na wszystko wytrzymaala wiec dla mnie to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×