Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

mag gratuluje !! :) aguś termin @ mialysmy na 26 sierpnia, na wtorek, moj cykl sie przedluzyl i moj 1dc byl 28sierpnia... ale Ty chyba nic nie pisalas ze Ci sie przesunął... dziewczyny a wisiolek bierze sie do monemtu zauwazenia płodnego śluzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie przesunął mi sie ale dostalam w 28dc troche sztciej niz zawsze o jeden dwa dni mi sie wydaje ze dostalam 25.08 a ty fodtalas po dwoch dnisch po mnie. Hm jak myslisz te plamienia to moze byc torbiel? tak wiesiolek bierze się do owulki ale to zalezy czy ten sluz to szczyt to ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tak wlasnie mi sie przypomina ze ja pisalam 26 ze mi sie zaczyna ale plamilam 2 dni i taki normalny przyszedl 28 a Ty faktycznie pisalas 25 ze idzie albo przyszedl, cos w tym stylu bo faktycznie dzien przedemna napisalas o @... a co do owulki to wczoraj bylo bardzo duzo sluzu rozciagliwego a od dzis sucho ale nie wiem czy to nie zasluga tebletek ktore od wczoraj aplikuje bo tak mi po nich sucho ze w zyciu tak nie mialam ale czytalam ze przy nich to normalne, ale wczoraj juz wzielam ostatni raz wiesiolka w tym cyklu... a w nast bedzie prawdopodobnie maz wiec i do gina pojde i moze testy kupie ... tylko musze doleczyc tą delikatna infekcje bo cos mnie dopadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Dziewczyny chyba zrobie dzis test. Wiem ze sama odradzam wczesniejsze testowanie ale planuje dzis ostry trening i wolalabym sobie nie zaszkodzic jesli cos tam sie dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze lepiej poczekac te dwa dni jeszcze i w sobote zatestowac jakby @ w piatek sie nie zjawila? Latwo to sie innym doradza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag1234
Dzieki dziewczyny, troche sie wczoraj zmartwilam bo wieczorem mialam lekkie plamienie, myslalam ze to okres albo poronienie ale nie bolal mnie brzuch a dzisiaj juz wszystko bylo ok, rano ponownie zrobilam test, i kreski juz byly wyrazniejsze, mysle ze to zmiany hormonalne, jednak zeby sie upewnic ide dzisiaj do lekarza..... niech zagladnie czy wszystko wporzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Negatywny... kolejny cykl niepowodzeń... może ta siłownia dziś dobrze mi zrobi, przynajmniej wyrzucę z siebie te negatywne emocje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ale wiesz ze moze byc za wczesnie na test, mało komu wychodzi pozytywny przed terminem @ a i nie robilas z porannego moczu... wiec z ta siłownia to moze nie przesadzaj tam az tak bardzo:) delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko mysle ze dwa dni przed @ test jednak powinien wyjsc, tym bardziej ze mam dlugie cykle. Po tym tescie obiecalam sobie ze nigdy wiecej nie sprawdzam przed dniem @ takze pilnujcie mnie za miesiac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jeszcze nic straconego czekaj do terminu @ wiesz ze różne przypadki tu na forum byly :-) Dziewczyny 18 września msm obrone juz sie zaczynam denerwować :-( a ktoras z was bronila sie? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja juz jestem po obronie licencjatu i magistra:-) powiem tyle- wiecej strachu niz to wszystko warte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broniłam licencjat. W sumie to tylko formalność :) Tylko że też stresowałam się strasznie. W każdym razie jeśli napisałaś pracę sama to 80% sukcesu już masz :) Takie pytanie... jak to jest z tym plamieniem implantacyjnym? Któraś wie ile to trwa i jakiej może być intensywności? Niby plamienie to plamienie, ale każdy organizm działa trochę inaczej. Czy we wczesnej ciąży możliwe jest coś na kształt @, ale słabe i trwające 2 dni? Czy może odstawienie pigułek anty robi z ciałem dziwne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja bronilam inżyniera i faktycznie wiecej stresu niz calej tej obrony, będzie dobrze:) madziu czasami testy wychodza przed @ a czasami nie:) ale fakt lepiej sie nie nakrecac bo potem to sie nie da o niczym innym myslec, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag1234
Dowejida ja bylam wczoraj u lekarza z tym moim plamieniem ktore pjawilo sie przed dniem spodziewanej @ i powiedzial mi ze to bylo plamienie implantacyjne, tylko dziwi mnie to ze tak pozno wystapila ta implantacja:) Dodal ze zagniezdzenie nie jest odczuwalne a to klucie po lewej stronie jajnika to przez cialko zolte:) co ciekawe podobno owulacja byla z prawej strony, tak mu wyszlo na usg, a ja z prawej strony nic nie odczowalam Najgorsze ze nie zobaczylam wczoraj na usg zarodka a za wizyte musialam zaplacic 300 zl , zasugerowal mi zrobienie bhcg i jak wyjdzie ponad 1500 to wtedy mam powtorzyc usg, podobno przy takiej wartosci bety zarodek powinien byc juz widoczny na ekranie:) A samo plamienie, przypomina poczatki miesiaczki, takie brazowe moze fragmentami troszeczke czerwone ale nie duzo, no i trwalo bardzo krotko, jak sie umylam od wewnatrz to juz wiecej nie plamilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag a wychodziloby ze w ktorym tyg bys teraz byla? Ja bedac na izbie przyjec w maju przy poronieniu w 6tc nie widzialam zarodka. Lekarz uswiadomil mnie ze do 6tc maksymalnie powinno byc widoczne. Wczesniej z roznych przyczyn badanie usg nie uwidacznia go. czemu to juz nie wnikalam bo mialam co innego na glowie. najlepiej po 6tc pojsc na usg bo juz i zarodek widac i jest uwidoczniona akcja serducha. Wczesniej to troszke szkoda pieniedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Mam taki szalony ten tydzien, ze na nic nie mam czasu ufff. Mag gratuluje Ci ogromnie!!!! Dziewczyny, co do tych plamien...ja je mialam az 10 dni przed @. Dzies robilam progesteron ui prolaktyne, jutro wyniki i jutro ide tez do lekarza o 17. Takze dam Wam znac czy z tymi plamieniami to tzreba sie tak obawiac. Chociaz u Was to byly tylko 2 dni, a u mnie 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej wszystkim. Na wstepie bardzo was pozdrawiam. Mag gratulacje;)!! Za wszystkie trzymam kciuki i przesylam duuuuzo ciazowych fluidow;) a wiec bylam dzis na usg polowkowym 3d;) na 100% potwierdzilo sie, ze bedzie synus;) usmiechal sie od ucha do ucha ssal pepowine i raczki. Machal do nas;) jest bardzo *****iwy wazy 308gram;)) wszystko rozwiniete prawidlowo. Bardzo sie ciesze, maz szczesliwy, ze bedzie synus. Wlasnie mnie tu slodko kopie;) zycze Wam z calego serca, zeby kazda juz niedlugo to poczula bo to sa wrazenia nie do opisania. A i wrocilam do wagi startowej;) waze 58,6. Od poprzedniej wizyty przytylam 1,5kg. I to by bylo w sumie na tyle. Jeszcze raz pozdrawiany;) teraz musimy wymyslic imie a z tym mam problem maly bo dla dziewczynki mialam od poczatku. Kupuje juz powoli ciuszki bo nie moge sie oprzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ale super slyszec ze wszystko jest ok! pisz do nas i opowiadaj chetnie posłuchamy wczoraj rozmawialam z moim kochanym na temat ślubu i zamierza mi sie oświadczyć do konca roku! Jaka ja jestem juz niecierpliwa te przygotowania wybor sali suknii kwiatów juz nie moge sie doczekać :-))) to chyba musi byc cudowne :-))) a co u was moje drogie ktos testuje? Iczozord co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Agnieszko u Ciebie tez super wiesci;)) tez bardzo sie cieszylam na slub. Biala suknia, przysiega, wesele, piekne to bylo. Swieta za pasem;) dobra okazja do zareczyn. Moj maz tak sie wlasnie oswiadczyl;) oj mialam ciezka noc;( mam problemy z zaparciami w nocy tak okropnie zaczal bolec mnie brzuch od jelit, ze az sie zwijalam. Nieprzyjemne to bylo bardzo ;( zycze milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag1234
Caarolinee88 u mnie teraz 5 tydzien 2 dzien:-) wiem ze bylo za wczesniej na usg ale mowia zeby nie bagetizowac plamien dlatego poszlam:) za tydzien ide na wizyte, mam nadzieje ze tym razem juz cos zobacze i wszystko bedzie ok:) dostalam L4 wiec korzystam z wolnego czasu i odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ nie chce dac mi nadziei i przyszla jak w zegarku:-( no nic chyba odstawie kawke i %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko a zarowno zareczyny jak i slub to niesamowite przezycie:-) chetnie bym je jeszcze raz przezyla- kto wie moze odnowimy przysiege w jakas rocznice:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a ile juz jesteście po ślubie jesli moge zapytaćc? kurde szkoda ze wredna @ przyszla no nic działamy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu tak mi przykro... naprawde wierzylam ze ten test sie myli... aga dla mnie zareczyny byly stresem troszke :P ale dzien slubu cudowny, i ja tez chetnie bym go powtorzyla, jak sobie przypomne to az mi sie łezka w oku kreci... a same przygotowania do slubu tez są fajne i nie zapomniane, aczykolwiek moj M twierdzi ze miesiac przed terminem ślubu bylam bardzo nerwowa i kazdy szczegol nie tak jak ma byc wyprowadzal mnie z równowagi :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga po slubie jestesmy dwa lata, szybko zlecialo:-) musialam pogodzic przygotowania i nauke na obrone magisterki:-) Blondyneczka ja po tym tescie nie mialam watpliwosci, ze to kolejna porazka:-( no nic teraz bede brala tabletki zeby polepszyc owulke i w kolejnym cyklu znowu monitoring. A teraz owulke mam miec na urlopie, wiec bedzie sie dzialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja wlasnie wrocilam od gina i odebralam dzis swoje wyniki prolaktyny i progesteronu. Nawet mnie nie zbadal tylko kazal przyjechac we wtorek do szpitala :( mowi ze zrobia jakis test hamowanie meta...cos tam i zbada mnie tez wtedy. Mam za wysoka prolaktyne a niski progesteron :( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×