Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Kuniak
tym sie nie przejmuj, ja w poprzedniej ciązy 2 razy piłam drinki( nie wiedziałam jeszcze) potem powiedziałam to ginekokogowi ze łzami w oczach-a on się ze mnie śmiał:) ze mam się nie przejmować,że nie miało prawa zaszkodzic:) Dzieki za podpowiedz w sprawie badania szyjki macicy,moze spróbuje w nastepnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzylam teraz temp i mam podwyższoną :O nic już nie rozumiem naprawdę! BLONDYNECZKA - wiem właśnie ale powiem CI ze całyd zień tak patrzyłam na ten test i cośtam i widniało delikatniusieńko ale raz to widziałam a raz nie byłam pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord czasami jest tak że po jakims czasie uwidocznia sie miejsce na tą kreske i w wielu testach tak jest, sama sie o tym przekonałam... tylko ja nastepnego dnia polecialam na bete i wieczorem mialam wynik- negatywny... oczywiscie zycze Ci zeby u Ciebie bylo inaczej ale nie spinaj sie... a piwo napewno nie zaszkodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrika321
Iczozord jestem pewna ze jestes w ciazy kochana! Pamietasz jak ja pisalam ze zrobilam test i tez byl negatywny a po kilku godz byl cien cienia cienia? A po dwuch dniach juz dwie sliczne kreseczki =) powtorz jutro rano test, jesli znowu bedzie cien to zrob bete. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko dziewczyny no to znowu nakrecam sie :p Choc umiarkowanie, wiem ze to moze byc po prostu nieporozumienie. Ale sprawdze to ran i Wam napisze :) Z innej beczki - w TESCO extra są testy ciazowe za 5zl o czulosci 10! Test w formie cienkieg paseczka. Polecam Wam b wiem juz sama ile mozna wydac na testy ciazowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika tylkoz e ja teraz plamie, to niezbyt dobrze :/ Ale zobacze, b krwi nie ma jeszcze a najwyzej jesli sie okaze ze ciaza jest to od razu pojade po leki na podtrzymanie. No nic, czekam do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
izoczrd a możesz gdzieś fotę wrzucić tego testu? zapytaj męża czy też widzi ;) ale by było super jeśli ci się udało ;) jutro rano koniecznie powtórz test i dawaj od razu znak! albo na betę idź ;) ale byłoby fajnie... tylko ty biedna teraz nie zagnieść z niepewności... ja drinkuje za to żeby się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
* nie zasniesz z niepewności miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord no mam nadzieje że jestem zdrowa że znowu mi żadne cholerstwo tam nie wyrosło ... ;/ TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZY TESCIK ! (oby okazała się ta druga kreseczka ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny fałszywy alarm. Brzuch mnie tak rozbolał że ledwo zipię i jest to zdecydwanie okres. Nie wiem czy kiedykolwiek miałam takie bóle, boli mnie aż krzyż przy skurczach. Wiem, że niektóre kobiety normalnie tak mają ale ja zwykle nie mam mocno bolesnych miesiączek dlatego to dla nie taka nowość. Ale nie łamię się i idę do przodu z nową nadzieją :) Na zdjęciu testu na pewno nic by nie było widać. Ta kreska jest niemalże niewidoczna i podejrzewam, że to właśnie było uwypuklone miejsce gdzie powinna się pojawić przy pozytywnym teście. Jesteście cudwne! Postawiłabym Wam chętnie kolejkę ciasta czekoladowego :D albo upiekła (całkiem nieźle radzę sobie w kuchni :P) Może kiedyś będzie to możliwe? kto wie :) POZDRAWIAM I TRZYMAM ZA WAS KCIUKASY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord, szkoda... ale wlasnie tak myslałam ze to moze byc miesjce na kreske a pozatym szyjka moze sie zmienic w ciagu kilku godzin-niestety... ale w nast cyklu Wam sie napewno uda !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka a Ty nie planujesz u siebie jakiegos stresu w najblizszym czasie? Bo jakbyś miała mieć stres to może wulacja by Ci sie przesunela i jednak m by zdążył i Wam też by się udało :D Możemy Cię tu trochę postreswać jakbyś chciała :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
szkoda, już miałam nadzieję że ci się udało. zapodaj sobie nospe ,jakoś przetrzymasz. ja w tym miesiącu tez miałam koszmarny okres podobnie jak owulacje. mąż mnie chciał nawet wiezc na pogotowie tak się zwijalam.. no nic izoczrd, głowa do góry,trzeba dalej próbować i się nie załamywać. a takie czekoladowe to bym chętnie teraz wszamala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia hehe zainspirowałaś mnie :P Obiecuję, że jak zaciążę i skończę 1 trymestr (nauczona doświadczeniem wolę się za szybko nie cieszyć) to wyślę Wam po czeokladowej babeczce brownis pocztą :P Już to robiłam kiedyś, co prawda wysyłałam bezy ale te babeczki też myślę się da :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord wlasnie nie wiem dokladnie kiedy moj M wraca ale cos mi sie wydaje ze najwczesniej za 2,5tyg.,.. jeszcze dokladnie on sam nie wie... wiec raczej chcialabym przyspieszyc @ zeby on bezpośrednio na nią nie trafil... chyba zeby wrocil za 1,5 tyg... jak narazie nic nie wiem...będe cos wiedziala konkretnego to Wam powiem i będe kombinowac co w którą strone poprzesuwac :D ale mi narobilas smaku tym ciastem czekoladowym... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, a ja nadal jestem w kropce. 2 testy negatywne, a @ spóźnia mi się już 1,5miesiąca, lekarz kazał mi zrobić kolejne usg za dwa tygodnie więc czekam... a to czekanie jest straszne, nawet na krew mnie nie wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
wracam po urlopie a tu tyle stron do przeczytania ;-) iczozord dziewczyno glowa i uszy do gory ;-) pamietam jak w 3 cyklu robilam test i efekt byl taki jak u Ciebie... nakrecilam sie a potem mialam dola. NO ale nie teraz to pozniej ;-) Przynajmniej mozesz spokojnie wypic piwo ;-) Ja niestety wrocilam z urlopu mega chora na antybiotykach wiec cykl odpuszczam ;-) przestalam mierzyc temp. i nawet zapominam ktory dc mam ;-p tym razem moge powiedziec jedno... mam nadzieje ze w tym cyklu nie zaszlam bo biore sporo tabsow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Níe wiem Dziewczyny co sie dzieje:-( mam 17dc i rano pojawilo sie delikatne plamienie, moj organizm cos ostatnio plata mi figle:-( Ale ciasto czekoladowe z checia bym zjadla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - czekaj cierpliwie i idź na USG, niejednej dziewczynie test nic nie wykazał gdy była w ciąży. A robiłaś test z krwi? Skakanka - hehe:) no nie martwię się już :) Co ma być to będzie. Zwykle po czasie się okazuje ze jednak to co się wydarzyło, mimo, że nie przyjemne miało jakiś sens. Czekanie nie jest fajne, ale może jakbym zaszła w ciążę wtedy kiedy planowałam to nie byłoby dla mnie po prostu najlepsze. Takie myślenie mi bardzo pomaga. Te tabsy chyba jakoś specjalnie nie mogą zaszkodzić ewentualnej ciąży? Może się mylę, na wszelki wypadek bierz antybiotyki dla ciężarnych jak będzie Ci lekarz przepisywał :) Magda - a może to implantacyjne? Jest na to szansa? :>:>:> A ciasto czekoladowe na pewno dostaniecie, obiecuję Wam :) i z umowy się wywiążę jak tylko rozpocznę 2 trymestr :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu zmien lekarza !!! od 1,5miesiaca nie masz @ i nawet badania krwi Ci nie zrobil? uciekaj od niego jak najszybciej... magda Ty progesteron mialas w normie z tego co pamietam, wiec byc moze to oznaka implantacji:D ale Ty te plamienia masz 1 razy czy juz sie powtórzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW GRATULACJE!!! :D Wrzuć jakieś ślubne zdjęcia, chętnie pooglądamy :))) Nadrobicie świętowanie po powrocie męża :) A Ty nie możesz do niego pojechać na weekend? Może byście akurat owocnie poświętowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) no nistety nie mam takiej mozliwosci zeby do niego pojechac, przynajmniej narazie... a zdjec klejac nie umiem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie testu z krwi nie robiłam, bo lekarz mi go nie zlecił mimo mojej dość mocnej sugestii :D W poniedziałek kolejne usg jeśli coś wyjdzie to super, jeśli nie hmmm chyba się lekko zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu skoro to Twoje drugie usg, to na pierwszym nic nie bylo widac? nawet pęcherzyka? ja juz dawno bym zrobila na Twoim miejscu test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka gratulacje Kochana:-) jeszcze sobie odbijecie i poswietujecie:-) nie sadze zeby to bylo implantacyjne bo lekarka jasno dala mi do zrozumienia ze nie mam szans na zajscie z takimi wynikami. Takie plamienie mam drugi raz, pierwsze bylo chyba trzy cykle temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dziękuje :* odbijemy sobie:) Mój M zasugerowal jakis krótki wypad za miasto :D... a mówilas lekarce o tym? bo moze trzeba jeszcze jakies dodatkowe badania zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej nie mowilam bo myslalam ze to faktycznie implantacyjne bylo, ale teraz mnie to troche niepokoi, takze przy nastepnej wizycie chyba zglosze ze plamienie sie powtorzylo w polowie cyklu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×