Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Nie wyświetla się. Cień kreski to ciąża :) Idź na badanie krwi to nie będziesz się zadręczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iczozord a od piątku możliwe żeby jeszcze nie wychodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, skoro w pt była implantacja to naprawdę minęło niewiele czasu :0 Widzę kreskę - superjasna ale jest :) To na pewno nie pomyłka. Jesteś mamą! Gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc w pierwszej chwili nic nie widzialam ale jak sie przyjrzalam to faktycznie jest bardzo leciutki cien idz na betę tak ja bym zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dziekuje iczozord :) bardzo mnie podniosłaś na duchu, mam nadzieje że sie nie mylisz :D juuupiii :) myślalam ze tylko ja ją widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki agnieszka, na bete pojde o wypłacie bo u mnie kosztuje aż 40zl :/ a pasuje ją jeszcze powtórzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób powtórny test za tydzień - zobaczysz jaka kreska będzie piekna :) Serdeczne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
gosciu gratuluje! cieszymy sie z Toba ! a u mnie nic nie zapowiadalo okresu zadnego klucia piersi nie bolaly a tu niespodzianka dzisiaj ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu a który to u ciebie dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia, głowa do góry! Zbieraj siły, myśl pozytywnie, następnym razem na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 dc ale chyba w 28 dc miałam plamienie implantacyjne. 2 dni dosłownie 2 krople na podpasce i po podcieraniu sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
no wiem muszę... ale powiem wam ze poczekam a sie rozkreci ... bo na razie nic malo co male plamki a przy wycieraniu nic nie ma .... poczytałam też ostatnio że w dzień implantacji jest spadek temp, i już powoli świruję bo przed owu temp była 36,4 ;/ ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwia to może być implantacja. Ja tak miałam ale co do temperatury to się nie wypowiem bo nie mierze. Ale też miałam 2 plamki brązowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
teraz bylo na papierze rozowe wiec okres idzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia a ile Ty jesteś po owulacji? Wiesz? Bo spadek implantacyjny jest mniej więcej tydzień po (i to nie u każdej pani) a jeśli teraz jest termin miesiączki to na spadek chyba za późno :( * Przyszły moje ziółka - mnóstwo!!! - paczka ogromna! Po raz ostatni oferuję, że mogę się z kimś podzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wczoraj byl 29dc ... czyli dzisiaj bylby 30.. na 28dni w cyklu owu wypadala na 8kwietnia... a na 32 dni wypadala 12-13kwietnia ... bo ostatni cykl byl 28 wiec nie wiem przedosyatni byl 32 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie Oliwia, trochę taki Totolotek, raz cykl ma 28 dni, raz 32, więc ciężko z tą owulacją tak na 100%. Może to faktycznie u Ciebie nie jest przyjazd cioteczki, a jedynie plamienie, które zwiastuje dzidziusia :-) 3mam kciuki. Ja jeszcze czekam 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no u mnie nadal pomalu okres sie rozkreca ... mam plamki te same co rano ... ten rrozowy byl ttylko na papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja albo jestem ślepa albo mam kiepski laptop bo ja nie widze drugiej kreski:/ Oliwia szkoda ze @ przyszla:/ Oliwia Ty robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie robilam bo nie moalam zaleccanych przez gin... w tamtym roku miala torbila na jajniku ale pozniejsze wyniki ok byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord ja rowniez wspomagam sie ziolkami z TCM od miesiaca i tak sie zastanawiam czy to one nie wplynely na moj okres:-( chociaz lekarz medycynychinskiej, ktory mi je zalecil uwaza ze nie maja wplywu na dlugosc:-( a konca @ nie widac. Jutro dzwonie do gin zeby umowic sie na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
tak takie na torbiel .. ale tylko usg i wymazy jakies robione byly nawet nie wiem jakie byly bo nie mam pojecia gdziewyniki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
jak zaczelam z wami pisac to bylo 6 cykli a jestem z wami juz 2cykle to jest 3 czyli juz by bylo 9 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×