Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Teraz to juz sama nie wiem, te ziola skladaja sie z naturalnych skladnikow, takze chyba az takiego wplywu by nie mialy:-( no nic o 16 dzwonie do gin i sie umawiam na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
przez noc nic i do teraz tez nic ... nawdt na papierze czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wlasnie dostalam okres ... ech no i wiadomo ze nie ma ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu zdarza sie @ podczas ciązy przez pierwsze 3 miesiace ale jest ona skąpa, ja na tym tescie nie widzialam kreski, czasami sie zdarza ze uwidacznia sie miejsce na tą drugą kreske, a robilas jakis test innej firmy? szkoda ze nie zrobilas bety bo teraz byla bys spokojniejsza... Oliwia przykro mi, ale masz ten cykl i załatwiaj badania, głowa do góry i nie smuc sie... Magda 10dni juz masz @? nie to jest zupelnie nienormalne, idz do gin jak najszybciej... ja slyszalam o takich dlugich krwawieniach okolo 2tyg ale po poronieniu... agnieszka wlasnie dziwne rzeczy sie dzieją z tymi plamieniami i nikt nie wie o co chodzi, moze to stres? a u mnie nie ma planow bo moj M wyjezdza tylko jeszcze nie wiem dokladnie kiedy, albo sob albo ndz... a śluzu płodnego narazie nie widac :( u mnie 10albo 11 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres się rozkręcił, w nocy dostałam takich bóli że mnie obudziły, spać nie mogłam, zazyłam 2 tabletki. Leci mi czysta jasna krew, i dużo ale bez żadnych skrzepów. Blondyneczka wydaje mi się ze dobrze że bety nie zrobiłam bo jakbym na becie zobaczyła ze jestem w ciazy to bardziej by bolało a takto tłumacze sobie że wadliwy test :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa gosciu bo myslałam ze plamisz ale jak masz normalny okres no to inna sprawa, nie przejmuj sie, kolejny cykl przed Tobą i kolejna szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no a mnie nic nie boli ani nic dziwny cykl sie szykuje ... zobaczymy ale kolejny cykl badania kolejne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wyluzuje sie we weekend pozniej majoweczka :) bedzie fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dziwnie w tym cyklu - chyba to forumowe wpływy :p wczoraj plamiłam - dzisiaj nic - czysty śluz. A już bym ten okres chciała bo specyfiki wspomagające czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Iczozor no wlasnie moze nie beda potrzebne :) ale nic nie bedziemy zapeszac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Postanowiłam tutaj napisać ponieważ nie wiem co mam o tym myśleć. Otóż dostałam okres który trwał tylko 2 dni. Miesiączkuję raczej reguralnie i okres trwa u mnie do 6 dni , a teraz 2 ... Nawet test ciążowy zrobiłam - wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczka87 :) okres dostałam w terminie tylko zastanawia mnie dlaczego tak krótko. Nigdy tak nie miałam i trochę mnie to zaniepokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że przeszło mi to przez myśl. Jak do jutra nic nie będzie a temp będzie nadal wysoka to zrobię teścik. Ale nastawiam się raczej na dziwny okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu moze mialas cykl bezowulacyjny albo poprostu zmiana pogody czy cos, to naprawde sie zdarza... iczozord no to 3mam kciuki i czekamy na rozwój sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczka87 staramy się o dziecko i nawet robiłam testy owulacyjne gdzie wynik pokazywał owulację :/ idzie zgłupieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
dziewczyny naczytałam się na różnych forach na temat okresu i ciąży ... boże ... dziwi mnie bo nie które dziewczyny piszą że miały plamienia podobne do okresu i obfite a później się okazało że są w którymś miesiącu w ciąży... a mnie dziwi bo od momentu dostania okresu nie miałam skrzepów ... a tak zawsze są może się później pokarzą i nawet ten okres nie jest bolesny a to jest pierwszy dzień gdzie czasami się zwijałam z bólu i bez tabletki nie wyszłam z domu ... Powiedzcie mi dziewczyny czy wy też macie skrzepy w czasie @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia nie nakrecaj sie niepotrzebnie, u mnie ze skrzepami jest roznie, czasami jest okres gdzie jest ich dosc sporo a przy ostatniej @ byly moze ze 2 i to nie pierwszego dnia... ja wiem ze są przypadki ze kobieta będac w ciazy ma okres ale na bank nie jest obfity i nie zapominajmy ze dla kazdej z nas slowo ''obfity'' oznacza zupelnie cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka bywa obfity - z niektórych się leje jak z kurka - to są pojedyncze przypadki ale zdarza się choć Oliwia - blondyneczka ma rację - nie nakręcaj się. Wg mnie temp masz już niższą, okres dostałaś, po prostu nie doszukuj się na siłę bo później będziesz bardziej rozczarowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no zgadza sie ze są przypadki bo kazdy organizm jest inny, mimo to ciezko mi w to uwierzyc... wydaje mi sie ze ten okres w ciazy wystepuje wtedy kiedy owulacja byla pozno i bardzo pozno doszlo do zapłodnienia, wtedy organizm jeszcze nawet nie wie ze jest w ciazy... w kazdej dziedzinie wystepują jakies wyjątki, ale bez sensu jest takie nakrecanie sie bo to tylko szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, tak dzis mam 10 dzien krwawienia:-( idzie oszalec:/ Oliwia ja tez miewam skrzepy,a w tym cyklu przez pierwsze dni byly dosc konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no ja też zawsze miałam już od dawna je mam gin mówił że to nic nie pokojącego jest ... leże w łóżku od rana 2-3 razy w wc byłam i dla ciekawosci sprawdziłam temp i co (przepraszam za przekleństwo) ku*rwa mam 37,1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia nie nakrecaj sie, bo szkoda nerwow i pozniejszego rozczarowania. Nawet wole nie myslec ze moglam byc w ciazy i ze cos zlego sie stalo:-( mam nadzieje ze szybko uda mi sie zalatwic wizyte, bo na majowke chce miec spokojna glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ale rano i od kilku dni mialas normalna temp, teraz zaczelas sie denerwowac i stresowac i Ci podskoczyla... Oliwia zauwazylam ze mimo że przychodzi do Ciebie okres to Ty nie chcesz przyjąc tego do wiadomosci, doszukujesz na siłe objawów ciązy, i chyba zgodzisz sie ze mną ze w poprzednich cyklach tez tak bylo... # Magda to musisz szybko rozwiązac ta sytuacje bo ja chyba pierwszy raz spotykam sie z czyms takim... i oczywiscie zycze CI zeby to nie bylo nic złego tylko ot taki okres w tym cyklu , albo te zioła tak wpłynely na Ciebie... kurcze ciezko cokolwiek powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Zgadzam sie z Toba w 100% ale zauwazylam ze to moja natura i cos czuje zto to wszystko przez psychike ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×