Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość siamyrka
teraz "lekko poleciało" coś w stylu kawa z mlekiem (bardziej śluzowate). brzuszek i jajniki lekko pobolewaja- niby podobnie ale inaczej niż na @. martwię się... bo @ planowana na 15-go. jeżeli to nie ciąża, to chyba nie jest ok.... :( dokładnie- musimy czekać. ja test jak co zrobię dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamyrka
Pammy a jakieś inne dolegliwości? bóle brzuszka/ jajników, skurcze? bo mi kiedyś gin powiedziała, że przy zaburzeniach hormonalnych nie ma tych dolegliwości- tylko same plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siamyrka byc moze to ciąza a brązowe plamienia mogą oznaczac za niski progesteron... dzieki temu hormonowi malenstwo moze sie zagniezdzic a jak jest za niski to albo ma duzy z tym problem albo do zagniezdzenia nie dochodzi... ja mialam wlasnie brązowe plamienia ktore zaczynaly sie 4-5dni po owulce ### Pammy póki nie ma @ to jest nadzieja :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Witajcie ! Mam 20lat. 12 grudnia mialam okres czyli zaczelam nowy cykl,ktory przeważnie trwa 29-30dni. Z moich wyliczen wyniklo,ze owulacja nastapila 27grudnia czyli 15dnia cyklu. Przytulalam sie z narzeczonym oczywiscie bez zabezpieczenia 23,26,28 grudnia czyli te ostatnie dwa terminy podane byly dniami plodnymi.Obserwuje swoje cialo,organizm dlatego wiem,ze owulacja byla. Nigdy w zyciu nie stosowalam antykoncepcji w tabletkach,globulkach. 1-2stycznia czyli 20-21dnia cyklu wystapily u mnie krwawienia(CZY MOGLABYC TO IMPLANTACJA),ale nie takie jak na okres tylko skapsze byly to nikti krwi z bialym,gestym sluzem.Od tego czasu mam bialy sluz czasami zadki czasami gesty.Podkreslam,ze takie cos mialam pierwszy raz! Nie ma zadnych swedzen,pieczenia dlatego grzybice wykluczam. Objawy oprocz krwawienia i bialego sluzu to : -bol lewego jajnika a raz prawego -czuje sie od owulacji tak jak na okres,a okres mam dopiero dostac jutro -temperatura od owulacji waha sie miedzy 36,5 do 37,4 mierzona w pochwie. -wychodza mi zylki na piersiach po kompieli,a potem zanikaja. Nie wiem czy schizuje czy naprawde sie udalo.. 6grudnia robilam test z porannego moczu i test wyszedl negatywie,ale zdaje sobie sprawe,ze to moglo byc za wczesnie aby test wykryl hormon ciazowy.. Czy ktoras z Was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Dziś mijaja 2tygodnie od ostatniego stosunku, w ktorym bardzo staralismy sie o dzidziusia. Dalej boli mnie dol brzucha.. Tak jak na @. Czy jezeli zaszlam to test pokaze jutro wiarygodny wynik? Czy moze jeszcze za szybko? Niektorzy pisza,ze w 3tygodniu jeszcze ie pokaze.. Wiecie kochane nie chce sie rozczarowac ;/ 6.15 - 36,7 9.00 - 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamyrka
no i klapa raczej... brzuch poolewa dalej, sutki dalej a okres chyba się rozręca- rano nie było już "kawa z mlekiem", a śluz z krwią, więc chyba @ przyszła za wcześnie... musze iść w takim razie do lekarza i powiedzieć o wszystkim. no i dalej się staramy :) a ja 3mam kciuki za resztę Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamyrka
blondyneczka87- ja tez sadzilam ze to łatwa sprawa. jeszcze dla osoby w moim wieku i mojego narzeczonego (26-27 lat)... więc kolejna @ kolejne starania :) i będzie dobrze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siamryka z wiekiem u nas jest tak samo :) ja mam 26 mój M ma 27 :) tez myslałam ze w takim wieku to chwila moment i ciąza... ale cóż... dzisiaj jakos sie tak podłamałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Mam nadzieje,ze sie udało :) Dziś jest 30dc to juz wczoraj powinnam dostac @ albo dzis w nocy,ale nic nie ma.. Bol brzucha w dolnych partiach caly czas. Nie silny,ale jest.. Dopiero od 4miesiecy mam @ regularnie wczesniej to nawet 45dniowe cykle mialam ;/ Boje,sie ze ten nie regularny @ powraca i mimo,ze nie chce to i tak przyjdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takpytamtylko
Madziulka, kiedy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
blondyneczka87 dziekuje za odpowiedz :) Kusi mnie zrobienie tego testu,ale caly czas sie boje,ze nic z tego.. ;/ W poniedzialek zrobie z porannego chyba,ze wczesniej mnie pokusi ;) Oczywiście dam znać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Tylko wiesz jeszcze kila miesiecy wczesniej mialam nieregularne @ i dlatego jeszcze chwile poczekam :) Oczywiscie strasznie sie nie cierpliwie,ale juz tyle tych testow zrobilam,ze glowa mala.. Nie chce znowu plakac nad jesna kreska. Piersi (sutki) nie bola mnie ani troche,nie sa tez twarde czy cos.. Tylko takie zylki mi wychodza.. Na okres jeszcze nigdy mnie piersi nie bolaly,zawsze przechodzilam koszmar w lozku z boli menstruacyjnych,ale tylko brzucho no i raz cieplo raz zimno. I trwalo tak 3 max 4 dni,a teraz mam juz ponad tydzien bole jak na okres,ale bardzo slabe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
blondyneczka87 piszesz,ze mam objawy ksiazkowe :) Fajnie gdyby byla to ciąża. Ale jezeli nie jest? To co mi może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka nie martw sie na zapas, jesli to nie ciaza to powiesz lekarzowi o tych bólach, pewnie Ci zrobi usg i zobaczy czy wszystko okej, ale przy tylu objawach to dziwne by bylo jakby Wam sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Nie ma tez takiej mozliwosci,zeby bylo to przez stres.. Przez nerwy tez,bo naprawde ciezko mnie wkurzyc ;) Ciezko mi to okreslic,ale chyba z dnia na dzien robie sie coraz bardziej senna.. Wczoraj bylam w lozeczku juz po 19 hehe :) Najgorsze moje obawy to takie,ze moze na cos choruje. Bo 10dni po owulce zrobilam test i wyszedl negatywnie. Byc moze to za szybko.. Masz racje nie powinnam sie tak zamartwiac,ale juz chyba taka jestem .. Zawsze wszystkim sie przejmuje. Dlatego gdy beda dwie kreski zostane najszczesliwsza ^^ jezeli bedzie jedna pojde do lekarza tak czy tak to chyba jest najlepsze rozwiazanie. Bo gdyby sie wrazie nie udalo to ta sytacja jest az za dziwna.. Odezwe sie kiedy zrobie test. 3mam za Was kciuki kobietki ;** Oby okres sie nie pojawil ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedzaca daj znac jak Twoje testowanie :) Madzia nie masz co sie martwic na zapas :) ja na Twoim miejscu juz bym zrobila tescik... nie wytrzymalabym do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ma racje, Madziula nie przejmuj sie i w dniu @ juz powinno cos pokazac a jak nie to beta:) magda a jak tam u Ciebie? niewiedzaca, jak tam sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jak u mnie? W sumie normalnie- ból jajnika minął, żadnej niepokojącej wydzielinki nie zaobserwowałam, czekam tylko z niecierpliwością na @, ale to jeszcze 9 dni :( najbardziej całą sytuacją to się przejął mój mąż, jak zobaczył że czytam o plamieniu implantacyjnym to kategorycznie zabronił mi pić napoje % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ma racje hehe ja w sumie tez nie pije chyba ze łyka piffka albo pół lampki wina w weekend :) jest jeszcze opcja piwa bezalkoholowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jak sie uda to trzeba bedzie zrezygnowac z takich przyjemnosci :) a szkoda bo mamy pelen stojak z winami- przez te 9 miesiecy przynajmniej zyskaja na roczniku ;p moj maz jak ostatnio poszedl po piwko to wrocil z bezalkoholowym dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie podlega dyskusji :) soczki owocowe tez sa pyszne, a przede wszystkim zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natex24
rozumiem blondyneczka87 i nic sie nie stało :d mówisz że te dwa leki mogą pomóc chyba skocze dziś do apteki .A zagubiona jestem ale pomału pomału sie odnajduję, zastanawiałam sie nawet czy to właśnie przez moje pierwsze stosunki jakaś infekcja nie mogła mnie złapać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Cie swedzi i piecze to jak najbardziej mogłas cos złapac , jakby nie bylo faceci zaburzają nasze ph i jak to jest Twoj pierwszy raz to byc moze tak organizm zareagowal:) a najlepiej wes dopochowe- mi pomaga i jedno i drugie ale nie stosuj ich razem iladian brałam dopochowo i jak skonczylam to raz na jakis czas brałam trivagin w tabletkach nawet jak pomoze to konsultacja by sie przydała bo to dziadostwo lubi wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola92
Witam Was Kochane :) Jestem tutaj nowa. Chciałabym się z Wami podzielić moimi obserwacjami. Otóż, staramy się z mężem o dzidzie. Pierwszą ciążę poroniłam (puste jajo płodowe) we wrześniu 2013r. Tak jak nam lekarz zalecił starania zaczęliśmy w listopadzie które zakończyły się @ :( W grudniu @ dostałam 17 obecnie jestem w 26 dniu cyklu a przewidziana ovu była 3 stycznia, tak więc minęło 8 dniu po owulacji. Jestem zielona w tym temacie, ponieważ pierwszej ciąży się nie przyjrzałam (spóźniał mi się okres, zrobiłam test i wyszedł pozytywny) a kompletnie nie wiem czy już mogą być w tak krótkim czasie jakiekolwiek objawy. Z tych co zaobserwowałam to okropna senność (mogłabym spać non stop dzień i noc :) ) bóle w podbrzuszu, częstsze chodzenie siku :) częściej jest mi niedobrze tak jakbym miała zwymiotować. Dzisiaj 8 dni po ovu strasznie boli mnie podbrzusze i lewy jajnik. Temperaturę mierzę codziennie o tej samej porze rano zanim wstanę z łóżka. Temp ciała mam przeważnie 36,0-36,8 a pochwy 37,0-37,5.Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Dzisiaj zaniepokoił mnie ten ból podbrzusza i lewego jajnika a temp ciała spadła do 35,6 a pochwy wzrosła na 37,8. Plamienia jak na razie nie zauważyłam. Bardzo proszę o odpowiedź. Chciałabym w końcu zobaczyć II kreseczki. Pozdrawiam i życzę upragnionych II kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczyny, ja nadal czekam żeby @ nie przyszła, byłam w srode u gina, mówil ze chyba mam torbiel albo to ciąża ale skoro robilam test a nic nie wykazał to raczej torbiel. Dziś zrobiłam sobi naraz 2 testy: owulacyjny oraz ciązowy. Owulacyjny wyszły 2 krechy co mnie zdziwilo, bo na dniach powinnam miec okres ( dziś - jutro), a na ciążowym wyszła taka blada ledwo widoczna jakby kreska czy tez punkcik, nawet pytałam męża czy nie mam zwidów, ale mówi ze coś tam rzeczywiście jest ale ledwo widoczne... nie wiem co mam o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×