Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iggggkjnk

Bardzo źle się czuję i już nie wiem co robić...

Polecane posty

Gość jkjkjkjkjkjkjkjk
a ja mam cukier w porządku... jutro ide zrobic aTPO, ft3, ft4, tsh miałam jakis czas temu robione i było ok. jeszcze zrobie chyba morfologie rozmaz i wymaz z nosogradła. wyjdzie pewnie ponad 100 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
jestem w szpitalu na neurologii, juz od 5 pobudka bo musieli oczywiscie temp sprawdzac.wczoraj stwierzono niekontrolowane ruchy gałek ocznych, zaburzenia równowagi i zaburzenia koncentracji. rzucono hasło że może to błędnik. dziś na 10 mam mieć tomografię głowy. zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqwaaaa
moja mama miala iodentczne objawy jakie opisujesz po 2 latach wszystkich zabiegow i leczenia na co sie dalo stwierdzono u niej nerwice ale nie na podlozu psychicznym tylko somatycznym, teraz bierze opdpowiednie leki na to i wlasnie przez stawierdzoną diagnoze SŁUSZNĄ juz jest lepeij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcghy
Nie chce denerwować ale tomografia to drogie badanie i lekarze pacjentów wysyłają na tomografie tylko w wyjątkowych sytuacjach i to zazwyczaj na tomografię trzeba czekać kilka dni. Skoro tak szybko kierują na tomografię to znaczy ze mają już jakieś podejrzenia. Ale to dobrze bo im szybciej znajdą przyczynę tych objawów tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W szpitalach
Dla pacjentów hospitalizowanych tomogafię wykonuje się z reguły w dniu zgłoszenia skierowania. Nie czeka się kilku dni! Pracuję w jednym z najbardziej zadłużonych szpitali w Polsce a nawet u nac TK u pacjentów hospitalizowanych wykonuje się tego samego dnia, ewentualnie dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcghy
Tak, oczywiście, przychodzisz do szpitala i an dzień dobry iodziesz na tomografie ;) Jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie z tomografia nie ma juz takiego problemu jak kiedys, juz sie tyle nie czeka, powoli to badanie staje sie standardowym i jest coraz latwiej dostepne; przez piec lat pracowalam na oddziale ratunkowym i tomografii robilismy duzo i to z marszu, nieraz w srodku nocy sciagany byl radilog na pilne badanie; pacjenci na oddzialach czekaja kilka dni, gora tydzien, zalezy jakie sa objawy i czy badanie jest pilne czy nie; oczywiscie sa szpitale ze jest jeden tomograf na caly rejon, ale to sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię spamerów
Mój mąż zgłosił się do szpitala z zawrotami głowy, wymiotami i oczopląsem (niekontrolowane ruchy gałek ocznych). Tomografia w takim wypadku musiała być wykonana i wynik był na drugi dzień. Wszystko bezpłatnie. Na szczęście nie stwierdzono żadnych zmian w mózgu czego się bardzo obawiano. Mąż ogólnie ma nadciśnienie, ale miał uszkodzony błędnik. Autorko swoją drogą wezwałaś wczoraj karetkę i do karetki zabrałaś ze sobą laptopa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak autorka ale ja
nie potrzebuję laptopa do czytania Kaffe i pisania postów..........mam telefon :D a wzięcie telefonu do szpitala to nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię spamerów
a no to ok....bo mi się odrazu laptop skojarzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
tak wzięłam ze sobą laptopa a właściwie netbooka który jest wielkości zeszytu a4. nie wyobrazam sobie zostawić na nieokreśloną ilość dni takiego przedmiotu w pustym mieszkaniu. nie wiem ile mnie tu przetrzymaja a w poniedzialek w razie czego musze napisac maila do firmy i poprosic o przedluzenie urlopu. tomografie zrobili ale cos jest nie tak bo mam miec jeszcze rezonans magnetyczny. pytałam o co chodzi ale powiedziano mi że muszą sie zwrócić o konsultacje z jakimś lekarzem z innego szpitala i powiedzą mi coświęcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhygtfrdcxs
no tomografia komp i rezonans magnetyczny zazwyczaj idą razem w parze, więc normalne że robią Ci i jedno i drugie. hahaha a tego netbooka to nei mozesz zostawic w pustym mieszkaniu bo co??? bo z głodu umrze czy z tesknoty?? :D A ze wzgledów zdrowotnych i pobytu w razie czego w szpitalu to sie bierze zwolnienie L4 a nie traci urlop, każdy szpital wystawia poxniej wypis a lekarz pierwszego kontaktu w razie czego zwolnienie po co zaraz urlop. Nie panikuj pewnie masz uszkodzony błędnik i po sprawie. z tym da sie życ, dobrze ze w końcu jestes pod opieką lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
bo to człowieku że są kradzieże a moją praca to ty się nie martw, ok? jakoś pracodawca nie robi problemów więc i ty się nie doszukuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhygtfrdcxs
Człowiek chce doradzić a ta zaraz pyszczy. Ja sie twoją pracą nie przejmuje bo mnie ona nie interesuje. Kompleksy masz że się rzucasz jak wsza??? Zwolnienie lekarskie jest normalną sprawą, po co manować urlop. Później bedziesz chciała wyjechać na "wczasy" to nie bedziesz miała urlopu go już w styczniu zmarnujesz go na chorobę. Dobrze ci mówię, a ty sie denerwujesz. zdychaj w tym szpitalu jak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
patrz żebyś ty przypadkiem nie zdychała kurwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA JEST PRZYKRA
PRYMITYWNA I WULGARNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
ja tu pierwsza nikogo nie zaczęłam obrażać, nie moja wina że trafił się jakiś lelaczysko co czytać nie potrafi. niech sobie do matki powie niech zdycha ze taką głupią pindę urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi na kafeterii, każdy temat jest zaatakowany chyba przez jakieś małoletnie dziewuchy które rozumem nie grzeszą. Skoro lekarz rodzinny i lekarz z pogotowia uznali autorkę za zdrową to wytłumaczcie skąd miała wziąć te zwolnienie lekarskie? Sama miała sobie je wystawić? Jeśli nie mogła liczyć na zwolnienie to poszła na urlop. Chyba logiczne co dzieci? Zanim zaczniecie kogoś bezpodstawnie atakować to trochę pomyślcie a teksty o 'zdychaniu' pokazuję że więcej niż 15 lat panna która to napisała nie ma. Wstyd ludzie, naprawdę wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA JEST PRZYKRA
shadows in the night czytaj tłumoku ze zrozumieniem......ona dopiero lezy w szpitalu nikt jeszce nie uznal jej za zdrowa a juz chce brac urlop jakby co. ktos tam jej zaproponował dobrze L4 a ona do niego "nie interesuj sie", a potem jeszce "kurwo". inteligenja nie grzeszy i jest wulgarna a takim zaraz byc nie trzeba .no ale cóz moze zycie jej sie nie układa i chce na kims sie wyładowac.....przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
no ja wyraźnie napisałam na początku że byłam i u rodzinnego i na pogotowiu i odesłali mnie do domu jako zdrową osobę która coś sobie ubzdurała. ale jak chce się do czegos przyczepić to idiota zawsze jakiś się znadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
co piszesz. Autorka przesadziła z tą ku...wą. To było wredne i nie na miejscu. Tym bardziej,że koleżanka, z którą polemizowała nic wulgarnego jej nie napisała. A poza tym też się dziwię, że człowiek, który jest tak chory,że wzywa karetkę, nie może przejść do łazienki, tak się źle czuje, pamięta o zabraniu laptopa ? I zamiast martwić się o swoje zdrowie to myśli, żeby na kafe napisać ?Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
no i prosiłam o zwolnienie lekarskie ale usłyszałam że jestem zdrowa i zdolna do pracy, co miałam robić iść do pracy i gdzieś zemdleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie zwracaj uwagi na niektóre panie, dla nich nie ma świętości, nawet w tematach o poronieniach potrafią napisać że dobrze się stało, że dziecko zmarło. Nie hamują się w takich kwestiach to i dla nich nic takiego życzyć komuś 'zdychać'. A lekarze coś już mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
rozumiem, dziewczyna źle się czuje, ma dziwne objawy, odsłali ją z kwitkiem od lekarza i pisze na kafe, prosząc o radę. Ale dalej to już powinna wezwać karetkę i zajmowac się swoim zdrowiem i skupić na szpitalu, a nie laptopie i kafeterii. I jeszcze od ku..w wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
masz rację, nie będę się denerwowac tą głupią pinda. kiedyś jej życie odpłaci za to dobre życzenie w moją strona. pan bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. co lekarze mówią to na razie wszystko tak ogólnie, że muszą porobić wiecej badań, że ten rezonans jeszcze, teraz jeszcze miał być obiad to nie dostałam bo powiedziano mi, że pewnie dziś jeszcze pójdę na tomografię brzucha i klatki piersiowej a trzeba byc nadczo. boje sie bo czegos szukaja albo juz cos znalezli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Autorko, jestem kimś zupełnie innym niż dziewczyna, która Ciebie zaatakowała. Życzę Ci zdrowia i żeby nic nie wykryli. Ale wyzywasz od ku..w i pind kafeteriankę i Ty piszesz o Bogu ? Uważasz, że się właściwie zachowujesz ? No co to za poziom i co za słownictwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być dobrej myśli i cieszyć się że ci lekarze w szpitalu nie zbagatelizowali twojego samopoczucie jak tamci lekarze. Bo ci teraz też mogli by zaserwować kilka kroplówek i odesłać cię do domu. Jeżeli coś znaleźli to powiem Ci, ze to też dobrze, im wcześniej choroba zostanie wykryta tym większe szanse na całkowite wyleczenie i szybszy powrót do normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Osoba chora, która prosi o radę i ma właśnie robione badania chyba nie pisze komuś,kto raczył zainteresować się jej tematem "żebyś nie zdechła ku..o".Pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
ja wiem że dziś medycyna jest na dobrym poziomie i tak własciwie to nawet z rakiem można wygrać ale kurcze nigdy nie myślałam że może to mnie dotyczyć, że to ja będę czekać w oczekiwaniu na jakąś diagnozę, nie wiem po prostu myślę o najgorszym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×