Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

blondyneczka - nonononono :):):) * 9Kasia1 - podobno te ziółka super pomagają na PCO - po jednym cyklu jajniki jak nowe. Oczywiście nie u każdego ale wiele dziewczyn pisało, że bardzo im pomogły i jak poszły do nowego lekarza to on nawet nie rozpoznał że kiedykolwiek coś było nie tak! * Zdzisia - ból brzucha 4 dni po owulacji taki nieduży ale ciągły i 2-3 dni przed terminem okresu lekko powiększone piersi ale lekko - dostrzegam to tylko przy dotyku. No i dzień przed zrobieniem testu jak smażyłam frytki to mnie odrzuciło na sam zapach i wino przestało mi smakować co zwykle się nie zdarza. Poza tym brak objawów. * Lekarz pewnie nic jeszcze nie zobaczy dlatego narazie nie idę - pójdę jak będzie mi coś dolegało. Ale dziś zapiszę się na prywatną wizytę bo pewnie i tak będę musiała na nią czekać 2-3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja Cie tak podziwiam za ten spokój, ja to bym chyba odrazu leciala do lekarza, i sprawdzala czy beta dobrze rosnie... iczozord a nie potrzeba zebys jakies witaminy łykała? kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka - kwas foliowy łykam nieprzerwanie od września :) poza tym jem zdrowo także dodatkowych raczej nie trzeba :) Muszę być spokojna. A wizyta co chwilę u lekarza chyba teraz nic mi nie da i tak także czekam a Wy trzymajcie kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
A ja niestety nie pracuje. Iczozord ja oczywiście też trzymam kciuki za Ciebie. To będę pić ziółka pomimo że starać się nie bede :) a kochana powiedz mi ile ci mam za to zapłacić bo na maila mi nie odpisałaś to muszę na forum pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bierzmy wszystkie kwas foliowy jak staramy się o dzidziusia, a nie dopiero od momentu aż dowiemy się o ciąży. Niewiele kosztuje, a jak wiele może dać naszemu maleństwu. Ja dziś mam humor, że hej! Najpierw nawrzeszczałam na swojego M przez tel, a później w sklepie nie miałam cierpliwości stać w kolejce. W domu zrobiłam makaron, żeby trochę wyładować się na wałkowaniu ciasta, a na koniec zasłodziłam się batonikiem.:-) Wychodzi na to, że mam typowe dla siebie objawy przedokresowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to i ja łykne kwas foliowy, w domu mam całe opakowanie ''foliku'' wiec skoro moze pomóc a napewno nie zaszkodzi no to będe łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Dziewczyny byłam na usg bo strasznie bolą mnie jajniki i wyszło małe zapalenie, ale mam zdjęcia które nie zostały omówione bo wizyta "na szybko" a ja spieszyłam się do auta. Nie wiem może któraś mi pomoże, jakby co zdjecie wstawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
http :// www. fotosik.pl/ pokaz_obrazek/4bb1485d12c40e04.html http :// www. fotosik.pl/ pokaz_obrazek/9d804a58c4fc0600.html http :// www .fotosik. pl/ pokaz_obrazek/0e9ecdae95b0984b.html dziewczyny tu są linki jeśli któraś by była bardziej obeznana niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Iczozord... Już widzimy w takim razie skąd te Twoje podejście :) psycholog pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Dzięki izoczrd! dbaj o siebie ;) i gratuluję rozsądku ;)obyśmy się nim wszystkie od ciebie zarazily ;) i ciążą tez przy okazji hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
hej dziewczyny ! jestem tu całkiem nowa, także w razie nieprawidłowego umieszczenia mojego postu, bardzo proszę o wskazówki gdzie powinnam go napisać :) mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedź :) będę bardzo wdzięczna. otóż ostatnią miesiączkę miałam 11.04 (cykl w tym miesiącu 30 dni - przeważnie 28 dni), do zbliżenia ' do końca' bez zabezpieczenia doszło w dniach : 20,22,24,27 kwietnia. cztery dni temu odczuwałam dziwne kłucie w dolnej części brzucha, bolało do tego stopnia, że nie mogłam się wyprostować.. następnie zaczęły promieniować jajniki, raz jeden, raz drugi. w dniu dzisiejszym ból ustał, jednak jajniki od czasu do czasu 'zakłują'. interesuje mnie, czy może to być to pierwszą oznaką ciąży? wydaje mi się, że to zbyt wcześnie, żeby cokolwiek dawało o sobie jakiekolwiek znaki, jednak przypuszczam, że były to dni płodne. dodam jeszcze, że przez prawie 4 lata brałam tabletki antykoncepcyjne, które odstawiłam w grudniu, także od stycznia zabezpieczamy się 'metodami naturalnymi' :) nie denerwujcie się, że zadaje takie głupiutkie pytania, i bardzo Was proszę o poradę, szczególnie te 'doświadczone' Panie :) pozdrawiam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
little_bit wygląda na to że kochałaś się w okolicach dni płodnych / owulacyjnych. Ból może świadczyć o ...wszystkim :) o przebytej owulacji, owulacji która się przesunęła, o zagnieżdżeniu albo o zapaleniu. Jeszcze za wcześnie aby "gdybać" ale co do Twojego pytania, owszem, może się okazać że to początki ciąży czyli tzw. ból implantacyjny, zagnieżdżenie. Najwcześniej okaże się to w okolicach @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
skakankaskakanka - dziękuję Ci Słonko za tą szybką odpowiedź :) też mi się wydaje, że to za wcześnie, jednak co dwie opinie to nie jedna :) poczekam do @... nie można dać się zwariować! :) martwi mnie tylko, że delikatnie powiększyły mi się piersi.. a @ ma nadejść dopiero za 2 tygodnie.. znam swoje ciało i kurcze nigdy tak dziwnie się nie zachowywało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
każdy cykl jest inny ale jeśli coś zaczyna dziać się co nie wpisuje się w schemat to możliwe że są to pierwsze objawy :) poczekaj cierpliwie i już niedługo będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
wiem, wiem :) dlatego poczekam cierpliwie ( o ile to w ogóle możliwe). zapomniałam dodać jeszcze, że dzisiaj pojawił się śluz podobny do płodnego (lepki, rozciągliwy) jednak ma kolor delikatnie różowy. myślę, że może on świadczyć o dniach płodnych, ponieważ z moich obliczeń wynika, że mają one miejsce od 21.04 do 1.05, jednak dziwi mnie ta delikatnie różowa barwa? o każdej 'nowej' zmianie poinformuję, na chwilę obecną gratuluję wszystkim, którym się udało i trzymam kciuki za te dziewczyny, które się starają ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
no no :) różowy śluz obiecujący. Jeśli jednak płodny to proponuję starać się jeśli oczywiście staracie się :) dla czystej przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit mi to sie wydaje ze cos późno jak na owulke, no chyba ze masz późne owulacje... ale jesli to owulka to zabarwieniem na roznowo sie nie martw to sie czesto zdarza takie plamienie okoloowulacyjne:) ale w tym cyklu wczesniej nie zauwazylas rozciagliwego śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, powiem Wam, że moje szkolne dzieci uczą mnie cierpliwości codziennie. Ale same wiecie, że ja też nie zawsze byłam spokojna ;P Po prostu po moich doświadczeniach już chyba trochę nabrałam dystansu choć i tak myślę ciągle i analizuję :) * Kasia - wysłałam przed chwilą przesyłkę. Nic mi nie musisz płacić, jedyny koszt to koszt przesyłki bo wysłałam na koszt odbiorcy :P * Skakanka ja w ogóle się na tych zdjęciach nie znam i często się dziwię że lekarze w ogóle cokolwiek na nich widzą :O A ta kula wielka to co to? * little_bit no delikatnie różowy śluz to może być implantacja ale nie musi. My tu na forum po jakimś czasie już się nauczyłyśmy, że każdy objaw może być ciążowy lub nie, nigdy nie można mieć pewności - trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Mam umówiona wizytę na 19 maja :) To już będzie końcówka 7dmego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Tak późno? ja bym nie wytrzymala tak dlugo :) iczozord wysłalam ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Mam umówiona wizytę na 19 maja :) To już będzie końcówka 7dmego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze w tym wontku przeczytalam tyle o bulu jajników podczas zagnierzdzania się zarodka a ja jeśli udało mi się i zajść i nawet miałam też taki bul to go nie miałam jak poznać bo mam zespoł jelita drażliwego o na codzienne cos boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Dziewczynki- jesteście boskie! :) nie myślałam,że znajdzie sie tu tyle sympatycznych i pomocnych osóbek :) skakanka, w tym miesiącu pierwsze starania :) idziemy na całość i zobaczymy co z tego wyjdzie :) blondyneczko87 - jasne,że miałam płodne,zaczęły się okolo 20.04 :) dlatego korzystamy!! :) iczozord- dziękuję za wskazówki :) jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
blondyneczko87, dziekuję za informację, też o tym myślę,jednak nie nastawiam się na to tak na maxa, bo czytałam dużo wątków i artykułów na ten temat i wychodzi na to, że z ciążą to nie jest tak 'hop-siup' :) tym bardziej,że bralam tabletki tyle czasu.. :( mimo wszystko myślę,że jest jeszcze za wcześnie,żebym cokolwiek sobie wmawiała :) fajnie by było,jakby udało się nam za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×