Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bloger

Pisz artykuły i bloguj - szukam chętnych...

Polecane posty

Gość Bloger

Witam serdecznie, widzę że na forum jest dużo osób, które zakładają własne blogi, chcą się wyrażać w internecie, pokazać coś innym, zaistnieć itp.... Mam dla was propozycję - posiadam bloga/stronę o różnej tematyce i szukam osób, które chciałyby pisać na nim artykuły, zamieszczać publikacje itp... Blog ma ciągle rosnącą liczbę oglądających - nie będziesz się więc musiał martwić o pozycjonowanie i o to, że nikt na niego nie zajrzy. O dobre zareklamowanie już zadbałem :) Co mogę zaoferować, to że nie będziesz pisał sam - na blogu zamieściłem już trochę artykułów, ponadto zyskasz nowe doświadczenie, często jest tak, że pisząc bloga szybko się zniechęcamy i okazuje się, że to jest nie dla nas - blog ginie w internecie, u mnie możesz spróbować ;) Jeżeli interesujesz się tematyką komputerową, filmową, lubisz przeglądać i oceniać strony internetowe, a może interesujesz się nauką, ciekawostkami, masz żyłkę do pisania poradników to napisz do mnie ... Co mogę dodać jeszcze od siebie ... hmmm, blog ma charakter darmowy - blog jak blog, robisz coś dla innych - tak właśnie powstał internet, ktoś musi coś zamieszczać aby inni z tego korzystali. Mogę jednak spróbować nieco wynagrodzić trud jaki wiąże się ze "straconym" czasem - myślę tutaj o małej rekompensacie (powtórzę jeszcze raz = małej). Myślę, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu młodym osobom, które się uczą i mają trochę czasu aby coś napisać... wszystko jest do uzgodnienia. Pytania/sugestie proszę na email : nowypunktwidzenia@gmail.com Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frognatic
Skorzystaj z oferty portalu Artelis.pl Autorzy publikują tam swoje artykuły na różnorakie tematy, dzięki czemu można znaleźć to co nas interesuje. Można je kopiować do siebie, wystarczy tylko dodac autorską notkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×