Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

maperla to w takim razie idź na bete, wtedy będziesz pewna co do ciązy, i będziesz wiedziala co masz konsultowac z lekarzem... ja tez mialam równiutńkie cykle az do momentu kiedy zaczelismy sie starac to co jakis czas jest wczesniej albo później, teraz byl 28 ale poprzedni 33, a jeszcze wczesniej 28... w wiekszosci przypadków to są własnie nerwy... bo w tym długim cyklu to bylam pewna ze jestem w ciazy az do wyniku bety, później łzy a na drugi dzien @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Teraz boli mnie dół brzucha może to już jest implantacja trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Dzięki za współczucie. To miłe mieć wsparcie w osobach które przeżywają to samo co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
kaczuszka ściskam Cię mocno choć wiem, że to nic nie zmieni :< ale jeszcze jest ten miesiąc nie wolno się poddawać ! :D ;* no mi się okres skończył więc mogę działać dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, wieczorem mam wizyte u endo:-( ehh troszke sie stresuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Będzie wszystko dobrze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dasz rade ! :D będzie wszystko dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jest faktycznie tak dobra jak mowia i szybko mi unormuje tarczyce i prolaktyne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda będzi dobrze, nie bój sie :) dawaj znac po wizycie jak bylo... a Ty duzo mialas podwyższoną tarczyce i prolaktyne? bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka tsh mialam 5.53 gdzie norma jest w przedziale 0.27-4.20 a prolaktyna az 1540 a norma to 102.00-496.00, wiec jak widzisz dosc slabe wyniki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy to jest miesiaczka czy moze tylko krwawienie jak na ciaze. Wiec dostalam miesiaczke w nocy i strasznie ze mnie lecialo jak wstalam nie wiedzialam ze leci ze mnie krew. Mialam cale nogi w niej pozniej w ciagu dnia lecialo byla ciemna krew o i byly z 2 sluzy. Drugi dzien byl slabszy krew jasna i bylo go mniej jak bylo w pierwszym dniu. W dniu czwartym strasznie bolal mnie prawe i lewe podbrzusze takie klucie kiedy wstawalam czasem jak siedzialam krewi bylo srednio raz duzo raz malo. Czwarty dzien byl dniem plamienia leciala krew lecz plamy byly brazowe i czerwone. Bylam przekonana ze w piatym dniu nie bd miala juz nic lecz popoludniu jak poszlam do lazienki ku mojemu zdziwieniu mialam plamienie krwia jeszcze i bol byl taki sam. Dzisiaj 6 dzien myslalam ze juz nie mam nic lecz jeszcze plamie krwia i sie martwie czy to moze nie ciaza. Lecz ta krew nie jest taka intensywna tylko takie plamienie. Rowniez zauwazylam ze rano byla jasna krew z woda a teraz jest brazowa troche czerwone widac. Piersi bolaly przed przestaly jak dostalam ta " miesiaczke "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Trudno powiedzieć ale wydaje mi się że to jest zwykła miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda u Ciebie chyba inne jednostki niz u mnie... ale jakby nie bylo to znacznie podwyzszone szczegolnie ta prolaktyna... ale spokojnie lekarz Ci powie co i jak:) nie Ty pierwsza i nie ostatnia masz podwyzszone wyniki, wiec nie ma co sie martwic :) oczywiscie daj znac co powiedzial lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Słuchajcie dziewczynki moja sytuacja wygląda ta. Ja robiłam testy na owulacjie po okresie 12dc test wyszedł negatywny ale mimo tego kochałam się z narzeczonym 14dc test wyszedł pozytywny kochałam się z narzeczonym od kilku dni bolą mnie piersi i brodawki czasem bolą jajniki i brzuch czasem budzę się z nocy na siusiu przez parę dni odbijalo mi się cały czas mam parę kostek na piersiach i dekolcie mam temp 36.7 36.8 jakie jest prawdopodobienstwo ze sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ale my nie jestesmy wrózkami... przejrzyj sobie kilka stron to zobaczysz ze objawy mogą oznaczac zarówno @ jak i ciąze... na dwoj***abka wrózyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Hej :-) Oj przykro mi iczozord :-( Ale dziewczyny w koncu wszystkim wam sie uda, inaczej byc nie moze! Dziewczyny juz wytrzymac nie moge, w piatek mam pierwsza wizyte u gin i usg, ale dzwonila dzis do lekarza i moze mnie przyjac jutro rano ;) jak myslicie isc jutro? Ostatnia miesiaczke mialam 23 stycznia, wiec moze wybrac sie juz jutro co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
I chyba sie wybiore jutro ;-) juz sie doczekac nie moge ;-) Mam nadzieje ze uslysze juz serduszko :) Takze juz jutro kolo 10-11 bede wszystko wiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
iczozord :( pomysł sobie ze może po poronieniu jeszcze organizm nie był gotowy... I następny miesiąc przytulanka przed tobą ;) to jakiś pozytyw jest...musi się w końcu udać... Marika, ja też bym poszła, pobiegła nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia tak właśnie mi się wydaje. Też wolę zdrową ciążę niż taką ze skokami temp i ciągły stresem. Hormony i jakoś spadły, jestem załamana ogólnie życiowo, czuję się wyczerpana fizycznie, jeszcze kolezanka sie dzis na mnie nieslusznie obrazila :/ Nic mi sie nie chce. MARIKA - ja bym na pewno poszła szybciej jakbym mogła, trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie... przypisany mam Letrox i dodatkowe badania: morfologia, atpo, witamina d i jeszcze jakies jedno ale jak na pismo lekarskie przystalo nie moge sie doczytac :) kolejna wizyta w maju... generalnie pani doktor dala mi do zrozumienia ze nawet jak unormuje wyniki, to i tak nie bedzue latwo z zajsciem i utrzymaniem ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny! Masakra jakas ! Wczoraj skonczyl mi sie okres dzisiaj mialam resztki kremowe a teraz bylam w wc i na papierze krew :o.co to moze byc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwa - nic. Nie raz tak miałam :) Po prostu czasem okres na chwilę się zatrzymuje, od wielu rzeczy to zależy, od ruchu, temperatury, stresu itp. Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Uuuch bo juz myslalam ze cos jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
iczozord współczuję Ci kochana :( głowa do góry i staramy się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda kurcze no ale na pewno nie będzie tak źle... ja wiem ze przez tą prolaktyne i tą tarczyce mozesz miec problem z zajsciem w ciąze ale przeciez nie jest to niemozliwe, z ciekawosci czytalam jak to jest przy takich wynikach i dziewczyny normalnie zachodza w ciąze, moze termin oczekiwania na 2 kresi sie ciut wydłuza... będzie dobrze zobaczysz;) ### Oliwia to nie dobrze, wizyta u ginekologa Cie nie minie... ale ja tez mam podczas @, 12godzin czasami wiecej ze sie prawie zatrzymuje, potem pół dnia krwanienia i koncówka potem... ale skoro u Ciebie to pierwszy raz to warto skonsultowac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Ide ide :) no wlasniepierwszy raz... Zawsze mialam ze mniej lecialo no ale zawsze lecialo a teraz od wczoraj popoludnia do teraz polecialo to kremowe i nic a teraz to na papierze szok no bede musiala porozmawiac z lekarzem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
a u mnie test ciazowy negatywny :/ co prawda zrobiłam 2 dni przed terminem @ ale nie mogłam wytrzymać.. Teraz mi przykro:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×