Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
nie robil ... no musiala bym porobic pojde do gin pogadam z nim na ten temat raz a porzadnie wypytam o wszystko posiedze z polgodziny nie ma zmiluj siw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak jest 9 miesiecy bez skutku to byc moze cos jest nie tak z wynikami a byc moze to zrządzenie losu i psychika:), ale warto sprawdzic i zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wczoraj ogladalam in vitro czekajac na dziecko i tam byla para ktora stara 3lata i nawet inseminacja im nie wychodzila mysleli ze cos z nia kest nie tak ze cos ma z macica ale okazalo sie ze wszysko ok a i tak dalej nie wychodzilo im .. wszystko w psychice siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to sie musze zapisac do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Oliwia tak mi sie przynajmniej wydaje ze po tylu miesiacach niepowodzen mozna zrobic badania przynajmniej takie podstawowe... ja slyszalam ze tak do roku staran pary czekają z badanaimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to pojde :) ale z jednej stronyy boje sie ... ze wyjdzie cos zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ale będziesz mogła wtedy to naprawić :) A jeśli jest coś złego i nic nie zrobisz to też nic nie zmienisz. Także chyba trzeba się przemóc. Zastanawiam się czasem na czym polega psychiczna blokada w staraniach - para się stara, jest płodna, jest owulacja, plemniki *****iwe a dziecka nie ma. Jak to jest możliwe? Czytałyście coś o tym? Bardzo to mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja tez sie bałam, za kazdym razem jak odbieram wyniki jakies to serce mi zamiera, ale tak jak mówi iczozord to jest jedyny sposób do wyeliminowania przeszkód... bo 9 miesiecy to juz jest dlugo wiec gin powinna CI dac skierowanie na badania, jesli CI nie da to pozostaje prywatnie, ja robie zazwyczaj w luxmedzie i nawet nie drogo mają, wyniki tego samego dnia... a co do psychiki to jest to strefa niedoogarniecia:p ja sie specjalnie nie zastanawialam jaką konkretnie ma moc nasza psychika i w jakim stopniu pomaga pozytywne nastawienie i luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wiem ewiem :) dobrze ze was mam :D :* a okres sie nie rozkrecil ... (:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponawiam swoje pytanie: czy zauważyłyście kiedyś zmiany na Waszych brodawkach? U mnie teraz są bardziej widoczne małe grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ale pisalas ze juz zaczelas brudzic... Małami ja nie pomoge,u mnie sie zmieniają w trakcie cyklu a jak to jest w ciazy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no na brazowo rano ... a teraz cisza :/ myslalam ze sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś orientuje sie gdzie są najkrótsze kolejki do adopcji zarodka Mi w Provicie mówia że czasami trzeba czekać nawet dwa lata A może któraś z was już taką adopcje miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dowiedziałam się dopiero tydzień temu gdzie po czwartej stymulacji komórki znowu przestały sie rozwijać w piatej dobie i do transferu nie doszło Myślałam że od którejś z was się coś dowiem albo któraś z was już to przechodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord, TCM są to zioła chińskie (tradycyjna chińska medycyna) poprawiające trawienie i wpływające na energię. Skusiłam się na wizytę u doktora nauk chińskich tylko z tego względu, że ktoś mi polecił i zarekomendował skuteczność. Oliwia nie ma co czekać, ja to chyba jestem już specem od badań. Ostatnio byłam badana za wszystkie czasy :) najtrudniej się zdecydować, później jakoś idzie :) w sobotę powtarzam wyniki tsh i prolaktyny, bo w poniedziałek kolejna wizyta u endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wlasniez ostatnich 2 cykli mam dwa terminy na 23kwietnia i na 27kwietni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moj cien cienia kreski był bledny :( brzuch mnie dzisiaj rozbolał i zaczełam krwawić :( boli cały czas tak słabo ale czuje :( zalamana jestem :( a już myślalam ze sie w koncu udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu plamienie w dniu okresu może się zdarzyć w ciąży. Jak się boisz mżesz iśc do lekarza po leki podtrzymujące. Test na pewno nie pokaże CI kreski jeśli ciąży nie ma. Ja tę kreskę widziałam na zdjęciu na różnych komputeraz co znaczy ze na żywo też była. Eh to jest troche bolączka tego, że mamy testy. Bo wiele jest wczesnych poronień w terinie miesiączki i boli jak kreska była a jednak okres przychodzi. Choć naprawdę może nie przyjść. Dziewczyny nie raz pisały, że czuły się jak na okres i to bardzo a później za 9 mc była dzidzia :) Odpoczywaj dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam Dziewczyny czy nie zrobic testu... Nie wiem tylko czy jest sens:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iczozord dziekuje. Mam luteine w domu i wziełam wlasnie tabletke, ale nie wiem czy jest sens bo najpierw lecialo brązowe a teraz zywa krew :( a sprawdzalam szyjke i jest troche otwarta :( wiec nadzieja prysła, a i patrze na ten test i jest ta kreska, troche jakby zbledła ale jest :( moze jakis wadliwy tet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje nic jak czekać. Mama mojej koleżanki miała 3 normalne krwawienia w ciąży. Dowiedziała się że jest w ciąży jak poczuła ruchy dziecka. Czekaj... życzę Ci dużo cierpliwości i spokoju! Magda przed terminem okresu nie rób bo jeszcze się okazę tak jak u dziewczyny powyżej i będziesz mmiała stres. Choć w sumie nie musi tak być. Musisz sama decydować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord ale chodzi o to ze ja okres mam juz 10ty dzien:-( szukam przyczyny tak dlugiego krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko teraz co znaczyło to plamienie 2 dniowe w piątek :/ a jestem juz raczej po terminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj magda faktycznie, przepraszam, umknęło mi. Test zrobić nie zaszkodzi na pewno, ale do lekarza też idź bot o nie jest do końca normalne. Mówisz że piłaś te zioła z TCM to chyba jednak niezbyt sprawdzone źródło :( Może one Ci rozrzedziły krew czy coś? Nie wiem... Ale do lekarza idź na pewno. gościu - napisz jak tam dzisiaj - czy okres się rozkręcił ? * Ja wczoraj plamiłam takim krwawym śluzem a dziś nic, w nocy zero, szyjka zamknięta i wysoko, temp nadal wysoka. Moje cykle naprawdę są coraz dziwniejsze ;( Mam nadzieję że ten castagnus i ziola o. sroki od następnego cyklu pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę że my wszystkie mamy jakis problem z plamnieniami oststnio hehe. Ja umowilam sie na poniedziałek do swojej ginki zobaczymy co pokaże usg czy wszystko jest w porządku oby tak :) Jakie plany na weekend macie? U mnie pogoda dopisuje juz od tygodnia ciepło i słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a dzisiaj temp 36,6.. przez noc nic nie polecialo ... ale zobaczymy w dzien czy cos sie stanie ale heszcze raz mierzd temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
36,6-36,7 ... niewiem co juz myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×