Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

moniasonia kurcze cos faktycznie Ci sie pochrzanilo, a czemu te włosy Ci tak lecą... trzeba to powyjasniac... nie denerwuj sie, zjedz sobie cos czekoladowego to humor Ci sie poprawi... agnieszka witaj, moze spróbowac testowac... ale jak wyjdzie negatywny to sie nie stresuj, bo moze byc jeszcze za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka bo jak będziesz czekala to pewnie będzie Cie dreczylo a moze juz zrobic a moze nie, spróbuj jutro a potem będzie Ci łatwiej odczekac te kolejne 2-3dni:) przynajmniej na mnie to tak dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my czekamy aż krwawica się skończy :P Swoją drogą dziwny mam ten okres - dwa dni takiego krwawienia bez endometrium - wcześniej niespotykane.Z wrażenia zrobiłam ran test - oczywiście negatywny ale w ciągu dnia pojawił się okres taki jak zwykle tylko że ze dwojną siłą. Ciekawe ile porwa. Chciałabym już owulację :D Moja koleżanka dziś urodziła córkę i podwędziła mi imię które planowałam nadać mojej :p Jak Wy planujecie nazwać swoje przyszłe dzieci? My Alicja lub Szymon. Podoba mi się jeszcze Maria i Ewa (po babciach), ale też Laura i Łucja (na Łucję mój mąż abslutnie się nie zgadza:P). Uważa, że nie można utrudniać dziecku życia już na starcie. Sama mam dość ryginalne imię więc trochę się na niego obrażam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka witaj :) zrób tak jak Dziewczyny radzą :) ja natomiast starać się staram, ale dopóki nie unormuję tarczycy i prolaktyny to nic z tych starań nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - nigdy nie mów nigdy :) Już niejedn dziecko poczęte wbrew przewidywaniom lekarzy chodzi po świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie spieramy co do imion bo kazdy ma własne kompletnie odmienne zdanie:D ale byc moze jak bylby chlopiec to Jakub(ja bylam bardziej za Tomaszem) a dziewczyna Karolina , ale to nic pewnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia różne rzeczy się zdarzają zawsze trzeba mieć nadziej! Moja znajoma też urodziła słodziutką dziewczynkę1 i zrobiło mi się przykro że mi się jak na razie nie udaje! Co do imion to Oliwia a chłopiec to jeszcze nie myśleliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! Troszke mnie nie bylo a tu tyle do czytania. Magda nic sie nie stresuj wszystko jest mozliwe, ja tez mialam nieuregulowana tarczyce tsh 5,0-5,8 i jednak jestem w ciazy. Jutro rano ide na usg =) zaczelam dzis 7tc =) i na dzien dobry przytulilam muszle, obilam rano kawe i mnie zemdlilo, ledwo dobieglam do lazienki, wymiotowalam jak kot, chyba mi sie zaczely poranne mdlosci. Poki co tylko od czasu do czasu zaboli mnie podbrzusze i mam takie bulgotanie. Wiecie co dziewczyny wczoraj obilam sobie badanka: morfologie, glukoze, zelazo, tsh, ft4 i bete zeby miec jutro juz do lekarza, dzwonie dzis do przychodni zapytac czy juz sa wyniki, pani mowi ze nie jeszcze nie, beda jutro kolo 9 ale ze moze mi je podejrzec lekarz ktory mi je zlecil. Wiec dzwonietam gdzie ten gin pracuje, pani sprawdzila, tak sa juz, poprosilam ja zeby mi na email wyslala bo nie zdaze odebrac poniewaz lekarza mam miedzy 8 a 10 a ona na to ze mi nie wysle bo robilam je na nfz, jakbym zrobila priv to moze wszystko. Jezu co za kraj!! I jak tu kobieta w ciazy ma sie nie denerwowac! I co ja mam zrobic? Wyniki mam a nie mam do nich dostepu. =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
to wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jest nasza służba zdrowia beznadziejna niestety :-( mam pytanko jeszcze do tematu: czy przy implantacji zarodka powinna się pojawić nitka krwi? czy to niczym nie świadczy jak się nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika nie przeskoczysz tego, mają swoje glupie zasady i tyle... widzisz prywatnie mozna wszystko-paranoja... a nie da sie pojechac do nich o 8 rano, bo skoro sa wyniki to moze dadzą CI wczesniej, i zdązysz później do lekarza na 10... kurcze nie wiem ;/ agnieszka nitka krwi moze towarzyszyc implantacji ale nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka nie musi - ja w ciąży nie miałąm żadnego plamienia inplantacyjnego a zaciążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Agnieszka ja nie mialam zadnego plamienia, moze tylko sluz taki delikatnie bezowy. Blondyneczka po wyniki musiala bym jechac do miasta oddalonego o 30km, wrocic i jechac do innego oddalonego o 40 km do lekarza wiec bez sensu, bo ja mam tu tylko punkt pobran i wysylaja gdzie indziej. Ale jeszcze jutro cos pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. kurde to faktycznie lipa z tymi wynikami a nie da się przesunąć lekarza może na później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Jesli przeloze to wizyte bede miala za minimum 2 tygodnie :-( jeszcze mam inna opcje mysle ze sie jutro uda :) a jak nie to zadzwonie kolo 9 do przychodni i niech mi podadza przez tel wyniki, jakos trzeba sobie poradzic :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to kombinuj:) napewno sie uda, nawet jak CI poda wyniki przez tel to podasz je lekarzowi i git:) a papiery doniesiesz nast razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Jasne ze tak blondyneczka =) jakos trzeba sobie radzic =) jutro bedzie 6tygodni i 2 dni, uslysze juz serduszko?? Bardzo bym chciala.. =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś usłyszeć :) Ale wszystko zależy od sprzętu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak się przytulalam to po wszystkim poszlam do wc i się podcieram i patrze sperma z moim śluzem takim lekko brązowym. Czasem jak sie kochamy tak ostro to leci mi krew.ale wczoraj bylo spokojnie kurde co to mogło być. Dziwi mnie to bo śluz byl brązowy. A wy kochane jak myślicie co to może być? Może implantacja? Jeśli tak to mam nadzieje ze się nic tam nie naruszylo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka naruszeniem się nie martw. To może implantacja. Czasami tez kobiety krwawią z nadżerki, może i Ty ją masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzerki nie mam bylam jakies 4 m temu u gin i cytologia tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało (to tak informacyjnie w sumie do wszystkich) że w ciąży pod wpływem hormonów często robi się nadżerka nawet u kobiet, które nigdy jej nie miały. Plamienia w ciąży często są właśnie z nadżerki i nie oznaczają nieprawidłowości. Ale taka nadżerka robi się chyba po jakimś czasie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×