Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Hej. Beta 1050,19 progesteron 23,9 czy to ok w 20 dniu po owulacji nie mam norm przy wynikach a w necie są różne ostatni okres 22 mają. Ale jestem panikara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asti, aga1901, nie przywitałam się z Wami jeszcze:) słuchajcie, mnie w cyklu obecnym - ciążowym też brzuch bolał, jak na okres, byłam pewna, że go dostanę. A jednak nie był to ból miesiączkowy, jak się okazało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny! Z tych emocji z wynikami nawet nie zauważyłam, że Annaanna napisałaś że zdałaś. gratuluję! Ale masz fajny zawód:) Rozumiem , że teraz masz wakacje i odpoczynek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia28 niestety tak jak napisała Kostewcia te objawy tak samo mogą świadczyć o ciąży jak o jej braku:) Musisz uzbroić się w cierpliwość i się nie denerwować to najważniejsze. życzę Tobie aby się udało już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Hey Malinka86:) Annaanna gratulacje Lalunia 3 mam kciuki aby to był dobry zwiastun ciąży Aga jak samopoczucie ? Stresuje się troszeczkę ponieważ nie chcesię rozczarowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Tantum, moje gratulacje:-) Wynik bety bardzo ładny. Dziewczyny ja na początku byłam też bardzo senna. Na szczęście byłam na urlopie bezpłatnym więc spałam ile chciałam, teraz od czerwca mam zwolnienie ponieważ na moim stanowisku pracy występują warunki szkodliwe. Senność zaczyna przechodzić, czasem nawet cały dzień wytrzymam bez drzemki. Odpoczywam ile chcę, czytam książki, jestem bardzo spokojna. Mdłości zaczęły się w 6 tygodniu (teraz powoli ustępują ale czasem mnie dopadają wieczorem). Malinka to między nami jest ok tydzień różnicy. Annaanna gratuluję pomyślnie zdanego egzaminu. A z tą wydzieliną to jest tak, że jest jej w ciąży więcej. Moja koleżanka, która urodziła dwa tyg temu mówił, że ona miała tak dużo wydzieliny, że musiała nosić wkładki higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jednak kolor moich włosów (blond) nie jest przypadkowy:P Wyniki krwi sprawdzałam przez neta i dopiero zauważyłam że są tam też normy. Więc w skrócie: u mnie progesteron: 23,9 norma: faza lutealna 1,2-15,9 ng/ml 1 trymestr ciąży: 2,8-147,3 2 trymestr 22,5-95,3 BETA u mnie 1050 Norma: 1-10 tydzień 201,64-2250000 Swoja drogą każde laboratorium ma inaczej i weź się człowieku połap.:) Trochę się jednak pocieszyłam boję się o ten progesteron. Kostewcia mi według wyliczeń ovu jestem w 5 t i 3 dzień. Na razie bolą mnie piersi ale znośnie. Pobolewał mnie brzuch ale coraz mniej już. A wydzielinę mam taką średnią jak przed okresem może mniej. A zmęczona jestem zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asti nic nie mow;/ dzis to sie takiego strachu najadlam w sklepie ze szok...normalnie mnie tak brzuch bolal i czulam jak bym dostala @ ;/ ale doslownie jak by juz lecialo... a wracam do domu a tu nic dziwne.. no jeszcze jakies 3dni i mozna testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki żeby objawy wskazywały na nowego lokatora :) Niepewna czekamy na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Ja nie mogę doczekać się poniedziałku mam nadzieję że test wyjdzie pozytywny ale siebie znam i zrobię dzień później o ile nie dostanę mies. I mam nadzieję że. Z Aga będziemy mogły pochwalić sie 2 kreskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj na wizycie. WSzystko jest w jak najlepszym porządku. W lewym jajniku była owulacja po 20 dc, więc wszystko jest już możliwe. Dostałam d*phaston celem wywołania miesiączki/podtrzymania ciąży. Za 5 dni zobaczymy. I mam kategoryczny zakaz robienia testów. Mogę zrobić co najwyżej bhcg. Pani doktor stwierdziła, ze dobrym rozwiązaniem byłoby mi na ten czas odciąć głowę, bo za dużo o tym wszystkim myślę.:) Jestem już spokojniejsza i czekam. Co ma być to będzie. Jadę dziś na wesele i mam nadzieję, że będzie fajnie. Wracam po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna z tym odcięciem głowy to rzeczywiście super pomysł :P Super, ze wszystko dobrze:) Wybaw się na weselu przestaniesz o tym myśleć. I mam nadzieję że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomości Niepewna, no to czekamy na ładną bętę. Też bym sobie głowę odcięła na jakiś czas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepwena cieszę się, że wszystko ok, teraz baw się dobrze i nie myśl o tym wszystkim a w przyszłym tygodniu zrób bete i będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicja
Witam wszystkie staraczki. :) Mam nadzieję, że podniesiecie mnie na duchu trochę. W zeszłą sobotę miałam owulację ( byłam u ginekologa w poniedziałek i powiedział, że owulacja nastąpiła najprawdopodobniej dwa dni temu, czyli w sobotę) i kochaliśmy się z mężem. Był to stosunek przerywany. Planujemy starać się na maxa o dziecko od października, a w tej chwili jak nam się mocno chce to w płodne przerywany ( ja mam nadzieję, że natura spłata nam miłego figla, a mąż cóż jak to mąż jak od października to od października i koniec! ale jak wyjdzie dzidzia to wyjdzie, znaczy, ma dobrą armię ;) ) Czy znacie przypadek, że się udało? Jestem taka niecierpliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalicjo:) moim zdaniem każdy niezabezpieczony stosunek, szczególnie w owulację, niesie ze sobą szansę poczęcia. Nie znam nikogo, kto miałby dziecko w wyniku "przerywanego", bo nie znam osób, które tę metodę stosują, ale na logikę! - współżycie bez zabezpieczenia w dniu owulacji, nawet, jeśli nie było do końca, to żadna antykoncepcja, więc poczęcie jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicja
malinka86 - wiemy, wiemy, że to żadna metoda, wcześniej jak nie chcieliśmy mieć dzieci stosowaliśmy antykoncepcję oczywiście. :) teraz dziecko nie stanowi problemu, więc na wariata trochę lecimy. :) Nawet pytałam ginekologa czy wszystko ze mną w porządku, bo my tu w płodne ( jeszcze mierzę temperaturę itp.) ryzyko podejmujemy a ciąży jak nie było tak nie ma. Eh.. coś mi się wydaje, że trzeba będzie pójść na całość wtedy dopiero zaskoczy.. a tak chciałam niespodziankę! No nic. Dziękuję za odpowiedź. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja jestem dziś w złym stanie psychicznym. Martwię się tym progesteronem 23,9 :< Dziś nie odczuwam już bólu piersi brzuch też tak nie boli boję się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, wprawdzie ja nigdy nie mierzyłam progesteronu, ale przejrzałam szybko internet i 29 to przecież norma - na przykład według tej strony http://jejdziecko.pl/progesteron-w-ciazy-kiedy-jest-w-normie do 12 tygonia ciąży może on wynosić 9-47 ng. Głowa do góry kochana. Co do bólu piersi, to mnie w ciągu dnia mniej bolą, najbardziej rano. A podbrzusze nie musi boleć codziennie, mnie boli co 2, 3 dzień, i to raczej po większym wysiłku. Naprawdę, uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×