Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość little_bit
9Kasia1 - mnie właśnie tez tak plecy pobolewają na dole, jak nerki.. i zaczynam się martwić, że te moje objawy to może być coś całkiem innego i niedobrego.. :( Tobie natomiast życzę wszystkiego najwspanialszego ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda a jestes przed czy po owulce? # kasia troszeczke za wczesnie na test... mnie plecy bolą zawsze podczas @ wiec to nie musi byc zły objaw a byc moze jest to objaw ze ktos tam sie rozpycha:D # Oliwia skoro to normalny okres to oznacza ze go tymi nerwami hamujesz... a co jesli sie to wszystko dobrze nie wyczyści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
little_bit i blondyneczka ja chyba poroniłam ponieważ na teście miałam cień cienia dostałam "okres" z opóźnieniem zero objawów i tak jakby mi objawy wróciły ale to pewnie siedzi w głowie :/ własnie dzisiaj powtórzyłam test i negatyw, zero cienia. ale sie juz pogodziłam z tym i zaczynam od nowa działać :) ### iczozord przyszła paczka :) dziekuje Ci z całego serca :* a mam pytanie dzisiaj mam 6 dc mogę dzisiaj zacząc je pić i ten castagnus czy zacząć od nastepnego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz :) To zioła, przed owulacją jesteś także myślę, że możesz pić :) Powodzenia! I smacznego (ziółka są wg mnie pyszne!!!) Cieszę się, że paczka doszła tak szybko! :D * U mnie koniec plamienia (mam nadzieję). Śluz zupełnie czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Nie wiem ale wogole przed ta @ nie czulam sie na okres ale za to dzisiaj sie czuke jak by miala przyjsc .. Juz sie pogodzilam z tym cyklem ten cykl bedzie lepszy ale zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Iczozord a po ile te ziolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9kasia1
To super to zaczne od dzisiaj pic :) tez wlasnie bylam zdziwiona ze tak szybko przyszly :) oliwia a robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie wiem czy przed czy po owulce jestem bo nie stosuje testow owulacyjnych, a ze teraz mialam ten dlugi okres to nie wiem czy mi sie cos nie rozregulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wiem wiem, pamietam co pisalas,natomiast wydaje mi sie ze wszystko Ci sie wyczyscilo aczykolwiek warto by bylo sprawdzic u lekarza.. # Oliwia z tymi Twoimi @ to cos dziwnego sie dzieje, z poprzednia tez mialas problemy... # madziu ja tez nie stosuje ale np nie zauwazylas sluzu płodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka niby jest jakis sluz, ale czy bedzie on plodny to nie wiem:-( podejrzewam ze ten cykl przez ten okres bedzie bez owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
W poorzednim mialam cykl 28dniowy i byl bardziej brazowy ale bylam wtedy u gin i bylo wszysgko ok :) moze sobie zamiwie sobiete.ziolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Kupilam sroki ziolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalecane jest przytulanko, czy jednak zolnierzyki maja szanse przetrwac po wczorajszych przytulasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
przytulanko wskazane jest zawsze !! :) i daje dużo większe szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Blondyneczka ma rację! Ale mnie bol zlapal trzymal z 15 min tak mnie zarwalo w macicy ze az czulam w mostku masakra jakas ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje, nie ma co liczyc. Sama to zreszta powtarzam innym forumowiczkom:-) ale wiecie jak to bywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle wiec czekamm do @ akurat ma majowce odpoczne moze sie wyjasni. Ważne ze ten bol to nie jakieś zapalenie i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda tak to jest , łatwo sie mówi tylko trudniej sie zastosowac... u mnie jest tak samo... # aga u Ciebie juz tylko kilka dni i sie wyjasni a ja jeszcze 2 tyg musze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada330
Witajcie wszystkie.ja wlasnie zrobilam test oczywiście wyszedł negatywnie ale to dopiero 24 dc chyba się pospieszylam no ale coz.wynik wdniu @ myslicie ze moze się jeszcze zmienić? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że moze sie zmienić. To jest za wcześnie na test. Widze że jedziemy na tym samym wózku kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Dziewczynki, przed chwilą podczas siusiania zobaczylam na wkładce kreseczkę biało - żółtego śluzu z cieniutką niteczką koloru różowego.. czy to znaczy,że ze starań w tym miesiącu nic nie wyszlo ? piersi mam obrzmiałe aż wyszły na nich blado niebieskie żyłki.. myślicie,że to oznacza,że zbliża się @ ? całuję mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit ta rózowa nitka moze oznaczac wlasnie implantacje a to że piersi są nabrzmiale to mozna zaliczyc do objawów ciązy ale wiadomo ze nic na 100%....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Blondyneczko,jak dobrze,że Ty tu jesteś!! :* w takim razie mam delikatną nadzieję,że jednak coś może z tego wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :D dziewczyny które zaszly w ciaze bardzo czesto pisały o nabrzmialych piersiach i niebieskich zyłkach na nich a takze o nitkach krwi przy implantacji :) wiec jak najbardziej u Ciebie moze cos ''wyjsc'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×