Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

dziekuje Oliwia:) a mnie cos gdzies ciągnie hehe znaczy w podbrzuszu, ktorys jajnik chyba... ciezko powiedziec i jakies brudzenie nastąpiło na wkładce... chyba owulka sie zbliza bo dzisiaj 11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to tylko brać się do działania ... ale męża nie ma, to co cykl przepada ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to nie dobrze ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
czy u ktorejs z was wystepuje czop sluzowy po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka co masz na myśli przez "opuchnięte. podbrzusze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja mam do dzisiaj jak by wzdety brzuch ... a mam juz 8dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umnie jednak 10dc i mam nadzieje ze to na owulke bo tak jakby godzinke temu wyleciała ze mnie jakas maź hehe najpierw malutka jasnobrązowa kropeczka na wkladce a na papaierze taki kolor starej krwi, gdzie niegdzie chyba byl czerwony a teraz widze blady brąz z bezem.... zobaczymy co dalej... mam nadzieje ze to nie infekcja, chociaz łykam trivagin co kilka dni albo iladian, jakos wyczulona jestem na te infekcje :/ i chyba jednak ciągnie po prawej stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisia, blondyneczka opuchniete to doslownie tak jakby mnie wzdelo. Raczej mam plaski brzuch a teraz taki jak pileczka od spodu i lekko twardawy. Czuje sie jakbym caly czas miala wypchniety do przodu i tak to wyglada jak przegladam sie w lustrze ;-( az mi wstyd bo przeciez nie jem za wiele. Narazie wine zwalam na tabsy ale martwie sie ze mkze jakies zap. pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondynaczka jaka maz z ciebie wyszla? to przed owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka, mam i przed i po,ale przed raczej obolałe. po owu odczuwam w tym miesiącu takie lekkie ale mniej niż ostatnio. to chyba normalne... ja w tym miesiącu nie szukam nic na siłę,czekam na @ :) wszystko może Zwiastowac ciążę albo nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąg dalszy czekania na @ lub poniedziałkowe usg, a szyjka z ledwo wyczuwalnej bardzo wysoko zmieniła się w ''mini'' zamkniętą, twardą i tak niską, jakby miała wypaść co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka wlasnie owulki jeszcze nie mam, wiec byc moze to plamienie okoloowulacyjne bo pojawilo sie gdy zaczelo mnie ciągnąc podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja teraz juz sama nie wiem kiedy u mnie bedzie owulacja ... dobrze ze ide za tydzien do lekarza to mi powie czy byla czy bedzie dopiero... poprzestawiala mu ra cholera cykle zniwu a bylo tak pieknie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
a mnie szlag trafil... niby nie staralam sie w tym cyklu za specjalnie ale reke na ppulsie trzymam i tak jak owu byla 14 dc potem nieplodne itp tak dzisiaj 17 dc a testy owu wychodza pozytywne. Wkurza mnie juz ta anomalia ;-/ co cykl to inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
nie wkurzaj się tylko atakuj męża jak masz pozytyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisa tylko problem jest taki ze mam calkowicie nieplodna szyjke i sluz tez taki. duzo sluzu. Temperatura rowniez podskoczyla po 14 dc wiec podejrzewam ze do owu doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
ja tam bym działała,mimo że to dziwny przypadek.moja znajoma zaszła w ciążę nie mając okresu ani nawet plamienia przez pół roku a moja mama dzień przed okresem... poza tym to sama przyjemność. może się trochę odstresujesz przy okazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie to mam coraz większe wrażenie ze te testy owulacyjne to jakaś lipa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wyjdzie pozytywny test owulacyjny to juz potem sie go nie robi., bo one potrafia później juz do @ wychodzic pozytywnie, a owulka juz byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was i dziś. Kolejny test( już 3 ) i za każdym razem negatywny. Dziś wyszła druga kreska bardzo blada i po minucie praktycznie nie było jej widać, a @ od 35dni nie ma tak nie ma... A co wy myślicie o testowaniu ? Którejś z was wyszły negatywy a była fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
tak, jedna z dziewczyn tak miała. idź na betę i będziesz miała jasna sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dzięki za odp :) w poniedzialek ide na kolejne usg bo to 2tyg nic nie wykazało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pociesze Was. miałam ostatni miesiac starań i co ? I wielka lipa. Nie dosc ze po tych antybiotykach ide na 18 marca do gina i kolejna cytologia mnie czeka zeby zobaczyc czy jest dalej zapalenie czy nie i mam zakaz starania sie do wyjasnienia, to jeszcze po 20 dniach dostałam @. Cos mi sie pochrzaniło :( W dodatku od 1,5 miesiąca włosy lecą mi garsciami:( Tarczyca uregulowana, prolaktyna tez, żenskjie hormony w normie, a ja nie dosc ze w ciaze zajsc nie moge to lnieje z dnia na dzien. Jestem u kresu wytrzymałości psychicznej :( W sobote ide robic znowu badania, tym raZem dorzuce jeszcze wszystkie androgeny. doła mam takiego ze zyc mi sie odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gdzie mieszkasz? Zdecydwanie potrzebujesz mojego bombastycznego ciasta czekoladowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! czytam wasze wpisy już od jakiegoś czasu. Trzymam kciuki za te które się starają! U mnie też w tym miesiącu jest jakiś dziwny ten cykl, zawsze mam 29-30 cykle regularne przytulanko było 14,16,19 dnia cyklu wiec teoretycznie były dni płodne i wydaje mi się,że owulacja była ok 16 dnia bo dostałam strasznej migreny od tego czasu cały czas pobolewa mnie brzuch jak na okres jajniki trochę też głównie lewy. Nigdy tak nie miałam takie objawy tylko przed okresie ok 4 dni, po owulacji była cisza zawsze a teraz jest inaczej. Jeśli chodzi oś śluz to u mnie ciężko coś powiedzieć bo prawie czasy czas mam uczucie mokra i nawet jak mam dni płodne to ciężko to rozróżnić. Mam nadzieje, że się udało dziś mam 25dc więc do @ mi trochę dni zostało, ale tak bardzo bym chciała być w ciąży. Jak myślicie test by już coś wykazał jak bym zrobiła go jutro? teoretycznie minie jutro 10 dzień od owulki.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka witaj :))) moze wykazać ale nie musi. W TESCO extra są testy paskowe za 5 zl o czułości 10 (najwyższa na rynku z tego co wiem). Taki test może coś wykazać już 2 dni po implantacji. Także spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myśle, że poczekam do poniedziałku jak nie dostanę @ to zrobie test. Chciałam jeszcze napisać do dziewczyn które robią różne badania hormonalne u mnie pani doktor podejrzewała PCO bo poszłam 5 dc po @ do gin bo akurat miałam tak wizyte bo ona szła na urlop i zauważyła na moich jajnikach torbieliki. Kazała mi zrobić badania hormonów i jedno co mnie zaniepokoiło że prolaktyna wyszła 25 przy normie 23. Pani doktor kazała brać mi castagnus w celu jej obniżenia. Zaś moja koleżanka usłyszała od innego gin że taka prolaktyna jest ok. i jak tu wieżyć lekarzom eh :-) Natomiast jeśli chodzi o mnie to na szczęście nie mam PCO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×