Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Oliwia ja wiem jak sie czujesz bo przez kilka miesiecy mialam tak samo... ale juz od dluzszego czasu bardziej słucham swojego zdrowego rozsądku, a mniej tej nadziei ktora zawsze umiera ostatnia... a podobno taki stres i taka ogromna chec i takie myslecie ciągle o ciązy i szukanie obajawów skutecznie blokuje zajscie w ciaze, nie wiem ile z tego jest prawdy ale jest mnóstwo przypadkow ze pary zachodzily w ciaze dopiero jak wyluzowaly, z tym ze ich badania wychodzily wporzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Wiem musze sie wyluzowac :) ale latwo sie mowi a trudniej wykonuje :) ale musze dac rade ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia mierzenie temp za dnia nie ma najmniejszego sensu - ruszasz się, wstajesz, myślisz, denerwujesz - to wszystko wpływa na podwyższenie temperatury twojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ma racje, w ciagu dnia to ta temp nasza skacze jak chce:) Oliwia wiem ze nie jest łatwo, bo nie jestes na tym forum jedyna ktora boryka sie z problemem wyluzowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja prawie wogole nie mniewam skrzepow podczas miesiaczki. Wiec to chyba nie ma normy. Pozatym jesli masz ja to wydaje mi sie ze problem jest w twojej głowie ze sobie wmawiasz wiem jakie to trudne ale trzeba się z tym pogodzić i dzialac dalej :) Magda daj znac na kiedy się umowilas na konsultacje. Ja ide w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultacje mam umowiona na jutro, takze sobote mam spedzona u lekarzy, bo rano tsh i prolaktyne powtarzam, a pozniej wizyta u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomocy!!! krwawienie mi ustalo troche ale jak byłam w toalecie to wyleciał ze mnie olbrzymi skrzep, tak jakby kawałek skóry, takie gumowe, powiedzcie mi czy to juz bylo to poronienie? Czy co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No a ja sie chuba upilam ze smutku :p ale jakos usmiech mi z twarzy nie schodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gociu - ogromny tzn jaki? bo to pojęcie względne. Wielkości dłoni, palca, paznokcia? * Oliwia - Brawo :D - też sobie strzeliłam browarka :) * u mnie cisza. Trochę poplaiłam na brązowo ale krwi nie ma a wręcz jest zwykły śluz. Brzuch wczoraj bolał mnie mega na okres. Dziś tak czuję tylko jakby ciągnięcie. Piersi nabrzmiałe ale wiecie, tak może być przed okresem. A w zeszłym miesiącu też miałam 3 dni plamienia zanim okres się rozkręcił także tego... ale jesli jutro rano temp będzie wysoka to zrobię teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iczozrd 3 moze 4 cm na 3 cm. taki naprawde duzy byl to nie wyglądalo jak skrzep krwi tylk kawałek jakiejś skóry, nigdy w zyciu takiego nie mialam. trzymam mocno kciuki za ciebie zeby to była fasoleczka, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Ja juz po 3 :) a na tym sie chuba nie skonczy :P no ja mam tak ze dzisiaj tylko 2razy zmienilam podpaske bo malo co bylo okresu :) ale jak robie siusiu to troche poleci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu kurcze... powiem CI, że i tylko raz wyleciał taki skrzep, nawet większy, wielkośc***ięści i to było właśnie poronienie. tylko że u mnie to nie wyglądało jak skóra tylk jak taka ciemna wątróbka bardziej, czy nerka kurza - bardziej taka konsystencja. No i w tym było jajo płodowe w formie przezroczystej kulki jak piłka do golfa. Ale moja ciąża była już prawie 7dmiotygodniowa. Choć powiem CI też tak - jak miałam zagrożenie poronieniem to czytałam internet i prawie zrobiłam doktorat z tego tematu ;-) I czytałam o dziewczynach, którzych przypadki to chyba cudy były - z jednej dziewczyny wylatywały ogromne skrzepy i jakieś pęcherze a ciąża była żywa i urodziła zdrowe dziecko. * Nie piszę tego, żeby CI robić złudną nadzieję, raczej po to że tak naprawdę nigdy nie możesz być w 100% niczego pewna. Ludzki organizm to jest taka zagadka, które nigdy nie zgłębimy. Dodatkowo każda z nas jest inna. * osobiście polecam CI zrobić kolejny test jutro rano. Jesli wyjdzie CI wyraźniejsza kreska to leć od razu do szpitala na izbę przyjęć po leki na podtrzymanie. Jeśli nie - to po prostu dostałaś "dziwny" okres - idź na zakupy, zjedz dobre ciacho albo przygotuj sexy bieliznę na następne starania i nie myśl o tym. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iczozord może i masz racje może przypominalo to wątróbke. Cieżko mi opisać, taki kolor ciemny napewno i chyba było coś przeźroczystego w srodku ale pewna nie jestem bo odrazu mi ciśnienie podskoczyło i tak się zdenerwowałam, świeczki mi sie w oczach zaświeciły i wyrzuciłam :( ale nie robie sobie już zadnych nadziei nawet temp mi spadła bo do dzisiaj mialam caly czas 37.1 o kazdej porze dnia mierzone pod pachą a dzis normalnie 36.6. Bardzo ci dziekuje iczozord za miłe słowa i trzymam mocno za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Temp mi urosla... dzisiaj po obudzeniu mam 36,8 to znaczy to bedzie moja podstawowa temp wczoraj bylo 36.6 a w dniu plamoienia 36,5 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny JESTEM W CIĄŻY!!! Cała się trzęsę!!! Jak ochłonę to coś napiszę więcej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje kochana!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord gratulacje:-) cieszymy sie Twoim szczesciem:-) to kiedy ciacho czekoladowe? A ja lece na badania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe pastele
Iczozord a jak często były przytulanki w tym miesiącu? GRATULACJE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo!!! :D Łzy same mi leciały, mój maż aż skakał po mieszkaniu zamiast normalnie chodzić :D Przedwczoraj bolał mnie brzuch jak na okres - bardzo - nie miałam żadnych podejrzeń, że to może być coś innego. Zaczęłam plamić wiec tego samego dnia wzięłam wspominany castagnus i zioła o. sroki. A wczoraj nic - no to uznałam, że to może przez te zioła także wczoraj już nie brałam a z rana zrobiłam test bo dziś wyszedł 16sty dzień wyższej temp. Mój mąż mówi, że jestem kaloryferem - zauważył to jako pierwszy objaw. A 4 dni po owulacji wieczorem bolał mnie brzuch - w sposób ciągły przez godzinę, może dłużej, ale ból był inny niż przy implantacji w pierwszej ciąży. a 3,4 dni po owulacji miałam DUŻo gęstego białego śluzu - jak nigdy. Ale to tylko te dwa dni. Naprawdę nie brałam ciąży pod uwagę... eh!!! Dziś rano jak robiłam test to też w ukryciu przed mężem, bo bałam się rozczarowania. zostawiłam go w łazience a później patrzę i jest!!! Blada ale wyraźna kreska. Oh!!!!! * Dziewczyny módlcie się za moje dzieciątko, żeby nie opuściło nas przedwcześnie. Bardzo Was o to proszę, naprawdę jest to nam potrzebne. Im skuteczniej Wam to wyjdzie tym większa szansa na ciasto czekoladowe - dostaniecie je po zakończonym 1 trymestrze :))) w majówkę jadę do cioci mojego P która jest w zakonie karmelitanek bosych - liczę na nią ;-) Ona to potrafiła nam wymodlić pogodę na śluc - wszystkie prognozy jeszcze dzień wcześniej zapowiadały chmury i deszcz a w dniu ślubu mieliśmy czyściutkie niebo :D * Po raz kolejny jestem utwierdzona w przekonaniu że ludzki organizm to zagadka - ten cykl naprawdę miałam średnio płodny wg mnie - szyjka prawie się nie otworzyła, śluzu brak... a tu takie coś!!! * kolorowe pastele - dzień i dwa dni przed owulacją, wcześniej też były i to często ale ja wtedy byłam chyba jeszcze niepłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Iczozor gratuuuuuluje Ci i bede modlila sie o zdrowie dla fasolki waszej! przy okazjo moze wydodle swoja :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję Wam dziewczyny za dobre słowa i zapewnienia o pamięci o nas :) Bety nie robię chyba bo nic to nie zmieni - jak będzie źle rosła to i tak nic na to nie poradzę a po co się kłóć... zrobiłam drugi test innej firmy - też pozytywny wiec to chyba nie pomyłka :) * magda - dawaj znać co i jak z badaniami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
iczozord gratulacje kochana !!! az mi lezka poleciala bo powoli zaczyna sie majowo/kwietniowe pasmo sukcesow ciazowych ;-) tyle cykli sie wszystkie wspieramy i radosc jednej jest radoscia wszystkich ;-)))) bardzo mocno bede 3mac kciuki i jestem pewna ze tym razem bedzie dobrze ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×