Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darker

Moi drodzy...

Polecane posty

Gość bu bu bu...
no to kto obstawiał darkera że pierwszy skończy z prawictwem ten wygrał...To chyba nie ściema sam się pochwalił przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu bu
przecież nie ruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu bu bu...
ale ma dziewczyne wiec wszystko przed nim.... Nasti zdradz czy choc przystojniak z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu bu
Ma dziewdzynę z ktorą rozmawia przez gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu Bu
Ten temat nie moze spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to kto obstawiał darkera że pierwszy skończy z prawictwem ten wygrał...To chyba nie ściema sam się pochwalił przecież..." Ja obstawiałam Darkera, ale teraz to mi go żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu Bu
Kiedy się przed nim rozkraczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose haha
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu Bu
Swoją drogą Darker pokazał że jest sfrustrowany i dlatego taki zgryźliwy "opluwać wszystko co powoduje moją złość" jak przeczytałem "Otóż chcę wam oznajmić, że wasz Darker poznał kogoś." pomyślalem że pewnie poznał tą swoją zwyczajną dziewczynę i może mu się tym razem uda ale jak przeczytałem to "Ja i Nastoletnia spotykamy się" To już byłem pewien że upadnie mit najbardziej rozgarniętego prawiczka na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore ciekawe co mama z tato powiedzą na taka znajomość moim zdaniem facet który ma 26 lat i spotyka sie z 16 latką jest jakis niedorozwinięty emocjonalnie i znaczy to ze dziewczyny 20 - 26 lat nie są zainteresowane więc napewno wszystko ok z nim nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Co złego w seksie z gimnazjalistkami? 2) Wy, miast zazdrościć, raczej się martwcie, żeby chłopak stanął na wysokości zadania. Że tak pozwolę sobie płytko zażartować. Inaczej dalej będzie takie bzdury pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose haha
on moze i stanie na wysokosci zadania ale tylko ze swoja reką. Nastoletnia twierdzi, ze mu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose haha
Darker sie wystraszyl?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny chlopak znowu
narobil sobie nadziei, a wy sie nasmiewacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose haha
ton jego pierwszego wpisu w tym topicu jest tak szyderczy, ze tylko na nasmiewanie teraz zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Was naiwniaki
on mieszka w Ostrołece, a ona w Nowej Soli - jak myslicie, on by sie przeprowadzil do rodzicow 16stki czy ona do niego? :D od razu widac, ze to sciema grubymi nićmi szyta. Darker chciał po prostu zwrócić na siebie uwage i moze wzbudzić zazdrość jego - ha ha ha - rzekomych fanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose haha
totez sie wczoraj nabijalismy z nich :P na zywo sie nie widzieli ale wielkie spotykanie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose haha
samochody moze i sa ale wy z nich nie korzystacie skoro w sobotni wieczor siedzieliscie osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Was naiwniaki
uwazamy, ze gosciowi nie oplaca sie przejeżdżać ponad 550 km w jedna strone żeby zaruchać :D za to co wyda na paliwo znajdzie sobie jakas dupe na miejscu. kumasz mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice sie na pewno
uciesza, ze 26-latek przyjezdza, zeby zaliczyc ich corke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy myslicie ze moi rodzice kontrolują każdą minute mojego zycia? I czy tylko w soboty ludzie sie spotykaja? Nie no wrzućcie na luz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Was naiwniaki
przeciez wczoraj pisalas, ze sie nie spotykacie - zdecyduj sie dziecko na jedna wersje. poza tym Darkera na tym topiku jakos nie widac, chyba sie wstydzi forumowej wpadki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh najbb,,aliscie 7 stron o niczym:D:D:D a punkt 2 dobbry:D może jeszcze damy na msze zeby sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to im to powiedz ze powinni. jak ty miałaś gestapo w domu to współczuje. moze mi po prostu troche ufaja? Darker poźniej bedzie, o niego sie nie martw. Ja pisałam że nie jesteśmy parą a nie o tym że sie nie spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie moge ze smiechu
nie czepiajcie sie, oni sobie jezdza z jednego konca kraju na drugi, zeby pograć sobie w chińczyka!!! :D i nic wam do tego madrale ! ale dla Darkera to oznacza NOWE ŻYCIE :D nigdy wczesniej zadna nie chciala grac z nim w chinczyka, a tu nastka z drugiego konca Polski nagle powiedziala: TAK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty miałaś gestapo w domu to współczuje - a dziękuję, niepotrzebnie :) . moze mi po prostu troche ufaja? - MOŻE :D Tak czy inaczej przestaną po tym "niusie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×