Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mika2010

delbet-chlorek magnezu

Polecane posty

Gość Malinka78
Chlorek magnezu stosuje od niedawna do kąpieli i mogę powiedzieć, że ma podobne działanie co sól epsom czyli siarczan magnezu, który używam już od dawna. Oba świetnie relaksują i odżywiają skórę. Jest mnóstwo zastosowań, dlatego nie będę ich wszystkich wymieniać, ale naprawdę warto wypróbować obie sole. Ja jeszcze czasami kupuje sól z morza martwego, którą stosuję do kąpieli, ale szczególnie dobrze sprawdza się u mnie jako peeling na cellulit i twardą skórę pięt. Wszystkie sole kupuję w jednym sklepie, polecam ze względu na jakość i wygodne opakowania :) http://krainasoli.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kupowac w tym sklepie,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam chlorek magnezu do kąpieli i jako oliwkę magnezową. Świetnie się sprawdza w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.09.06 Można kupic w innym sklepie,ale to nie ma znaczenia,gdzies kupic trzeba,no chyba ze sobie sama wyprodukujesz to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertio
Ja stosuję sól Ojca Beno, czyli roztwór chlorku magnezu w myśl zaleceń sformułowanych przez dr Pokrywkę. Dzięki regularnego spożyciu oraz dodatkowo wchłanianiu przez skórę (w roztworze można np. moczyć stopy) szybko można uregulować gospodarkę magnezową organizmu. Wielu z nas cierpi na niedobór magnezu, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Ludzie czują się przemęczeni, a rozwiązanie tego problemu jest proste. Dr pisze o tym w swojej nowej książce, warto przeczytać - http://nazdrowie.drpokrywka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! od miesiąca stosuje oliwe magnezową i jest super ! jako deo świetnie likwiduje zapachy pach i stóp.niszczy bakterie i drożdżaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kupujesz? ta oliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam oliwę magnezową zrobiłam sama w domu woda destylowana i chlorek magnezu sześćiowodny farmaceutyczny proporcja 1:1 i smarujemy się z mężem np plecy całe i działa super np ustępują drętwienia rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdader
Magnez w naturze występuje tylko jeden, żaden delbet czy inne dziadostwo z dodatkiem chemii. Ja kupuję zwykły magnez i np. robię oliwę magnezową lub dodaje do wody w wannie. Polecam magnez w najczystszej postaci. http://allchemik.pl/search/?fraza=chlorek+magnezu&submit.x=0&submit.y=0&submit=+szukaj+%C2%BB+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Mam pytanie czy chlorek magnezu ten do stosowania np do odśnieżania to ten sam co szesciowodorowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×