Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość zdzisia456
skakanka a castagnus jest na co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczka - wysoko i otwarta :) przy tyłozgięciu może być jednak na odwrót. zdzisia - castagnus na koszmarny PMS i regulacje cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny, która kolejna?:) Ja obstawiam skakankę :p i to już teraz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Iczozord gdyby to była prawda to dziewczyno za wywróżenie chyba bym Ci kosz słodyczy przesłała :) Ja stawiam na zdzisie:D jej PMS wróży na dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js bralam castagnus przez 3 m duzego rezultatu nie widzialam tylko faktycznie pms slabszy :))) u mbie juz prawie po @ ktory trwał 3 dni jakos malo go bylo i plamilam przed nim dziwny byl zobaczymy co pokaze nastepny.:) skakankz a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
u mnie @ będzie na 100% wiec może lepiej na mnie nie stawiaj skakanka ;) okaże się niedługo. ja też mam tylozgiecie. podobno jeśli nie jest duże to nie ma to wpływu na zajście w ciążę. tak mnie przynajmniej lekarz pocieszal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Ewa gratulacje!! :) Dziewczyny ja też mam tyłozgiecie, lekarz mi powiedział że większych problemów nie ma z zajściem w ciążę tylko potem z jej utrzymaniem i donoszeniem. Ale uspokoił mnie tez mówiąc ze jak do 10tc nie będzie sie nic działo to potem dziecko rosnąc wyrówna wzystko :) także nie ma się co martwić. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Jak widzicie ja jestem żywym przykładem na to, ze mając tyłozgięcie i nieuregulowana tarczyce mozna zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
aga ja widzę sporą różnicę :) i jestem szczęśliwą osobą teraz bo PMS mam naprawdę mały w porównaniu do poprzeniego :) a @ mam mieć w sobotę więc myślę ze jeśli do wieczora się nie pokaże to w niedzielę rano zatestuję. Mimo to plamienia u mnie zawsze zwiastowały @ :( Aga, zdzisia czytałam że przy tyłozgięciu jest trochę ciężej, ale nie jest to niemożliwe. Osobiście sama mam zdiagnozowane tyłozgięcie, ale odpowiednie pozycje podobno pomagają w zajściu. Myślę że Marika może uchylić Nam rąbka sekretu jak jej się udało ;) Zdzisia stawiam na Ciebie i iczozord i kropka! Chyba od dzisiaj zacznę jakieś czary uprawiać albo duszę diabłu zaprzedam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przodozgięcie... ale chodzi mi o to czy jest miękka czy twarda? bo jak teraz codziennie wieczorem musze umieścic tabletke głęboko to czuje jak ona sie zmienia i przedwczoraj byla dosc twarda i całkiem nisko i chyba otwarta, a wczoraj była troszke wyżej ale juz byla miękka, i dosc sliska ale chyba nadal otwarta... i tak czysto teoretycznie chce sobie w ten sposób sprawdzic w jakie dni moze przypadac owulka a dzisiaj jest 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika321 to mnie uspokoilas ze to nic takiego. I az tak bardzo nie przeszkadza w zapłodnieniu. Skakanka teraz sie tak zastanawiam ja castagnus przestalam brac jakies 3 m temu moze dopiero zaczal jakos działać na mnie dlatego ten cykl i @ jest jakis dziwny moze cos sie rozlegulowalo hm teraz tak skojarzylam. Zdzisia napewno zobaczysz 2 kreseczki tez tak czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczko powinna być miękka :) aga możliwe że dopiero zaczął działać ja zawsze miałam np. 28 dniowe cykle a później przez pół roku 30 dniowe. Casta znów mi wyregulował na 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka dziekuje za odp:) czyli u mnie 15dc to prawdopodobnie owulka... no i git:) czyli środek cyklu, wiadomosc mi sie przyda w kolejnych cyklach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja dzisiaj dziewczyny jade do lekarza ;D dowiem sie co tam sie dzieje i dlaczego mialam taki okres w tym cyklu ... az sie boje ze cos tam wykryje złego ;< no i moze mi powie kiedy owu bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no oczywiscie wracam i odrazu wam pisze co jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dawno nie pisałam, bo miałam masakrycznego doła. Juz mi troche lepiej, ale jeszcze jestem przygnebiona. Wczoraj sie dowiedziałam ze kumpela z liceum jest znowu w ciąży i to z BLIŹNIACZKAMI :) Ale jej zazdroszcze. A ja nie dosc ze dzidzi brak to jeszcze problemy zdrowotne -tu jakies zapalenie dowcipne, tu mi włosy lecą jak szalone ,na dodatek teraz dostałam @ po 20 dniach. Masakra jakas. W tym cyklu mam wręcz zakaz starania sie . We wtorek mam miec cytologie i gin musi zobaczyc czy dalej jest to zapalenie czy tez nie. A do tego czasu powiedział zebym odłożyła starania. Nie wiem czy go posłuchac. Kurcze mam ostatni cykl zeby podziałac i niestety musze miec 3 miechy przerwy. Jak myslicie, posłuchac lekarza czy isc na zywioł? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia nie przejmuj sie Kochana, stres i nerwy to źli doradzcy... a co do staran to ja nie wiem... rozum podpowiada zeby sie wstrzymac ale gdyby mi tak lekarz powiedzial a ja wiedzialbym ze to ostatni miesiac staran przed przerwą to pewnie nie ominelabym dni plodnych, i nie zabezpieczala sie... ale to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Monia to masz dylemat. ja bym się chyba słuchała lekarza bo ze starań pewnie nic nie wyjdzie jak masz ta infekcje poza tym może być groźna dla fasolki... no i oczywiście sobie możecie zaszkodzić nawzajem z m. to badziewie u jednych mija szybko a u drugich nie wiec nawet jak jedno z was się wyleczylo to drugie może zarazić...współczuję bardzo...sama musisz podjąć decyzję co robić..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Monia rozumiemy całkowicie te doły , więc nie musisz przepraszać za nieobecność :) Każdemu czasami chwila oddechu się przyda. A co do zapalenia to chyba odpocznij sobie jakiś czas, regeneruj siły niż później miałabyś płakać po stracie :( Ja też brałam antybiotyk w tym mcu więc raczej się nie starałam. Dziewczyny pytanie z tych trudniejszych szczególnie do tych z tyłozgięciem... przed @ macie szyjkę mega do tyłu wygiętą że nie możecie dosięgnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak skakanka jest tak jakos dziwnie polozona. Jak np mam @ to chcialam kiedys tampona zaaplikowac i za chiny nie moglam w różnych pozycjach nie wiem czy to wina szyjki czu poprostu nie potrafie tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
aga dzięki za odp. Ja jeszcze takiej nie miałam szyjki...mega wydłużona i wykrzywiona do tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny nie wiem co to moze byc zwiekszone endiometrium czy cos takiego, i że to może być zarodek zagnieżdżający się lub zbliżający okres tylko że ja dzisiaj mam 15 dc ! ;o nie wiem co mam o tym myśleć ! ;o miała któraś z was to !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no w tym rzecz że nie wiem ;o bo nigdy o tym nie słyszałam ;o nigdy mi o tym ginekolog nie wspominał ... ażzrobiłam wielkie oczy co to Ku***wa jest mówie do siebie ... może dlatego że wcześniej miałam do d**y lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie spojrzalam na swoje usg i mam wpisane ze moje endomertium ma 6,1mm a to byl poczatek cyklu... wiec nie wiadomo jak bardzo masz powiekszone... gdzies czytalam ze przed owulacją sie powieksza, a jesli nie dochodzi do zapłodnienia to którys hormon hamuje jej rozrost, a potem sie złuszcza i dostaje sie @... no ale jak dochodzi do zapłodnienia i zagnieżdzenia to sie rozrasta... w sumie nie wiele Ci pomogłam, ale kiepsko sie orientuje w tym... ale nie powiedziala CI ile ma mm? a co CI odpowiedziala jak powiedzialas ze to środek cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×