Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość goscik
marika, to bulgotanie to wlasnie pierwsze ruchy dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w ten piękny majowy weekend! My dzisiaj z M wybraliśmy się na jeden dzień nad morze powdychać troszeczkę jodu ;-p Ale wiało niemiłosiernie. U mnie dziś 3 dc, pogodziłam się z urojonymi objawami z miesiąca poprzedniego ... Eh i obiecuję sobie, że w tym miesiącu nie będę się nakręcała :D # Natka Natka: ja tez miałam jedniodniowe, delikatne plamienie tydzień po owu i niestety przyjechała cioteczka w terminie, ale mam nadzieję, że u Ciebie to oznaka zbliżającego się pozytywnego testu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Hej dziewczyny :) Te wczorajsze moje odczucia napewno byly ******* dziecka:) Zawsze miedzy 3 a 4 rano sie budze, podobno wtedy sie malenstwo kreci:) dzis tez sie tak przebudzilam i naprawde wyraznie czulam ruchy malej, maz przylozyl dlon do brzuszka i tez poczul ale tak minimalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Nie wiem czemu mi wykropkowalo "r*chy" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika - cudownie :) Chyba mogę powiedzieć, że wszystkie Ci tu zazdrościmy :) Ale nie z zawiści oczywiście i życzymy CI wszystkiego dobrego :) Jak będziesz iała to wrzuć zdjecie swojej niuni :) * Tasiek 37 to bardzo wysoka temp. Spadki i wzrosty temp o 0,2 lub nawet więcej są normalne i oznaczają wahania poziomu hormonów lub też błędy w pomiarze. Zobacz sobie na wykresy dziewczyn np na 28dni.pl - zobaczysz jakie są skaczące :) Mało która ma płaski wykres. * zdzisia spokojnie - rozumiemy CIę bo same się wkręcamy nie raz. Pisz jak CI coś leży na sercu! * Ja mam nadal plamienie 1x dziennie. Nawet nie plamienie, po prostu śluz jak kawa z mlekiem (dużą ilością mleka) . Byłam przedwczoraj u lekarza z tym, poszłam prywatnie. Lekarz zrobił usg i powiedział, że nic jeszcze nie widać. Była malusieńka czarna kropeczka w macicy ale poza tym nic. W jajniku pęcherzyk który może być ciałkiem ciążowym. Zrobiłam betę - 293 (w normie, ale raczej w dolnych granicach), dziś idę powtórzyć i zobaczymy czy prawidłowo przyrasta. W internecie przeczytałam, że cokolwiek widać na usg jak beta wynosi powyżej 1000, może po prostu mój maluch jest trochę bardziej leniwy i wytwarza jej mniej. Eh... :) Poza tym u mnie OK - rozpieranie w podbrzuszu czułam wczoraj prawie cały dzień. Śluz mi się zmienił - chyba wyszłam z tego czasu okołookresowego i teraz znów śluz będzie taki niepłodny. We wtorek pójdę znów do lekarza - tym razem do mojego stałego na nfz. ZObaczymy, czy coś się pojawi na usg :) Trochę się martwię ale nie za bardzo. Temp mam na bardzo stałym poziomie (w poprzedniej ciąży wyraźnie mi spadła mniej wiecej gdy zarodek przestał sie rozwijać) wiec git :) * Życzę wszystkim dziewczynom świętującym majówkę owocnego wypoczynku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Iczyzord powiedz mi czy te ziolka musze pic w pierwszy dzien okresu czy moge dzisiaj zaczac bo dzisiaj przyszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia podobno wskazanie jest aby pić w pierwszy dzień ale jak dla mnie, na zdrowy rozum mozna zacząć chyba w każdy momencie bez szkody. W końcu to zioła a nie hormony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord moze to brudzenie jest efektem tego ze malenstwo szykuje sobie miejsce:) skoro nic niepokojącego lekarz nie widzial to jest okej:) a dał Ci jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka - też tak myślę. Lekarz powiedział, że on jest zdania że póki nic nie widać to lepiej nie dawać hormonów. A że nie krwawię to się nie upieram. Jakbym zaczęła krwawić to bym od razu pojechała do spzitala. Zresztą mam jeszcze trochę hormonów w domu ale jak je brałam a później przestałam to nie widziałam różnicy w plamieniu więc to na pewno nie hormonalne brudzenie. Widocznie dzidzia wrasta mamę :P Dziś powtórzę betę. Znalazłam w moim mieście laboratrorium 24/7 wyniki po godzinie - bomba! No a to brudzenie to jest takie mini mini - wczorajbyłam na weselu to dosłownie było raz na wkładce, a poza tym całyd zień śluz czysty. Także wrzucam na luzik ;-) Takie wizyty u lekarza czasem więcej stresują niż jak ich nie ma, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no to eleganko, nie ma sie czym martwic:) a to laboratorium to extra jest, ciekawie czy u mnie w miescie takie by bylo... jak juz będziesz miala wynik to dawaj znac:) a u mnie tez raz na dzien widze kropke takiej wlasnie kawy z duza iloscią bialego mleka:P czyli bardzo jasniutko, i to tylko na papierze,i to tez pół na pół z białym śluzem, biore duphaston bo to moze ten progesteron sie odzywa a moze poprstu naturaly jakis objaw... szczerze powiedziawszy gdyby nie to moje przeczulenie i gdybym sie tak nie przyglądała jak głupia to bym pewnie nawet tego nie zauwazyla... wiec luz u mnie, zero stresu:) dzisiaj ide na balety wiec relax:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
A jak mam dzisiaj 8dc to nic sie nie stanie? Jak zaczne pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 27dc i jak narazie cisza nawet brzuch nie boli wczoraj wyluzowalam sie troche przy piwku zobaczymy co bedzie za kilka dni napewno w tym miesiacu jak bedzie @ to przednim nie plamnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Witam ! Moje cykle przewaznie trwaja 38dni mam tak od zawsze takze niby jest wszystko ok. Zawsze bylo jak w zegarku 38dni i jest @. Teraz natomiast powinnam dostac 7 kwietnia,ale caly czas brak. Dzis jest 65dzien cyklu. Od 19dnia mam podwyzszona temp. w moim przypadku to granice 36,7 do 37,2. W spodziewana @ mialam bardzo duzo bialego sluzu. Mierze w pochwie zawsze po przebudzeniu. Test robilam w dzien spodziewanej miesiaczki czyli 7kwietnia wyszedl negatywny poczekalam 2tygodnie i powtorzylam test i znowu wyszedl negatywny. Stres mnie nie spotyka,w miare zdrowo sie odzywiam i nie zazywam zadnych tabletek typu antykoncepcja czy cokolwiek. U lekarza bylam okolo 3 miesiecy temu,bo ginekologa odwiedzam w miare regularnie,a nie tylko wtedy kiedy trzeba. Wybieram sie za tydzien ponownie,bo predzej sie nie da ze wzgledu na kolejki. Prosze o rady,nie wiem co moze byc nie tak. Dodam ,ze wspolzyje regularnie srednio co drugi dzien i nie ukrywam,ze cieszylabym sie gdyby to byla fasolka. Kobietki juz nie mam pojecia co moze byc.. PS: Te forum poleciła mi Madziulka od ktorej macie pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny;) ja tez sie wczoraj wyluzowalam z mezem przy piwku;) u mnie 27 dc. mam takie bardzo dziwne uczucie w macicy albo w jajniku nie umiem tego okreslic takie jakby skurcze, ciagniecie tylko po lewej stronie. Moze przygotowuje sie endometrium do zluszczenia. Piersi nabrzmiale bolace w dotyku. Zazwyczaj dzien przed okresem bolal mnie juz brzuch. Ale moze sie cykl przedluzyl. Moglaby juz przyjsc @ jak ma przyjsc;) na nic sie nie nastawiam juz po tym.negatywnym tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez pozdrawiamy Madziulke:D Troszke dziwna sprawa u Ciebie bo test powinien juz cos pokazac, a robilas jednej firmy czy kilku? a myslałas o becie? aczykolwiek podwyzszona temp i bialy sluz to dobre oznaki... ciezko cokolwiek powiedziec, najlepiej to udac sie do lekarza albo zrobic bete wtedy sie wszystko wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
natka natka te piwko to chyba dobry pomysl tez musze sprobowac tylko czy zadziala.. 65dzien cyklu i @ jak nie bylo tak nie ma. Najlepiej zrobilabym jeszcze 10testow,ale wiem,ze to nic nie da.. Chyba. :(:( Najbardziej boje sie tego zawodu po zrobionym tescie. Juz trace nadzieje powoli to juz 5 cykl starań i caly czas nic. :(:( Kurcze,ale mam takie przekonanie w sobie,ze 24 marca (wyliczane dni plodne ) byly te dni plodne,podwyzszona tempka no i bardzo duzo rozciagliwego sluzu no i oczywiscie w te dni bylo przytulanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
blondyneczka87 pierwszym testem byl eko test a drugi TEST + wiec firmy byly rozne. Ten drug byl taki troche zadrapany na pasku - nie bardzo. Dlatego nie wiem czy mam go brac pod uwage. Beta.. Dopiero we wtorek jest mozliwa. No,ale jezeli nawet w ciazy nie jestem to co sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina jesli bylo bardzo duzo rozciągliwego sluzu to na bank były dni płodne:)jest szansa na to ze jestes w ciązy a byc moze stezenie hormonu jest male dlatego nie wykrywa test , co sie zdarza, rzadko ale sie zdarza:) dlatego beta byłaby w tym przypadku najlepsza a na wizycie u lekarza powinien juz cos widziec ale i tak pewnie skieruje Cie na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina i tak wizyta u lekarza Cie nie ominie, jak zrobisz wczesniej bete to bedziesz wiedziala z czym idziesz, albo z ciązą albo ze spóxniającym sie okresem, oczywiscie zycze Ci to pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
No mi wczoraj baaardzo pomoglo;) a dzis jest juz niestety normalnie w pracy i jeszcze pogoda pochmurna oj nie nastraja pozytywnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
No sluzu plodnego bylo mnustwo. W dzien spodziewanej @ wystapily u mnie plamienia,ale tylko po oddawaniu moczu kolor kawy z mlekiem na drugi dzien jasniejszy a na 3 i 4 bialy jak samo mleko,ale nie bylo duzo sluzu ( obylo sie bez wkladek ) widoczny tylko na papierze teraz za 4 dni bedzie miesiac jak mi sie spoznia @ i mam tez troche sluzu bialego,ale juz jest go mniej. Z moich obliczen wychodzi na to,ze moglabym byc w 5tygodniu ciazy. Ostatni test robilam okolo tygodnia temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
blondyneczka87 nie dziekuje ;) Boje sie,ze to nie ciaza,a jak nie ciaza to co.. ;/ Zrozum moje obawy to nie tydzien jak mi sie spoznia tylko pawie miesiac. ;/ Co moze byc przyczyna tak bardzo spozniajacego sie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina to naprawde u Ciebie obiecująco wygląda, tylko czemu te testy wychodzą negatywnie :/ no nic nie wydumamy, jedynie wynik badania albo lekarz rozwiaze zagadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina no ciezko powiedziec czemu zatrzymal sie okres jesli to nie bylaby ciąza, na takie pytanie to moze odpowiedziec tylko lekarz albo jakas bardziej doświadczona dziewczyna odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Tylko,ze u Nas sa straszne te kolejki do lekarza. Beta we wtorek i bedzie wiadomo. Najbardziej niepokoja mnie te testy,ze robilam 2 i kazdy negatywny.. Myslalam,ze jak nie ma @ to jest nadzieja... Moze i troche jest,ale bardziej jestem przestraszona tym,ze jakies cholerstwo we mnie siedzi. Moja ginekolog twierdzi,ze 38dni cyklu to normalne,a gdy czytam o tym doslownie wszedzie to okazuje sie,ze nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziewczyny a co myslicie o tych moich dziwnych bolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×