Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gosiek_xxx
Co do szyjki macicy, to ja slyszalam ze jest we wczesnej ciazy jest wysoko zamknieta ale dooklola rozpulchniona, ale jezeli nie badzasz jej regularnie to nie sugeruj sie ostanim badaniem :) . KAsiek... owłosienie tam gdzie nie trzeba ??? tzn, ze twoje PCO jest duze? i co masz na mysli mowieac nieregularne miesiaczki??? czy pojawiaja sie miedzy 20a40dniem to ginekolodzy mowia ze to norma u kobiet starajacych sie i przed pierwsza ciaza :) . Mnie jak gin zbadal, w sumie 3, juz pisze: 1powiedzial, ze mam PCO ale niewielkie i najlepszym lekarstwem jest zajcie w ciaze, cwaniak, drugi stwerdzil ze co druga kobieta takie PCO ma :/ . A 3 ze nalezy przejsc na srodziemnomorska diete i schudnac 5kg :/ . A waze 67 przy 170 :/ i zalecil bromek!!! Ktory odstawilam rok temu bo sie strasznie po nim czulam... Kiedy troszku wuluzowalam, to okresy sa regularne, odczuwam owulke i sluz plodny jak bialko jajka, w tym miesiacu to az sie wystraszylam heheh, po po skorzystaniu z toalety, caly papierek był nim pokryty, nio i bylo dosc duzo przytulanka w tym miesiacu, jakos nas tak do siebie ciagło ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dzis odczuwam podbrzusze jak na okres, ale zdecydowanie mniej niz wczoraj! Tylko prawy jajnik -lub jego okloice wdaja mi sie we znaki.... Pewnie ta paskudna @ idzie! Bo mimo ze bardzo chce , to przy moim mezu gdzie na 3 badania kazdy wynik byl inny jego nasionka, to juz nie wiem. Ale podobno wystarczy jeden !!! Dziewczyny nie daje mi spokoje jedna rzecz i prosze o porade, nieodwazylam sie na droznosc jajowodow sprawdzenie, ale czy mozliwa by byla taka piekna owulka ze sluzem jakby byly nie drozne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjka w ciązy na bank jest wysoko i jest zamknieta... szyjka zniża sie jak jest owulka, potem jest wysoko i znów zniża sie na @... gosiek ja odnosnie niedroznosci to nie pomoge, ale chyba gdzies slyszałam ze przy niedroznosci to sa normalne objawy owulki ale nie dam sobie ręki obciąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja mam wieksze PCO. na twarzy mam duzo włosków, a okres mialam co 3, 4 miesiace nawet do pół roku. Teraz jak zazywam luteine to mam co 26 dni. Z tym ze koncze ją zażywać 25dc. Masz podobnie jak ja bo ja dzisiaj tez mam miejsze bóle brzucha, może razem zobaczymy dwie kreseczki :) - ale bym skakala ze szczescia :) z całego serca nam tego życze. a co do drożności to ci nie pomoge bo sie na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki życze Wam żeby te bóle brzucha przyniosły Wam 2kreseczki :D U mnie dzisiaj 14dc wczoraj popołudniu pojawił sie rozciągliwy śluz:) dzisiaj juz go nie zauwazam wiec owulka byla w nocy, ale dzisiaj jeszcze poprawimy :) a od czwartku duphaston i czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to życzę aby Wam się udało, ja nie dziękuję żeby nie zapeszyć, Powiem szczerze że zawsze bałam się napisać na forum, bałam się wyśmiania, nie zrozumienia ale teraz nie załuje i dziekuje wam za wsparcie. Z wami jest mi lepiej :) No właśnie ciekawe jak tam niewiedzacaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że razem raźniej i lepiej !! :) ja tez sie ciesze że mam z kim podzielić sie wszystkimi objawami i spostrzeżeniami :) i ja tez nie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Poszłam ... Nasiedziałam się godzine w poczekalni , żeby usłyszeć słowa - ,, Nie możemy Pani dziś przyjąć do dwóch tych samych specjalistów " .. No padłam . Mój w tym czasie przyjechał - zrobił mi niespodzianke , bo po rannej wizycie byłam tak wkurzona , że stwierdził , że musi coś z tym zrobić .. Ja jestem padnięta - Mieliśmy iść do gina prywatnie , ale źle się czuje ... Pójdziemy sobie jutro na spokojnie do mojego lekarza .. Ale wziął mnie na zakupy do IKEI , kupiliśmy pare rzeczy do nowego mieszkanka , pooglądaliśmy rzeczy dla maluszka gdyby się okazało , że jednak przypuszczenia sie potwierdzą :) Także Jego obecność zadziałała na mnie kojąco . Niestety cierpliwie musicie poczekać do jutra - Tak jak i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy no ja pierdziele z tymi lekarzami... ale nie denerwuj sie bo zaszkodzisz malenstwu :) jutro pójdziesz na spokojnie a ten Twój męzus to super sie zachowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Nooo facet cud :) Sam zauważył , że nie jestem na siłach , żeby dziś znowu iść gdzieś do lekarza .. Więc odpoczywamy a jutro na spokojnie :) PS . Tylko prosze mi tu tych trzymanych kciuków nie puszczać dziewczyny - przydadza się na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
Cześć. Staramy się z narzeczonym o bobasa już 8 cykli. W tym cyklu przytulanko było we wszystkie dni płodne ,codziennie ( ponoć lepiej co dwa dni,ale co tam) . Teraz chodzę i zastanawiam się ,czy się udało. Nigdy wcześniej nie badałam szyjki macicy przed okresem i nie wiem ,czy ma być nisko,czy wysoko. Nie wiem też kiedy spada temperatura jeżeli ma pojawić się okres. @ powinnam dostać 10 góra 12 . Szyjka jest wysoko,twarda , a temperatura z rana 37 st, a przed chwilą 37,5. W pochwie mam mokro. Gdy wyjmuję termometr jest w białym śluzie. W ciągu dnia pobolewa mnie brzuch i jajniki. Kurcze ,napalam się że się udało. Czy któraś z Was może mi powiedzieć,czy te objawy mogą świadczyć o zagnieżdżeniu ,czy to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jesli chodzi o szyjke to w ciazy jest ona wysoko i jest twarda... temperatura to wydaje mi sie ze moze spac z dnia na dzien ale jak sie utrzymuje wysoko to super... jesli chodzi o śluz to ja od wielu dziewczyn w ciązy słyszałam że właśnie mialy bardzo dużo białego śluzu wiec u Ciebie wszystko sie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
O kurcze :), więc czekam z niecierpliwością na dzień @ . Mam nadzieję że się nie pojawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
więc będę czekać :). Ciężko będzie wytrzymać ,ale co tam... dam radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ciezko... ale nic innego nam nie pozostaje tylko czekac, ale po to tu jestesmy zeby sie wspierac wlasnie w tym ciezkim okresie oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
Dobrze ,że jest takie miejsce gdzie można się wygadać albo wypytać o wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Asia ja dowiedziałam sir tuż przed świętami ze jestem w ciąży,Blondyneczka ma racje,przez te prawie 3tygodnie do teraz zauważyłam bialy/mleczny sluz. Ale to dopiero tydzień po domniemanej @ która miała przyjść,ale kazda z Nas jest inna. Wiec może być u Ciebie jeszcze inaczej. Powiem Wam Dziewczyny ze Mój to juz wytrzymać ze mną nie może mam takie wahania nastroju,wczoraj cały wieczór przeplakalam nie wiem z jakiego powodu;) dzis do 12 spalam teraz znowu w łóżku leze. To prawda ze zmęczenie i senność lapie, znajoma mnie straszy ze tak będę miała aż do 2trymestru. Nie mam apetytu, dzis wypilam pol kubka kawy,i dwie kanapki. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze nie jestem glodna! Za to dużo pije. Ostatnio zakupiłam nawet wagę, to schudłam 2kg juz. Mam nadzieje ze minie mi to jak najszybciej,bo wbrew pozorom mam 173 i ważę 57,lubie jeść i wcale po mnie tego nie widać, mam dobra przemianę materii i juz. W czwartek do lekarza idziemy,juz się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pociesze Was. Ja miałam owulke jak jasna cholera i kochałam sie z męzem tylko raz, gdzie 8 h przed owulka. Jakie mam szanse ze sie udało??? Prawie żadne :(. Do tego gdzies z godzine temu łapneło mnie zapalenie pęcherza. Piecze i boli jak cholera. Nie wiem czemu, ale w tym miechu to juz wogóle o ciąży nie mysle, moze dlatego ze w tym miesiacu nie mam absolutnie zadnych szans na nią. Trudno. Pamietajcie -nie załamywac sie, bo rosnie prolaktynka, a prolaktynka bardzo szkodzi. Blondyneczka no idziemy prawie łeb w łeb z cyklami. Tyle ze ja ten cykl mede miała króciutki bo owulka w 10 dniu była, dodac +/- 14 dni to moj cykl zakonczy sie na 24 dniu. A jak tam u Ciebie? Juz po owulce? Odczucia jakies masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
Hej dziewczyny. Wczoraj wziełam ostatnią tabletke duphastonu. Temp nie spada,śluz gęsty biały mąż kupił mi test jutro rano robie. Mogłabym już miec to upragnione dzieciątko... trzymam za was kochane kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Ja mam gęsty , mleczny śluz od 28 grudnia .. czyli 10 dni :P Ale nadal nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
A ten sluz to macie tak czysto bialy jak mleko czy moze pojawiaja sie malutkie mikro biale kuleczki co jakis czas??? Ja dzis na majteczkach zauwazylam bialy sluz, ale tylkoi wylacznie dlatego ze one byly czarne :D heheheh a jak wy go znajdujecie?xxxx nio i był już suchutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 122 masz przepiekne ciązowe wahania nastroju :D a co do apetytu to czasami tak bywa, jedne mają ogromny apetyt a innym nie chce sie jesc :) ### moniasonia co Ty opowiadasz, jak nie masz szans:D oczywiscie ze masz, przez 8 godzin to plemniczki zdązyly dobiec****oczekały na jajeczko:) szansa jest jak najbardziej:D a ja odczuc nie mam żadnych, moze wczoraj zakólo mnie cos w prawym jajniku na 2 sekundy i tyle... owulka byla z pon na wtorek... ### kasia jak tam? ### niewiedzacaaa daj znac jak po wizycie ### Gosiek to jest chyba nie w kuleczkach tylko normalny taki gesty biały śluz Będzie dobrze Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mi chyba tym razem się nie udało, chyba okres mi się rozkręca, dzisiaj papier miałam podbarwiony na brązowo :( no nic, ja odpuszczam narazie, musze siły zregenerować, bede was odwiedzac :) trzymam mocno kciuki za was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
dziewczyny zbadałyście hormony? ja mam juz wyniki, mam mega wysoki poziom prokaktyny, co wpływa na niepłodność !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek szkoda :(... Pammy ja badałam tylko progesteron, no i malutki wyszedl... narazie pani ginegolog zrobila mi cytologie i usg, wszystko idealnie i narazie działamy... Pammy ale to przeciez da sie leczyc wiec wszystko bedzie dobrze, a tak wogóle to co to jest ta prolaktyna? i bardzo masz wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Pammy, nieprzejmuj sie ta prolaktyna tak!!! jaki masz wynik??? Ja mam prolaktyne w granicach normy, lekarz powiedzial ze ona sama z siebie spadnie!!! Jak troszku odpuscimy :) Ja na ten miesiac stracilam dziewczyny nadzieje.....brzuch mnie tak na okres ciagnie, taki jest pełny, prawy jajnik sie nieraz odezwie, sutki mam wrazliwe wiec nie ma cudow zebym zaciazyla :( :( : ( ........Jakie to zycie jest w h&(*(*(((j niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!! A co sluzu blondyneczka87, to nie chodzilo mi o to ze mam go w kuleczkach, tylko ze tam wsrodku jak sie zbadam to na rekawiczce jest smietankowy sluz a gdzie niegdzies taka biala kropeczka dosłownie taka . . . . :D :D :D dosłownie to tak wyglda jakby nie wszystko sie rozpuscilo ;P Ale tak jak pisałam, nici z tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek z tym że zycie jest niesprawiedliwe to zgadzam sie w 100% !!! No i moze to faktycznie co mówisz na temat ten prolaktyny bo przciez wiele razy juz tak bylo ze jak para odpuszcza to zaskakuje... ten stres i przejmowanie sie tak nam wszystko podnosi i wszystko niszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Byłam u gina .. Zrobił usg , ale powiedział , że nic tam nie widzi i spróbujemy wywołać małpe .. Dostałam luteine dopochwowo i zobaczymy .. Może moja psychika tak mocno utwierdziła mnie w rzekonaniu , że to jednak ciąża . A lekarz z wczoraj napisał w kartotece - Obserwacja wczesnej ciąży . no jaja ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×