Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość natka natka
Agnieszko a jak sie czujesz? Jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam o mojej wizycie u gina i przypadłości ach pare str wczesniej poczytaj sobie bo duzo by pisac :) dzis jest mi co chwile niedobrze ale u mnie to moze byc powiązane z migrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Aaaa tak rzeczywiscie;) dlaczego to czekanie jest takie denerwujace. Niby sie nie nastawiam ale w glowie to siedzi i caly czas gdzies tam sie doszukuje symptomow w organizmie. Ach byle do weekendu no chyba ze wczesniej przyjdzie @ i wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Witajcie dziewczyny :) fajnie że nasze grono wspierających powiększa się :) i czekamy na 2 kreseczki :) ja dzisiaj doła złapałam :( sąsiadka moja jest w ciąży i strasznie jej zazdroszcze :( ale zarazem się cieszę. Oni się nie starali a człowiek chce i nie może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Dziewczyny na majowke bede raczej niedostepna, ale nadrobie po powrocie wszystkie informacje:-) udanego odpoczynku i owocnych staran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
tak,tak to znowu ja :) witajcie ponownie! :* wiem,że miałam nie panikować do dnia spodziewanej miesiączki,jednak niepokoi mnie fakt,że w dniu dzisiejszym na wkładce pijawila się plama koloru brązowego.czy któraś z Was miała taki objaw podczas zagnieżdżenia zarodka? czy raczej jest to objaw nadchodzącej miesiączki?(powinna nadejść 9 lub 10 maja) pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu wzajemnie, udanej majówki, pełnej owocnych serduszek:) # little bit, troszke za wczesnie na plamienie przed @, brązowe plamienie mozne oznaczac za niski progesteron lub implantacje... u mnie brazowy oznaczal niski progesteron i biore na to leki i od tamtej pory brąz oznaczał infekcje:/ aczykolwiek czasami pojawialy sie nic nie znaczace brązowe malutkie jednorazowe plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Blondyneczka jak zawsze niezawodna :) w takim razie to kolejny dowód na to,że muszę czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
a u mnie brazowe plamienia oznaczały implantacje. 2 razy miałam rok temu i teraz ale niestety obydwie się zakończyły poronieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
nie znaleźli :( to znaczy wydaje mi się że rok temu to moja wina bo nie przypuszczalam że mogę być w ciąży i przed okresem miałam robione prześwietlenie kręgosłupa :( a później test pokazał 2 kreseczki ale nie udało się już nic zrobić :( ale ogólnie mam PCO i może przed to, ide we wtorek to innego lekarza i mu wszystko opowiem i zobaczymy czy coś zacznie działać bo ten dotychczasowy zadnych badań mi nie robil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic Ci nie badał? nawet progesteronu? bo mówilas ze plamilas na brązowo przy implantacji... nic a nic? jak tak to go zmien jak najszybciej, szkoda czasu na takich lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
właśnie nic a nic. ostatnio mnie juz wkurzyl bo mowie mu ze plamiłam 2 dni na brązowo a on że to przez to bo odstawilam luteine a mi brakuje progesteronu a ja do niego ale przeciez nie badałam nigdy nawet to skad moze wiedziec ze mi brakuje :/ no i wlasnie sie zapisalam do innego, zobacze co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prywatnie sobie zrobilam progesteron, 21zł mnie to kosztowalo i juz wiedzialam na czym stoje chyba ze chodzisz na nfz to wtedy jest szansa ze Ci da skierowanie, moja wczesniejsza mi nie dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
teraz chodze na NFZ ze wzgledu na to ze nie pracuje. a mam lekarza prywatnie ale on mi też nie badał progesteronu tylko wszystkie inne czyli prolaktyna, na tarczyce, adrostendion, testosteron i cos jeszcze ale juz nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze i na nfz i prywatnie;) skoro mialas tyle badan to git:) ale progesteron tez zbadaj bo od niego zalezy zagnieżdzenie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
no tylko te badania były ponad rok temu i pasowalo by je powtorzyc ale narazie mnie nie stan na tego prywatnie. Mam nadzieje że ten nowy na NFZ będzie konkretny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu zycze Ci tego żeby ten nowy lekarz spełnił Twoje oczekiwania:) I Dziewczynki zycze Wam cudownej majóweczki:) u mnie sie zapowiada troszke procentowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456gu
I niestety znowu zaczynam się nakrecac jak czytam co piszecie. Załapałem jakiegoś dola ze znowu się nie uda...co miesiąc tłumacze sobie ze żadne z objawów nie muszą oznaczać ciąży a jednak cały czas pali mi się ten plomyczek nadziei. Staram się wypełniać sobie czas różnymi rzeczami żeby nie skupiać się na klucie jajników i obrzmialych piersiach a jednak mam nadzieje ze mogą oznaczać to na co tak czekam.. @ ma być w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
No to dziewczyny sporo nas jest do testowania w najblizszych.dniach;) uda nam sie czuje to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Czesc dziewczyny. Jestem na siebie zla bo zatestowalam, tak to jest jak ma sie dostep do testow. Jestem w pracy na dyzurze w aptece. Mozecie sie domyslic jaki byl wynik;( po co ja to robilam, ale trudno moze do soboty cos sie odmieni, a jak nie to kolejny cykl przed nami. Zycze Wam udanej majoweczki ja jeszcze troszke i do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Natka a ty który dzień cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
26. Okres powinien byc sobota niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka to moE byc za wcześnie :) ja znowu wstalam z bólem glowy eh ale szis sie wyluzuje i lecę na grilla mniam. Życzę udanej majoweczki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka za wczesnie... w dniu terminu @ zrób... wtedy będzie bardziej prawdopodobne, aczykolwiek to wszystko zalezy od tego kiedy doszlo do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Trzeba sie wyluzowac;) grilujemy dzis;) milej majoweczki dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Dziewczyny czy to możliwe że czuje już ruchy dziecka? dzis zaczelam 15 tydzien a dzis jeszcze bardziej wyczuwam takie rozpychanie i bulgotanie w brzuszku... Juz sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiek
Hej:) u mnie dzis temp 37,0 czyli spadla:/ wczoraj jeszcze bol jajników, dzis cisza. Dużo śluzu, ale nie o konsystencji kremu....nie napalam sie wiec,na dwie kreski ale kto wie kto wie;) jeszcze 5dni;)z niecierpliwością czekam na wasze testowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
czesc :) trzymam kciuki za wasze 2 kreski :) ciekawa jestem, czy ja moze tez "zaskocze" w tym miesiacu....w sumie z mezem nie staramy sie o dziecko, ale tez nie zabezpieczamy sie. Polotra tygodnia temu mialam owulacje, a na dwa-trzy dni wczesniej byl seksik, bez zabezpieczenia. Myslicie, ze jakas szansa jest? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×