Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iggggkjnk

Bardzo źle się czuję i już nie wiem co robić...

Polecane posty

Gość AUTORKA JEST PRZYKRA
ja nigdzienikomu nie żczycze choroby czy poronienia.....to po pierwsze. po drugie to ze autorka jest wulgarna to prawda, bo moze grzecznie napisać a nie zaraz rzucać kurwami. Bez przesady. poza tym to prawda najpierw pisze ze nie moze nawet isc do łazienki a pamieta o zabraniu laptopa. trzeba było taksówka jechać a nie wzywac karetke...śmieszne to.....teraz dama siedzi w szpitalu zajmuje łózko.....oczywiscie nie mdleje tylko siedzi na kafeterii i sobie czeka na badania, pewnie przy lekarzach udaje umierajaca. poczatkowo myslalam ze faktycznie dziewczyna chora ale teraz smiem myslec ze to na podłożu psychicznym, nerwica itp. jak pisza inni ,bo autorka widac ze znerwicowana : wyzywa i ma kompleksy . shadows, chyba nie wiesz, -------------ZGADZAM SIE Z TOBĄ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
osoba która wypowiada sie w takim temacie raczej tez nie powinna komus pisac aby zdechła w szpitalu. nie mam szacunku do kogos kto mnie nie szanuje i życzy mi śmierci. i nie mam zamiaru udawać że tamtego wpisu nie przeczytałam i dawać sobą pomiatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
ja też jestem zbulwersowana, jak ktoś osobie chorej źle życzy, albo kobiecie, co poroniła, pisze, że dobrze, że jednego bahora mniej. Rozumiem, jeśli autorka czeka teraz na wyniki badań i kolejne badania, ma stres, nie wie, co ją czeka.Też na początku się martwiłam wręcz, co się dziewczynie stało. Sprawę z laptopem też uznałam za trochę dziwną, no ale przymrużyłam na to oko. Ale jak przeczytałam, co napisała tej dziewczynie o tek ku..ie to mi szczęka opadła. I jeszcze że shadows jej broni. Podejrzana ta wulgarność i to, że osoba ledwo stojąca na nogach zabiera laptopa. Ale życzę też, by wszystko się powiodło, nie życzę nikomu choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, największy ból kafeterii - kogoś stać na laptopa a ja jestem uwiązana do komputera stacjonarnego. Zazdrość? Autorko napisz do mnie na maila jak chcesz pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Ale przecież to nie Ty zostałaś wyzwana, tylko Ty kogoś wyzwałaś od ku...w. Pod twoim nickiem jest tekst w stylu obyś nie zdechła....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
powiedz mi jak usunąć temat? bo nigdzie nie widzę tutaj tej opcji. nie chce aby moje zdrowie było obiektem kpin pindy która się na mnie próbuję wyżyć.twój mail zapisałam i zaraz napsize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Ja z ciebie nie kpię, i życzę zdrowia, nie podobało mi się tylko to wyzywanie od ku..w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
LUDZIE CO WY CZYTAĆ NIE UMIECIE? 12:39 [zgłoś do usunięcia]jhygtfrdcxs Człowiek ......... Dobrze ci mówię, a ty sie denerwujesz. zdychaj w tym szpitalu jak tak. NASTĘPNY WPIS: 13:12 [zgłoś do usunięcia]iggggkjnk patrz żebyś ty przypadkiem nie zdychała k**wo. AUTORKA MIAŁA SIĘ PRAWO ZDENERWOWAĆ. *** ja byłam dziś u neurologa, dostałam skier. na tomografie. Jak wygląda to badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA JEST PRZYKRA
iggggkjnk nikt sie nie próbuje na tobie wyrzyć pustaku, sama sie robisz obiektem kpin przez to co piszesz.....sama jestes pinda (w dodatku prymitywna i wulgarna) co niejednorotnie nam tutaj udowodniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Koleżanka jej uprzejmie radziła, że to że tamto.A autorka na to z pyskiem wyskoczyła.To się koleżanka zdenerwowała, że dobrze radzi, a ta jej jeszcze pyskuje.Też miała prawo się zdenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
dla nich się nie chce czytac, ważne że sobie popisza, komus nerwy potrują, przecież się nie rpzyznają do błądu że nie przeczytali. przez wenfron daja ci kontrast a potem wjeżdzasz na łóżku do takiego wielkiego koła i przez kilka minut leży sie nieruchomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo się zdenerwować, ale to nie znaczy, że od razu trzeba komuś śmieci życzyć. Autorko, życzę zdrowia i nie przejmuj się głupimi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Owszem, przyznaję się, nie przeczytałam ze zrozumieniem na początku, koleżanka też przesadziła z tym "zdychaj w szpitalu", mogła odpyskować, ale uprzejmiej, ale Ty już "ku..wo" nie musiałaś pisać na dodatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows, chyba nie wiesz,
Życzę zdrowia w każdym razie i żeby wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
falea dziekuje za dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zdycha szmatławiec
i basta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska mam tak samo
Mam dokladnie tak samo do tej pory i dostałam skierowanie na pobranie krwi musze oddac mocz i kał nie wykryto nic groznego ale 5 stycznia bede miala usg brzucha. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki niemrawy
I co jak historia sie skończyła? Po tk i rezonansie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "prawie lekarki"! Mam/ miałam wszystkie opisane przez Ciebie objawy, badania krwi mam ok. Co mi może być według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal 88
CZesc kolezanko ktora zalozyla tego posta czy wszystko dobrze sie skonczylo ? Czy cos nie tak czuje to samo zainteresowal mnie twoj post ale dawno nic nie pisalac jak mozesz odezwij sie na meila michalmm2006@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem był taki ze nie miałam motywacji, na podjecie dalszej nauki bo znam siebie i wiem ze nie potrafie chlonac wiedzy, szybko trace czyms zainteresowanie. W pracy klienci do mnie czasem zagadauja ale nie potrafiłam podtrzymac rozmowy, czasem zeby glupio nie wyszlo to cos tam na sile odpowiadałam ,ale nie przychodziło mi to lekko. Dopiero dzięki oczyszczeniu aury ze strony http://energiaduchowa.pl stałam się osobą przebojową i znalazłam motywację do działania. Jestem obecnie uznawana za optymistkę, chociaż wcześniej było to nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na 1000% ciąża. Innej opcji nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ja się źle czułam przez długi czas to zdecydowałam się na biorezonans w Lalimed http://www.lalimed.pl/ Ewidentnie nie wszystko dobrze działało w moim organizmie, dlatego złosiłam się do specjalistów z medycyny naturalnej. I to był dobry wybór bo szybko okazało się co mi dolega i można było zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×