Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

no i już po wizycie i jestem średnio zadowolona wcześniej miałam problem z pęcherzykami wokół jajników i teraz na usg tez to pokazało PCO wykluczyła moja lekarka bo nie mam innych objawów i hormony mam ok. Ale to że plamniłam to ją zaniepokoiło bo mówiła że może moja komórka nie do końca dojrzewa w jajniku czy cos takiego nie znam się za bardzo dała mi jakiś lek o nazwie dupharol czy cos takiego kazała brac i mówiła że to mi pomoze na progesterol i zajść w ciąże ;-) ale martwi mnie jeszcze coś mówiła przy badaniu palpacyjnym czy mnie boli prawy jajnik bo mogę mieć go powiększone jednak jak zrobiła usg mówiła że jest w normie ale z tego co jest tu napisane znacznie się rózni od lewego prawy :24,9x17,3 lewy: 16,3x19,2 nie jestem pewna czy oby ona się nie pomyliła a i jeszcze endometrium mam 7 mm mówiła, ze to przed 2 i akie prawidłowe. i teraz pytanie do was czy faktycznie w 23 dc te endometrium jest ok? może jednak udało się zaciążyć ale jest za wcześnie, dość długo patrzyła na moją macice na usg ale mówiła ze jest ok a ja widze na zdjęciu i to zaznczyla w kształcie takiej jakby łuski długiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka pewnie dostałas duphaston, a ile masz progesteronu? a w jakich dniach masz brac duphaston? a co do jajnikow to spojrzalam na moje usg robione przy koncowym brudzeniu @ i mam tak prawy 37x12 a lewy 31x15 a endometrium 6,1mm ... a tak wogole mam dwa usg jeden robiony luty2012 a drugi paxdziernik2013 i są rózne wymiary... masakara jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewertowalam kilka stron w internecie i dziewczyny w potwierdzonej ciazy mialy powyzej 14mm ale nie kazda, jedna pisala ze 7 po owulacji daje szanse na ciaze... ja niestety sie nie orientuje, trzeba pytac dziewczyn ktore juz byly w ciazy, albo są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ten lek mam go brac od 14dc do 25dc, nie wiem ile mam progesteronu bo nie badałam sobie tego hormonu. a może któraś też ma takie pęcherzyki? i jak myślicie czy mogę wykluczyć ciąże czy może jednak jest szansa ze się udało w tym cyklu? ogólnie lekarka nie mówiła nic konkretnego tylko dała ten lek i mam go brać na razie przez 3 m o ile nie zajdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston powinno sie brac od 16dc bo wczesniej moze zablokowac owulacje.... bylam ostatnio u mojej nowej gin i powiedziala zebym absolutnie nie brala od 14 tylko najwczesniej 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to najwyżej wezme trochę później. kurde jak się chce dzidzie to zawsze coś trochę się podłamałam dziewczyny eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie, a jak ktos nie monitoruje to po konkretnych objawach odczekac 2-3 dni... dlatego przy cyklach 28dni mówi sie zeby brac 16dc bo teoretycznie owulka powinna byc14dc a wiadomo ze nie u kazdej jest tak równiutko no i brany wczesniej moze zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - głowa do góry! Łyknij sobie magnezu - mi pomaga na poprawę humoru :D Względnie możesz pozajadać się czekoladką :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez biore regularnie a czekoladke mmm pomysle. może jednak ten cykl nie jest stracony jakos tak wewnętrznie czuje ze się udało ale tylko wewnętrznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
agus luzik ;-) strel sobie winka na poprawe endo zagryz sushi i od razu swiat lepszy ;-) iczozord ta kuleczka to pecherzyk do owu sie szykuje. tylko nie wiem co jest na pozostalych dwoch. jeden jakby znieksztalcony a drugi? mam zagadke ;-) pojde do swojego gina po powrocie to podpytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka niedziela- poniedziałek. Tym bardziej ze to plamienie w 17 dc uważała ze jak na owulacyjne to trochę późno skakanka mam same kwachy wytrwne niestety w domu a nie chce mi się iść po półsłodkie bo takie lubie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie w Biedronce prosseco i dolej trochę soku malinowego :D Mmm - Musujące słodkie winko malinowe :) Albo białe pinot gris albo gewurtztaminer też w Biedronce Albo pinot blanc - ogólnie była w biedronce seria win z Alzacji - pychota! To są białe wina wytrawne ale bardzo dleikatne i w ogóle nie kwaśne ani nie cierpkie - sama lekkość i powab :D A kosztują kilkanaście zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tak o winkach mowimy to ja dzis z mezem zrobimy sobie romantico kolacje, cos nam sie nalezy po tych dniach mojej niedyspozycji:-) zaraz lece do endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord==> najszczersze gratulacje :******** witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia :) Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, wszystko w najlepszym porządku, ale gin zalecił mi 3 miesiące wstrzymania, chociaż rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, która po 3 tyg od zabiegu, zaczęła starania i nie doczekała sie kolejnej @, na dzień dzisiejszy ma pięknego 4 letniego synka. Mam takie pytanie do dziewczyn po pronieniu, ile wy odczekałyście po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszlam ze faktycznie zalecaja 3 meisiace ale dziewczyny pisaly ze czeklay do normalnego okresu a potem starania, wiec nie czekaly 3miesiecy, aczykolwiek byly dziewczyny ktore czekaly 3 miesiace, ale mi sie wydaje ze jak wszystko jest wporzadku to mozna po normalnym okresie znow sie starac a tak wogole to im wczesniej tym lepiej bo jest wieksza szansa ze sie uda bo organizm jeszcze pamieta ciąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no to jeszcze tydzien będziemy razem z Tobą czekac na rezultat:) # magda pewnie ze Wam sie nalezy... ja na romantico kolacje musze jeszcze dlugo poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka ja nic nie czekałam. Czytałam różne opinie na ten temat, ogólnie lepiej dłużej odczekać po zabiegu (co najmniej jeden okres) a po poronieniu samoistnym w zasadzie nie ma przeciwskazań do starań od razu. My uznaliśmy, że jak organizm będzie gotowy to po prostu zajdę w ciążę. Pierwszy cykl po poronieniu miałam bezowulacyjny i ktrótki, później bardzo bolesny i obfity okres. Drugi cykl owulacyjny ale bez powodzenia (też krótki, okres dośc obfity ale już niebolesny. No i 3ci cykl teraz - bez nadziei a tu proszę - taka niespodzianka :D Poczytaj sobie tutaj o badaniach nt zachodzenia w ciążę po poronieniu: http://adonai.pl/life/?id=14 artykuł jest o poronieniu samoistnym ale Tobie też coś na pewno rozjaśni :))) * Po zabiegu odczekałabym jeden okres i chyba zaczęłabym się starać. W mojej głowie to jest tak, że jak już był okres to organizm wrócił do normy. Ale lekarze mają różne, często sprzeczne opinie na ten temat. Czasami są na tyle okrótni że kolejnym poronieniem obwiniają parę która poczekała za krótko... Ale z tego artykułu i przeprowadzonych badań wynika, że wręcz przeciwnie - im dłużj się czeka tym większe ryzyko powikłań. Po poronieniu nigdy nie możesz mieć pewna, czy nie poronisz znów ale są tysiące kobiet, które po poronieniu urodziły zdrowe dzieci a ciąża przebiegała bez komplikacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka 87 dzieki za odp. gin chciał mi przepisać tabletki ale nie zgodziłam sie, choćby z tego względu ze nigdy nie brałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny dziwne rzeczy sie dzieja ze mna jest mi nie dobrze ale wymiotowac mi sie nie chce oczy mnie pieka masakra ... A okres jeszcze troszeczke polecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxana nie dziekuj, iczozord C****eknie wszystko opisala, ja tego nie doswiadczylam wiec tylko napisalam co słyszalam i czytalam... # Oliwia o matko hehe moze jakies zatrucie albo alergia... a robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia zrób ten test proszę to wszystko się wyjaśni :-)))) na polsacie leci fajny film właśnie go oglądam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Nie no alergi nie mam nie robilam jeszcze testu bo nie mialam sily isc po niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada330
Witam was kobietki.mama pytanie otóż nurtuje mnie mój organizm a raczej objawy jakie ostatnio w nim zauważyłam.lekki skuz co jakis czas wzięcia i od paru dni kluja mnie jajniki na zmianę nawet podczas @ tak nie mam.didam ze jestem po ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Przez te oczy no i oczywiscie moj m nie pojechal w delrgacje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×