Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bazinka

Współczuję dziewczynom o wzroście powyżej 168cm.

Polecane posty

Gość 183 cm wzrostu
i zaluje, ze przy 42 rozmiarze buta latwiej o sportowe obuwie, niz ladna szpilke ;) ale mam jednak taka pare (polecam niemieckie firmy) plus kilka na nizszym obcasie i jest ok. Moj facet i tak jest wyzszy ode mnie :) na codzien lubie biegac w wygodnych butach, ale nie stronie juz od korkow. Kiedys przejmowalam sie opiniami takich osob, jak autorka topiku. Dzis juz wiem, ze majac ponad 180 cm krzywdy sobie nie zrobie dodajac jeszcze 4 - 6 obcasem. I tak jestem wysoka. A stopa ladniej sie prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im większe
to dlaczego twój X miał same fajne laski a ty taka wyżła jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Ja mam 174cm i mój facet uwielbia moje długie nogi, nigdy mi nie przeszkadzał mój wzrost, a jak komuś przeszkadza to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleblebleeeeee
taką wysoka bym nadział, muszą być boskie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiiiiiicccccc
mam 168 .. i nosze szpilki wiec goncie sie :D moj chlopak ma 185 wiec mi to ani troche nie przeszkadza... a wrecz przeciwnie bo zeby dac buziaka nie musze na palcach stawac.. tak ze szczegolami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore Pierwszy raz to powtórzyłam, bo nie odpisałaś wcześniej. I co Ty na to, że wydało się, że nie jesteś żadnym biznesmenem, tylko wysoką dupą? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiiiiiicccccc
hmm.. z tym ze wygodnijsze dla mnie ;P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiiiiiicccccc
wygodniejsze * :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleblebleeeeee
dostałbym dostał:) ale mi sie taka nie trafiła tak 185, same mniejsze:) sam mam 180 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzicie, że to podszyw
Bazienki ta Bazinka??? jesteście denni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleblebleeeeee
jest taka jedna w sosnowcu na odlotach 186 cm ale kurwy nie rusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokofobia
Oj,zazdrościsz nam długich nóg :P Wiem co mówię-mam 179cm wzrostu i moje nogi są boskie :P A tyłeczek jest miodzio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokofobia
i waże 120kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleblebleeeeee
Bazienka to on) Jozin z Bazin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:54 [zgłoś do usunięcia] Lipsss Mam 167 uffffffffffff, co za ulga Bazienka jestes idiotką przykro mi } A kim trzeba być by pomylić Bazienkę z Bazinką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore Może być, czemu nie. Tylko nie rozumiem, po co udajesz faceta? Robisz inne zaczernione nicki itp. Jak poobserwować Twoje wypowiedzi, to nie sposób nie zauażyć, że JESTEŚ KOBIETĄ . Więc po co podajesz się za faceta ? :) ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, nie mam nic ani do niskich ani wysokich dziewczyn, nie ich wina jaki maja wzrost, ale jak widze komentarz typu " mam 178 chdoze na szpilkach mam dlugie seksowne nogi i tyleczek miodzio" to mi sie chce rzygac. jak mozna tak o sobie pisac? :| czy w dzisiejszych czasach nie istnieje samokrytyka? sa same narcyzy ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamantaHAHAH
bazienka jestes durna!!!! wysokie sa fajniejsze i maja zgrabniejsze nogi no nie wszystkie ;] ale czesciej niz te niskie panny ;] no i oczywiscie mozemy nosic wiecej ciuchow i spodnie nie ciagna nam sie po ziemi!!! nie musimy :d ich skracac :P wiec co ty bezienko bez mozgu znowu wymyslasz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 183 cm wzrostu
ja najczesciej trafialam na niskich adoratorow ;) chyba cos w tym jest, ze takich mezczyzn kreca wysokie dziewczyny:) w pamiec mi zapadl jeden pan, ktory koniecznie chcial ze mna tanczyc, a siegal mi tak do...biustu ;) bylo to wesele, trudno odmowic komus z rodziny Mlodej Pary... Pan byl bardzo sympatyczny i zazartowal puszczajac do mnie oko "ja pania bardzo przepraszam za moj wzrost, ale dzieki niemu mam lepszy widok" i w tym momencie zazezowal w moj dekolt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSIA-DYREKTOR
jestes zalosna ja mam 179 i sie ciesze faceci sie za mna ogladalaja . pewnie nie masz nawet 150 i zazdrscisz. ZALOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore Nie zbieram na Ciebie żadnych dowodów kochana :) Ja to wiem i już, jak każdy kto dłużej siedzi na forum. a mnie ciekawi tylko, PO CO podajesz się za faceta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore to musi byc kobieta
innej mozliwosci nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHODZCIE SZYBKO
KRETYNKI NA KAFE SIE KLOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi wam z tym wzrostem? Mam 170 cm, a moja koleżanka 160 cm wzrostu, inna ma 165 cm, a jeszcze inna 175cm. Co za różnica? :o To nie wzrost świadczy o atrakcyjności, ale twarz, higiena, sylwetka itp. i gdzieś na końcu wzrost. Widząc piękną kobietę zwrócicie najpierw uwagę na wzroście czy jej twarzy? Mało kobiet przyzna się, że jest za niska/wysoka. Każda będzie jak po*ebana tłukła, że wzrost np. 160 cm jest idealny, bo sama taki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore Ja bym sobie dała rękę obciąć kochana. Wiadomo, że faceci tu nie siedzą, a jeśli już to nienormalni ewentualnie analfabeci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×